PDA

View Full Version : Сервиз



търтей
26-05-2004, 10:31
след като де оказа че фирмения сервиз е ВГЗЪ дайте да споделим кои сервизи си заслужават да бъдат посещавани

аз ходя при един араби на опълченска и найчо цанов - работят внимателно

търтей
27-05-2004, 12:49
стига бе хора - вие на сервизи не ходите ли?
или от никой сервиз н есте домолни?

Bobo
27-05-2004, 13:17
Аз имам един сервиз в който поддържат доста Алфи и съм изключително доволен ползвам ги за служебните коли и за моите и за приятели никой не се е оплакал.

pooh
28-05-2004, 00:03
...

Bobo
28-05-2004, 11:31
Ами намира се зад мултигруп в двора на бившият сервиз на Шкода. Но ако някой го интересува да ми званне ще му обясня.

valjo
28-05-2004, 23:27
аз да се изкажа против сервиза на София Ауто, горката ми кола :(

също, против сервиза за гуми BF Goodrich на "Сребърна", тия така ми бяха "балансирали" задните гуми, че след 120 колата започваше да вибрира, след 150 имаш чувството че просто ще се разпадне... а то "пропуснали" че на фланците има щайби, и ги сложили и двете от едната страна, от другата нищо ... абе "експерти"


много ЗА "Друмник", пичовете взимат скъпо, но поне каквото правят е ок

а за Ауто Италия, 5 пъти съм ходил и каквото са ми казали, е било вярно, сега, че ще те накарат да си платиш всичко, все едно е за Ферари, е отделна тема :)

krasyb
03-06-2004, 22:40
Abe niakoi da znae svesten servis v Burgas, syshto niakoi maniaci det sa po-v chas che az sym nov Alfamaniac :-))))

twin spark
07-06-2004, 12:18
кажете ми защо в софия като доста по-голям град с повече възможностти авто сервизите не струват в сравнение с пловдив, или това не е вярно?

търтей
07-06-2004, 12:23
не знам дали е вярно но не е учудващо - в софия има 4 пъти повече балъци дето да ходят в смотан сервиз преди да разберат че не става за нищо

Bobo
07-06-2004, 16:38
не знам дали е вярно но не е учудващо - в софия има 4 пъти повече балъци дето да ходят в смотан сервиз преди да разберат че не става за нищо

АБСОЛЮТНО споделям мнението ти!

Harvester
13-10-2005, 20:32
Ами от тази тема нищо не се разбра! Само разбрах че треа да се обадя на Бобо,а другите колеги???

lazy
13-10-2005, 21:14
Ами намира се зад мултигруп в двора на бившият сервиз на Шкода. Но ако някой го интересува да ми званне ще му обясня.
В този двор ремонта на една кола ми излезе 1460 лв, а от Евроинс платиха 700 лв ... Кого да псувам повече ? :evil:

Bobo
14-10-2005, 00:23
Ами намира се зад мултигруп в двора на бившият сервиз на Шкода. Но ако някой го интересува да ми званне ще му обясня.
В този двор ремонта на една кола ми излезе 1460 лв, а от Евроинс платиха 700 лв ... Кого да псувам повече ? :evil:

Батенце в тоя двор има 3 отделни сервиза с по две халета :wink:

Така че незнам при кой си бил и с ква кола и за кво ма да знаеш че май си бил при най големото дърво дет не го препоръчвам на никой освен това мойте хора с ламарини не се занимават :wink:

Bobo
14-10-2005, 00:26
А и вече повечето колеги са минали от там и знаят за кво става въпрос да споделят :wink:

gigi
14-10-2005, 00:50
А и вече повечето колеги са минали от там и знаят за кво става въпрос да споделят :wink:
Аз съм много доволен а и ми излезе бая евтино за това което правих. Но пък Бобо ме заведе не знам дали има значение това :roll:

valjo
14-10-2005, 01:23
и аз съм одил там и приятели сме водили, хората са ПИЧОВЕ
и вече поддържат 15тина алфи
и са се научили :)))))

което не е малко ...
говорим за окачване , не за електроника и диагностика....

lazy
14-10-2005, 09:01
Батенце в тоя двор има 3 отделни сервиза с по две халета :wink:

Така че незнам при кой си бил и с ква кола и за кво ма да знаеш че май си бил при най големото дърво дет не го препоръчвам на никой освен това мойте хора с ламарини не се занимават :wink:
Чавдар, смяна на заден носач и шенкел 200 / двеста / лева + зануляване на компютър после 100 / сто / лева. Ламарините ги правиха други . Става дума за БМВ 325ТД 92г, а не за Майбах. Ако кажете, че е нормално, продължавам да "обичам" само Евроинс и се извинявам на човека. :?
P.S. забравих, че смениха и задните амортисьори

Bobo
14-10-2005, 12:24
Чавдар, смяна на заден носач и шенкел 200 / двеста / лева + зануляване на компютър после 100 / сто / лева. Ламарините ги правиха други . Става дума за БМВ 325ТД 92г, а не за Майбах. Ако кажете, че е нормално, продължавам да "обичам" само Евроинс и се извинявам на човека. :?
P.S. забравих, че смениха и задните амортисьори

Преди време чавдар и румен работеха за Запрян и той определяше цените! Иначе цялата процедура която си описал в момента ще ти струва около 150 лв :wink: 300 лева е космическа цена ма като знам кой им беше шев не се учудвам :evil: В момента те сами са си шефове :wink:

Petrakis
24-10-2005, 17:40
Ами бобо аз искам да те питам хубаво ли работят във ВантоТреид...защото бях те виждал там,а и съм се записал вече за утре....

Bobo
24-10-2005, 23:24
Ами бобо аз искам да те питам хубаво ли работят във ВантоТреид...защото бях те виждал там,а и съм се записал вече за утре....

Там на за диагностика са перфектни :wink: За останалото :roll: Аз не съм им фен :wink:

Petrakis
26-10-2005, 15:20
Ами бобо аз искам да те питам хубаво ли работят във ВантоТреид...защото бях те виждал там,а и съм се записал вече за утре....

Там на за диагностика са перфектни :wink: За останалото :roll: Аз не съм им фен :wink:

Еми и аз бях за диагностика,но много трудно ми я направиха и даже не съм сигурен че са я направили....защото не можаха да намерят доста време каде да включат компютъра и наи на края диагностика взе някви слушалки и тва беше.....и после ми каза че на първо време трябва да си проверя инжекторите щото единият не работел.....а колата ми работи като дракстер....и каза че е възможно от тва да се държи така.....ти да ми препопъчаш някои сервиз за чистене на дюзи ???