PDA

View Full Version : Запитване за алармата на 166



stealthy
10-12-2007, 14:06
Така значи от скоро съм собственик на Алфа 166. Интересува ме дали аларамата е базова екстра на колата или е по желание на клиента. Защото имам червения диод в арматурното табло. Но като заключа колата (със дистанционното на ключа) не свети.

code
10-12-2007, 19:04
Алармата е с ключе, включва се и се изключва от една ключалчица в багажника. Като отвориш на десния калник отгоре :)

stealthy
10-12-2007, 22:54
Хмм. Трябва да го потърся. Не съм обръщал внимание. Там май има един капак за бушони и релета.

alfeta71
11-12-2007, 14:33
Алармата е с ключе, включва се и се изключва от една ключалчица в багажника. Като отвориш на десния калник отгоре :) Ако ти е вазможно уточни какво представлява блокчето което е АЛАРМА.При мен има само бушони и релета но намерих и една кутия черна с много кабели но няма никаде в нея отвор за ключе.Ако знаеш и си сигурен какво преставлява даи някакви насоки.

code
11-12-2007, 16:34
Алармата е с ключе, включва се и се изключва от една ключалчица в багажника. Като отвориш на десния калник отгоре :) Ако ти е вазможно уточни какво представлява блокчето което е АЛАРМА.При мен има само бушони и релета но намерих и една кутия черна с много кабели но няма никаде в нея отвор за ключе.Ако знаеш и си сигурен какво преставлява даи някакви насоки.
Значи като отвориш багажника на тапицерията на десния калник има едно черно капаче, под него е ключалката. Няма общо с кутията с бушоните. Ключалката и ключа са същите на вид като едно време на покер автоматите. Сега вече не може да ми се отрече, че съм Мара подробната :)

stealthy
11-12-2007, 17:41
Нямам такова ключе... Има отвор място в тапицерията но няма ключ...