PDA

View Full Version : Гасне на място



xaxobg
16-12-2007, 22:13
Ами колеги тва ми е проблема алфата гасне на място и не държи оборти и това е само на гас.

elenkov
16-12-2007, 23:05
Ами колеги тва ми е проблема алфата гасне на място и не държи оборти и това е само на гас.

с каква газова си в бг ли е слагана ? Каква е колата с ГИ ли си или с Обикновенна газова ? малко инфо ще те открехна на това онова :)

поздрави

Crusader
17-12-2007, 14:43
Споделянето по този начин на проблема - няма да ти помогне по никакъв начин, нали се сещаш че не даваш никаква информация за колата и за АГУ-то, също и за нивото на познанията ти по АГУ, та да можем евентуално да дадем съвет...как да ти кажа примерно "...колега оборотите се регулират от изпарителя..."като примерно не знам дали няма да последва въпрос "А какво е изпарител?" а и на отделните изпарители /ако е конвенционална АГУ/ оборотите се регулират по различен начин....та такива работи колега.
На така зададен въпрос /ако това е въпрос а не е за сведение/ можем само да ти посъчувстваме малко...
Не се обиждай на написаното по-горе, просто така не става :!:

ludkanar
12-04-2008, 21:44
на моята и се люлеят оборотите и на място и в движение даже в движение гасне някой път и всеедно сее задавила и трудно пали.колата е от подписа а газовата е слагана тук,обикновенна BRC с почти нов испарител аз сиго смених защото стария (беше като новия) имаше много силикон по него явно магерен,та така въртях и оборотите от испарителя но нищо,а разхода е от 12.5 нагоре до 17 най-много.поздрави