PDA

View Full Version : проблем с разхода



ilkoto
28-11-2007, 22:16
здравеите,от няколко месеца имам 145 взех я с агу слагано в италия.бе6е си мн. добре варве6е си супер ама в един момент обарна на бензин и не6те не газ отидох в един сервиз и ми казаха 4е комп.на агу то се е повредило и ми слойиха поне за сега обикновенно клу4е и изолирака комп. оба4е сега ми гори доста пове4е дори двоино,дали е вазмойно да е от това 4е е сас спортен филтар.хо преди пак си бях с него. :? мерси преджарително колеги :)

elenkov
28-11-2007, 22:24
здравеите,от няколко месеца имам 145 взех я с агу слагано в италия.бе6е си мн. добре варве6е си супер ама в един момент обарна на бензин и не6те не газ отидох в един сервиз и ми казаха 4е комп.на агу то се е повредило и ми слойиха поне за сега обикновенно клу4е и изолирака комп. оба4е сега ми гори доста пове4е дори двоино,дали е вазмойно да е от това 4е е сас спортен филтар.хо преди пак си бях с него. :? мерси преджарително колеги :)

Значи виж .. само в българия може да напварят такова нещо да изолират компютъра на АГУ-то .. отиди при свестен майстор да ти го препрограмира .. или ако трябва да сложиш нов. Спортен филтър имах на моята кола и го бях сложил умишлено защото имах детонации и ми гръмна кутията на филтъра .. Но ако твоята е здрава не го слага.. спортния филтър вкарва почеве въздох и го завихвя .. влиза 2пати по бързо от обикновенния филтър и вкарава повече газ .. така ти гори повече .. само ще ти кажа че на мен алфата ми даваше 25-30 .. газ с настъпване .. :)

поздрави

ilkoto
28-11-2007, 22:42
ами аз го давах комп.на маистор и ми каза 4е е изгоряла някаква интегралка и ми каза да се обарна кам по спец. сервиз зна4и газовата ина4е е марка TARTARINI ако знаете някаде кажете :)

PEPI-2ALFA
28-11-2007, 22:49
Виж тая тема. Там също е Тартарини , а и Русе не ти е далече. Можеш да обмениш опит с колегата.