PDA

View Full Version : Фиат Пунто ГТ и Газов Инжекцион БРЦ



WhitePower
18-07-2005, 17:50
какво се мисли по този вапрос??? става или нестава

търтей
18-07-2005, 18:04
какво се мисли по този вапрос??? става или нестава
става
ама брц нещо не ми станаха симпатични
днес ходих при тях - едно че не ми се видяха много в час (субективно е)
но определено се опитаха да ми продад нещо 80 лв по-скъпо отколкото е обявено на сайта им
преценявай сам

WhitePower
18-07-2005, 18:16
търси Севдо и кажи че аз сам те пратил , а в мимента им е лудница и не могат да смогнат
иначе 1860 лева е цената
аз имам записан ден за 19 август тва е наи ранният ден ;)))
смятаите

търтей
18-07-2005, 18:28
т
аз имам записан ден за 19 август тва е наи ранният ден ;)))
смятаите

на мен ми казаха 15 август можело :lol:

Mury
18-07-2005, 20:13
търси Севдо и кажи че аз сам те пратил , а в мимента им е лудница и не могат да смогнат
иначе 1860 лева е цената
аз имам записан ден за 19 август тва е наи ранният ден ;)))
смятаитеЕ за какво купи Пунто ГТ за да му сложиш газ :shock: :shock: :shocking: :shocking: :nono: Всъщност ти си знаеш ама е малко странно :unsure: :unsure:

hf hpe
19-07-2005, 00:30
ОрлинЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
кажи на женати да го замени с чинку-чинкуто на бобовица
или поне и купи едно JTD та ем да върви прилично ем да е ефтинко

моето мнение е че това е сране по колата
навремето когато бях пуснал делта да се продава имаше един единствен кандидат, но когато чух че щял да премести акумулатора в багажника и да сложи на негово място изпарителя за газова, на ум си казах НЕ и любезно затворих капака и :Bolt:

Gogata
19-07-2005, 01:25
толкова ли много гори това пунто? :? а м/удругото съм виждал пунто на газ,но не ГТ,а 1.6 и е :puke:

Mury
19-07-2005, 11:43
ОрлинЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
кажи на женати да го замени с чинку-чинкуто на бобовица
или поне и купи едно JTD та ем да върви прилично ем да е ефтинко

моето мнение е че това е сране по колата
навремето когато бях пуснал делта да се продава имаше един единствен кандидат, но когато чух че щял да премести акумулатора в багажника и да сложи на негово място изпарителя за газова, на ум си казах НЕ и любезно затворих капака и :Bolt:И аз съм на това мнение айде на някоя друга може но на тази то4но е наистина изсиране на колата :thumbdown:

jorko
19-07-2005, 18:31
толкова ли много гори това пунто? :
12 :roll:

Gogata
21-07-2005, 23:53
толкова ли много гори това пунто? :
12 :roll:
ако върви като твоето :Bolt: аз съм съгласен и 20 да ми гори :wink:

jorko
22-07-2005, 00:13
толкова ли много гори това пунто? :
12 :roll:
ако върви като твоето :Bolt: аз съм съгласен и 20 да ми гори :wink:
според последните дългокилометрични засичания , при смесен режим на каране - задръствания , ръчка , мързеливо , икономично , извънградско и работа на място , ми даде 16 на стоте :roll: ....но моето возило не е пример за разход все пак ... :oops:

georgyg
26-07-2005, 20:39
Ако Сток Пунто гори 12 градско, направо това си е супер. То вярно е леко ама е изрод.

За мен ако търсиш кола да върви и да гори малко - избора е дизел от по нова модификация, ама да вземеш турбинна кола и да и сложиш газ това е пълна глупост, а и багажника на Пунтото е точно за адно средно голяма бутилка.

Друг е въпроса че повечето баварци и на газ ще ги презкачаш :lol:

ShoxXx
08-08-2005, 05:33
Тва Пунто да не е едно черно с прагове на Абарт, щото то днес правеше голямо излагане на Божура...? :cry:

WhitePower
08-08-2005, 14:11
мнее оова абарта се съдра и не можа да даде по добро време от това


а като си имате парички караите на бенц ама тази кола ще се кара много значи требва да е на гас а когато изка ще се кара и ба бенц

Когато една кола може малко тя може само малко,
а когато може много и малко си подбираш карането според настроението и парите които имаш

jorko
08-08-2005, 16:26
Ако Сток Пунто гори 12 градско, направо това си е супер. То вярно е леко ама е изрод.
но това при ЕКО-градско каране , разбира се :wink: ... Ако ще гъзарееш по улиците , приготви се за 14-15 и нагоре :roll:

WhitePower
09-08-2005, 17:30
ми аз напражих кам 15 ;)) като го карах
за това се минава нан гас ако изкаш ефтино а като ти се изка щрак на бензин и газарееш

WhitePower
26-08-2005, 10:30
puntoto вече е на газ
и сега се почва с ядовете
щото не е добре и ще ми трябва сигурно някои сервиз като Цунами да ми измерят турбинката щото се оказа че тва е пипано по електроиката и по турбинката и не е ясно колко киловата е

jorko
26-08-2005, 14:07
puntoto вече е на газ
и сега се почва с ядовете
щото не е добре и ще ми трябва сигурно някои сервиз като Цунами да ми измерят турбинката щото се оказа че тва е пипано по електроиката и по турбинката и не е ясно колко киловата е
махни газта и ела :roll: , с тая газова вече нищо не е същото и не може със сигурност да се провери каквото и да е
Газта е най-бъгавата работа в една кола - става само за карбураторни мотори без грам електроника :evil:

WhitePower
26-08-2005, 17:34
много не преценено изказване но няма как
изкам да знам колко помпа турбото за да наравя настроиката на газовата
аз на алфата сам си на гас вече година и ....
и ефтиниика а на бензин само в гаража щеше прах да хваща

ShoxXx
26-08-2005, 18:05
ГАЗар!!! :jumping:
НЕ е за газ това Пунто, ама като не слушаш...

jorko
26-08-2005, 20:40
много не преценено изказване
личен опит и усет към нещата :oops: :roll: , но все пак ела да видим Тошко какво ще ти каже :wink:

Mury
26-08-2005, 21:23
ГАЗар!!! :jumping:
НЕ е за газ това Пунто, ама като не слушаш... Мдааааа :thumbdown: :thumbdown: :tank: ама ти си знаеш

75 2.0 turbo
27-08-2005, 01:11
но все пак ела да видим Тошко какво ще ти каже winkзащо ли имам някакво пред4уствие какво ще му каже или по скоро ще му покаже покаже тошко :?

WhitePower
29-08-2005, 18:18
момчета там са ходили кроми за газова и вървят без гижи

ама ми се струва че некаде са се вързали дето не теба са газовата или са оплескали нещо по кабеляците и не мери правилно мапа