PDA

View Full Version : K&N къде?!?



Alfa 156
19-07-2005, 00:26
Такаммм..., отново съм запланувал некви промени, само дето като си гледам къде ми е турнат филтъра и лошо ми става. Та дайте идей къде мога да си купя и направо да ми го турят разбирачи, да не си причиня някой воден удар :shock: изобщо този проект има ли бъдеще???

hf hpe
19-07-2005, 00:33
импас56
но зависи какъв ще искаш
ако сложиш универсален конус може да намериш нещо в наличнос, но ако искаш да поставиш такъв на местото на оригиналният, то сигурно ще трябва да почахаш известно време
иначе ако си вземеш реплейсмънт, смяната е елементарна

Alfa 156
19-07-2005, 00:36
импас56
но зависи какъв ще искаш
ако сложиш универсален конус може да намериш нещо в наличнос, но ако искаш да поставиш такъв на местото на оригиналният, то сигурно ще трябва да почахаш известно време
иначе ако си вземеш реплейсмънт, смяната е елементарна

Мерси за експресния отговор, то ако е толкова лесно, дали да не си го монтирам сам... :?: мен това ми беше въпроса, има ли вероятност да сбъркам нещо... :?: със сигурност искам универсален, щото тъпака дето ми смени стария, изпочупи щипките и сега не се затваря хубаво. Утре значи съм в импас :):)

hf hpe
19-07-2005, 00:40
ми ако си вземеш универсален работата е малко по сложна
но все пак надявам се не си толкова схванат в ръцете
евентуално може да се наложи да си купиш някоя тръба или коленце(бобо има за една къща водопровод, та може и да ти услужи)
и най-важното трябва филтъра да смуче горещ въздух отвън

а иначе на мъри му го бяха сложили на една от сбирките на клуба
даже имаше и снимки ма пуста му "профилактика"

valjo
19-07-2005, 00:55
...
и най-важното трябва филтъра да смуче горещ въздух отвън
...
е те баш тва е най-важмото
що ? ми ако смуче леден въздух, за кво аджеба ше е интеркулера;)

та така
ако смуче студен въздух, случайно, некак си, то
зимай мерки
да почва да смуче топъл :) ако неста, се слага нагревател ;)

hf hpe
19-07-2005, 01:02
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
СТУДЕН ДЕ стават и такива грешки с клавиатурата
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

valjo
19-07-2005, 08:10
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
СТУДЕН ДЕ стават и такива грешки с клавиатурата
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:kissy: :wub: :wub:

KGB
19-07-2005, 12:13
Аз предпочим да си смянам нормалния филтър отколкото да слагам репласмент такъв...разпитвах на доста места и единствената файда е евентуално някъв звук...иначе минусите са повече.

Истината е BMC-CDA но това чуда е към 400+лв.

Alfa 156
19-07-2005, 13:15
Аз предпочим да си смянам нормалния филтър отколкото да слагам репласмент такъв...разпитвах на доста места и единствената файда е евентуално някъв звук...иначе минусите са повече.

Истината е BMC-CDA но това чуда е към 400+лв.

E да де, ама нали писах по-нагоре, че са ми изпочупени щипките и не може да се затвори като хората старата кутия...но, вече съм екипиран :P :P :P Още нямам преки впечатления, но изглежда много добре!

Alfa 156
19-07-2005, 17:58
Ето и малко снимки, мисля че добре стана и звука се подобри значително! голямо свистене пада, особено докато набира!
http://bgphoto.net/photos/3339/o632573928658906250.jpg
http://bgphoto.net/photos/3339/o632573928737187500.jpg
Даже не се наложи да махам старата кутия, само една труба остана в повече :)

hf hpe
20-07-2005, 09:37
браво браво
и сега по често миене на филтъра че с тези проблемни дебитомери и турбини при вас JTD-тата си трябва

Mury
22-07-2005, 21:53
Ето и малко снимки, мисля че добре стана и звука се подобри значително! голямо свистене пада, особено докато набира!
http://bgphoto.net/photos/3339/o632573928658906250.jpg
http://bgphoto.net/photos/3339/o632573928737187500.jpg
Даже не се наложи да махам старата кутия, само една труба остана в повече :)Аааааа браво а за тръбата мое да се разберем нещо на мен ми трябва такава тръба :cheers: :cheers:

рали
19-08-2005, 12:23
сложи си пита брато конуса смуче топъл въздух