PDA

View Full Version : Съвет за панела на централната конзола



KiKo
10-07-2005, 22:59
:?: Искам да попитам дали ниакои знае каде се продава панел за централната конзола на Alfa Romeo 156 че моя е махагонов и ме дразни адски много а искам да е карбонов. А ако може да ми кажете и цената че се опасявам че ще е дебела. Благодаря ви предварително!!!

gigi
10-07-2005, 23:26
Предполагам че във Ванто треид ще има най лесно е да им звъннеш по телефона и да питаш.

KGB
10-07-2005, 23:31
Можеш да го поръчаш от ВантоТреид както е споменал колега, също и в АлександърАуто.

Не знам дали при италянеца имат подобни неща....но там има по-принцип всякакви джунджории.

п.с: Август месец в Италия нищо не работи...ако мислиш да правиш поръчка го имай в предвид.

valjo
11-07-2005, 00:12
:?: Искам да попитам дали ниакои знае каде се продава панел за централната конзола на Alfa Romeo 156 че моя е махагонов и ме дразни адски много а искам да е карбонов. А ако може да ми кажете и цената че се опасявам че ще е дебела. Благодаря ви предварително!!!
тоя "махагонии" дразни доста хора, ама ако си смениш конзолата ... кво остава за волана ? а скоростния лост? ....
то става дявол на магаре;(
карбоновия интериор върви със спорт пакета, кожен волан и кожена топка на скоростния лост...
ако си мераклия ... всичко може де

EvgeniiM
11-07-2005, 00:35
И с карбона и кожения волан имаш детелинка-лепенка . А аз вече два месеца чакам от Александър ауто едни дреболии, бавничко става

KiKo
12-07-2005, 19:42
То е ясно че ще сменям и другите неща ама за сега това ми е най-големия проблем. За волана съм решил да му сложа кожа а скоростния лост ще го сменя с някакъв друг. Благодаря ви за Инфото!!!

aex
20-07-2005, 21:39
В момента има една блъсната, която може би скоро ще се появи в форума на части може да си говориш с човека да земеш от нея.