PDA

View Full Version : оплакване



търтей
21-05-2004, 14:11
да ви се оплача от италсервиз:

значи сменят ми там маслото - и после забелязав че капе от пробката - тези дни отидох при един познат майстор да я погледне - оказа се че ТЪПАЦИТЕ са завили пробката на късо и са скъсали резбата на картера ... е да ги @#$ ама нали уж са фирмен сервиз - как може да не могат една пробка да завият като хората ... немам думи

Dexer
21-05-2004, 16:19
az ne sum chul njakoi da e kazal neshto hubavo za italserviz...

Kostadin
21-05-2004, 16:21
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ИМАХ СЪЩИЯ СЛУЧАЙ САМО , ЧЕ ПРИ МЕН КОГАТО Я КУПИХ И РЕШИХ ДА И СМЕНЯ МАСЛОТО ОТВИВАМ СИ ЗНАЧИ АЗ ПРОБКАТА СЪС ДОСТА УСИЛИЕ И ПОСЛЕ ПРИ ЗАВИВАНЕТО ПРЕВЪРТАШЕ И НЕМОЖЕШЕ ДА СТЕГНЕ ЗАЩОТО БЕШЕ ЗАВИТА НА КРИВО ОТ НЯКАКЪВ МАЙСТОР КАТО ТОЗИ ОТ ИТАЛСЕРВИЗ. НАЛОЖИ СЕ ДА ПРЕНАВИВАМ РЕЗБЕТА НА КАРТЕРА НО ВАЖНОТО Е ЧЕ СЕ ОПРАВИ И ВСИЧКО Е НАРЕД.

търтей
21-05-2004, 16:31
аз го оправихи не тече - а резбата ще я права другия месец ама баси фирмения сервиз - мен тва ми беше идеята


колко ти излезе нова резба, втулка + труд?

Bobo
25-05-2004, 12:45
Да ама като ви казвам че са нещастници не ми вярвате какво ли не са ми причинявали там като почнеш от кофти сложен семеринг за който казаха че е менте а те самите ми го продадоха и свършиш с кофти зацепен ремък и оправданието "клапаните са ти за смяна" е ако не бях го усетил наистина щяха да са за смяна там пари да ми дават не отивам. Тука един господин почна да ме убеждава че отскоро са се оправили е колега благодаря за инфото явно не са! :x