PDA

View Full Version : Италфест 2005



Mury
12-07-2005, 18:29
Предлагам да подновим дискусията за местата където мое да проведем Италфеста. :biker: :biker: Давайте предложения :choice: :choice: :tequilla: /ебахти емотиконите/

търтей
13-07-2005, 10:30
св константин ака антонивановци си беше много добра идея

Mury
13-07-2005, 10:38
Е ок де ама нали я няма темата ве4е бре Търтей :handshake: :meeting: :cheers: :wein: :super: :drunk:

търтей
13-07-2005, 10:38
Е ок де ама нали я няма темата ве4е бре Търтей :handshake: :meeting: :cheers: :wein: :super: :drunk:
така де аз затва напомням на късопаметните
:handshake: :meeting: :cheers: :wein: :super: :drunk:

Mury
13-07-2005, 14:08
ОК де аз последните дни преди да се бъгне форумо не съм влизал и не знам така 4е не ми се карай :Topic-is-closed-bg: :smackbum: :crazy: :mrgreen: :cheers:

Gogata
13-07-2005, 23:00
да,наистина е хубаво там,но както и бате Енъо каза(преди профилактиката на форума) мястото трябва да е някъде в средата :yes: аз засега нямам друга идея,нека хората,които по-добре познават този регион дадат предложения,а също някой мислил ли за вариянт-същото място както миналата година,на Жребчево? :biker:

valjo
13-07-2005, 23:45
... преди профилактиката на форума ...

хубав израз хихихихи :torch:

форум -> :laser: <- Насо

(профилактика)

KGB
14-07-2005, 00:51
До тук предлагам три кандидатури:

1.Летище Долна Баня
2.Летище Божурище
3.Летище Дупница дълго около 5км :scherzkeks:

valjo
14-07-2005, 00:53
До тук предлагам три кандидатури:
...
3.Летище Дупница дълго около 5км :scherzkeks:
...

maliiiiiiiiiiiiiiiiii , на тва летище може да падне голем фън :starwars:

EvgeniiM
14-07-2005, 01:11
А между другото това местенце в Бухово не беше лошо, щото не е много оффроуд, може лесно да се осигури всичко каквото се сетим, а за трипа, може да се иде от София да съберем пловдивчани, нагоре, до другата магистрала и -Бухово

Mury
14-07-2005, 09:55
Не не аз мисля 4е на летището в Долна баня е най добре ем е към средата ем е доста обширно :meeting: :cheers: :biker:

hf hpe
14-07-2005, 10:51
ми писта хубаво но както сме говорили и преди ние правис сбирка а не надбягване с коли
за това си мисля че наистина най-подходящо е да се съберем сред природата
както писах и преди "профилактиката" може да направим някаква приемственост от миналият фест и пак да се съберем край язовир
относно местоположението на събирането съм твърдо за централна България
и предвид горе изложеното предлагам
язовир Пясъчник, язовир Ал.Стамболийски или язовир Йовковци

търтей
14-07-2005, 11:04
ми писта хубаво но както сме говорили и преди ние правис сбирка а не надбягване с коли

:yes: :respect:

само кажи как е със спането ситуацията - щото не сички сме палаткофенове ;)

на св константин има хотелчета

MONI
14-07-2005, 11:11
А бре хора от къде ги знаете тия писти човек ше каже че всички са пилоти..... :drool: ..............аз защо си спомням че преди .профилактиката. говорихме за Батак и готиния път до там??? :punk:

hf hpe
14-07-2005, 11:36
[quote="hf hpe":15xqeap8]ми писта хубаво но както сме говорили и преди ние правис сбирка а не надбягване с коли

:yes: :respect:

само кажи как е със спането ситуацията - щото не сички сме палаткофенове ;)

на св константин има хотелчета[/quote:15xqeap8]
ми покрай всеки язовир се намират хотели или почивни станции

KGB
14-07-2005, 13:31
HF HPE,

Иска да ни издави до крак....тази година аз на язовир не отивам...да ни тресне един порой да прелее язовира да отнесе колите...да ни издави нас...евентуално някой и гръм може да го удари :lol_sign:

Според мен също Долна Баня е най-добре...но ще трябва тия дни да постнем малко снимки от разните места да ги обсадим по-добре.

Naso
14-07-2005, 16:22
айде сега па ше ни дави... споко тя съдбата обича смелите :) та кво му е на жребчево... тъкмо ше го видя тоя път... миналата година неможах

Mury
14-07-2005, 17:18
Е хууу както кажете мен ми е все едно :question: :thumbup: :yes: :biker: :meeting:

Gogata
14-07-2005, 22:27
идеята за писта е добра и интересна :yes: тъкмо ще има и къде да правим драг-ове :biker: :Bolt: :doctor: :Bolt: :firstprize: :clapping: без притеснения от странични фактори и сините таксита :busted_cop:

EvgeniiM
14-07-2005, 23:56
Селеспиидовете вече сме доста та трябва да си обособим отделен клас за :Bolt:

hf hpe
15-07-2005, 11:13
поразрових се из старите теми и най-вече тази на алфамилано от където тръгна идеята за италфеста
глеам че миналата година горе долу пак по това време се започнали да го обмисляме
и си мисля че най-добре е да го направим като миналата година
да пуснем анкети за дата и за място на провеждане на мероприятието
също така щом ще е итал фест малко или много трябва да се съобразим и с колегите от фиат и ланча форумите

така, че може би е най-добре да се направят предложения за мястото на провеждане, като според мен там да може да се осигури спането на поне 70 до 100 човека :shock: (да спомена че миналият фест бяхме 50 човека)

KGB
17-07-2005, 02:42
До края на другта седмица трябва да изберем място за италфеста.

това ще стане най-вероятни на събранието на клуба тази седмица.

Immortal
19-07-2005, 14:52
На Жребчево е много добре според мен. На миналия Италфест не можах да присъствам (щото не знаех че го има), но тази година ще се постарая, стига да не е на повече от 200 км от Ямбол ;)