PDA

View Full Version : Прави номера



TaNo
23-11-2007, 23:08
Здравейте приятели! Значи имам следния проблем по някой път колата неще да запали.. пали от втория или третия път.Възможно ли е свещите да си заминават. И пак казвам че повечето пъти си пали отрас дори когато е и студена :roll:

code
24-11-2007, 09:11
Туин спарка и без свещи работи :) От осем свещи все от някъде има включване, проблема ти е друг, някой датчик се прай на модерен. :twisted:

TaNo
24-11-2007, 13:41
Ти знаеш ли направи ми впечатление че май винаги когато неще да запали свети жълто ключе на тъблото когато си загаси пали, то дали е някъв датчик и къде се намира и евентоално смяната му как става смисал дали ша ми е по силите..

code
24-11-2007, 15:56
Жълтото ключе мисля, че е чипа т.е. имобилайзера.

Novachev
24-11-2007, 18:24
Ти знаеш ли направи ми впечатление че май винаги когато неще да запали свети жълто ключе на тъблото когато си загаси пали, то дали е някъв датчик и къде се намира и евентоално смяната му как става смисал дали ша ми е по силите..Има една тема в раздела за 156/147 там един градски ни светна да дърпаме едни кабели и се пооправя тая работа с жълтото ключе май се казваше
Проблем Imobilaiser
или нещо такова

TaNo
25-11-2007, 01:09
Поиграх си с търсачката и попрочетах темичките за имобилайзера.. първо е писано да се видат клемите на акомулатора ако някоя не е затегната хубаво от тва можело да е проблема, а аз се сещам че го свалях и качвах и ги оставих малко хлабавки за по-лесно :lol:

aMoHuaK
27-11-2007, 04:55
Ключето, което свети е имобилайзера(чип-а в ключа).. аз имах подобен проблем ама беше от релето за бензина..