PDA

View Full Version : Няколко въпроса за 166



didosman
29-12-2007, 20:53
Здравейте колеги(евентуално)Пред дилема съм за смяна на автомобила.Сега карам Пежо 406 дизел 109 кончета.Може би малко странно изглежда отстрани смяна от френско на италианско возило,но като алтернативи това е за сега.Като цяло ме интересува колата да е голяма,да има екстри и да е дизел.Забелязвам,че за 166 като подфорум има писано малко.Ако може вие запознатите по-отблизо да ми отговорите на няколко въпросчета,за което ще съм много благодарен.Повечето пишече скъпи части и поддръжка като цяло.Спрял съм се на 2.4JTD,като цифри приблизително колко излиза смяна на ремъци и ролки и другите най-срещани повреди,които разбира се зависят от самият собственик от части.Всеобщото мнение за италианките е ,че не са здрави коли,само вие може да ми кажете с точност за какво става въпрос.Този модел е действително без коментар като визия,екстри,салон и т.н.С две думи здрава ли е 166-ца.Предварително благодаря на отзовалите се.Поздрави и Весело посрещане на новата година.

code
29-12-2007, 21:10
С две думи здрава ли е 166-ца.Предварително благодаря на отзовалите се.Поздрави и Весело посрещане на новата година.
Колега с две думи това не е кола, която можеш да хвърлиш в гаража на Пачо Кардана да ти я ремонтира. Не знам откъде си но трябва да помислиш на кой ще даваш да я пипа! При всички случаи ще се ориентираш към 166 на ниска цена - примерно 10-11000, но опита показва че ще отиде някъде към 14000. Все пак това е кола, която като нова е струвала минимум 80000. Успех!

didosman
29-12-2007, 21:24
Ами от Казанлък съм,средно градче,в което разбира се няма оторизирани сервизи и както разбирам поддръжката трябва да се извършва именно в такива.

TaNo
29-12-2007, 22:34
Не е казано, че задължително трябва да се подържа в голям и скъп сервис, просто трябва да си намериш добър майстор който да не се учи по твойта. Относно за това дали се чупи много зави си до голяма степен от теб, ако е караш без никъква мисъл и не е пазиш няма да ти прости.Наща 166 е кара баща ми и си е пази доста смисъл кара си е нормално без да и взима дошичката и засега никакви главоболия по нея.
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=14018
Поразгледай тази тема и ще добиеш представа колко струва обслужването и частите.

didosman
29-12-2007, 23:50
Като гледам цифрите си е напълно нормално,нищо по-скъпо от пежото не виждам,дори има и по-евтини неща.

TaNo
30-12-2007, 00:07
Кво да ти кажа колата е направо невероятна, страхотен лукс и удобство и много устойчива и пъргава.Подръжката и не е чак толкова скъпа, сам направи сравнение с твойта. И недей слушай кой кво ти говори че италианските автомобили не били хубави, не били здрави тази кола ако ти не е счупиш няма чупене.

didosman
30-12-2007, 00:18
Ясно,това ме интересува.И едно друго въпросче понеже не намерих инфо колко е дължината,за да знам да ли ще имам проблем с гаража :)

TaNo
30-12-2007, 00:30
КУЗОВ Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Тип кузова: седан
Длина, мм: 4720
Ширина, мм: 1815
Высота, мм: 1420
Колесная база: 2700
Колея передних колес: 1545
Колея задних колес: 1530
Масса снаряженного автомобиля: 1490
Допустимая полная масса: 2000
Количество дверей: 4
Количество мест: 5
Объем багажника макс./мин., л: 490
Размер шин: 205/55 R16;215/55 R16;225/45 R17
Дорожный просвет: 140

didosman
30-12-2007, 00:32
Мерси колега за данните.А данъка специално за 2.4 дизела да кажем 2000-та колко е макара,че ти си с бензиновият агрегат.

TaNo
30-12-2007, 00:47
Ами сега за 2.4 136 коня е към 160лв но не съм сигорен след нова година май ще се вдига данъка и не ми се мисли :?

aMoHuaK
30-12-2007, 18:23
Тано, взе ли книжката..? :)

didosman
30-12-2007, 23:05
Прибобих вече представа за моделчето,само едно единствено нещо ме смущава-тази муцуна,която измислили дизайнерите никак не подхожда на това голямо купе.Може би пък с времето ще свикна :) Задницата ми грабва окото от пръв поглед!

code
30-12-2007, 23:15
:lol: Муцуната и аз не можех преди да я осмисля с тия фарчета. Фаровете умишлено са такива невзрачни за да може да се постави акцента върху огромния капак с емблемата врязана в предната броня. Дизайна им е такъв, че изглеждат по назад от "сърцето". Това е то добре че съм аз да обясня какво е искал дизайнера :lol:
http://www.basehead.org/files/shots/1-Alfa_166_025.jpg

TaNo
31-12-2007, 09:19
Тано, взе ли книжката..? :)

Нямам си книжка все още :( Иначе GTV-то направо си ме вика да го подкарам :D

TaNo
31-12-2007, 09:31
Иначе някъде четах че предната муцуна си е направена нарочно тъка заострена и като се движи с голяма скорост и въздушните струи е държат здраво на пътя. Незнам даже дали има кола до 40 000лв на старо която да е по стабилна :) Тази кола в общи линии иска хубаво масло, хубави гуми и много хубави спирачки (и пътища без дупки)

EMo0o
01-01-2008, 01:55
Тано, взе ли книжката..? :)

Нямам си книжка все още :( Иначе GTV-то направо си ме вика да го подкарам :D

То и аз нямам все още , ама до месец най-много трябва да съм я взел , че вече не се трае :lol:

didosman
17-02-2008, 02:11
След толкова време време здравейте отново.По едно време се бях отказал да продавам пежака,но сега твърдо ще го махам.За капак на всичко днес минавах покрай една авто къща и съдбата се намеси-до самият вход беше застанала величествено една 166-ца и веднага спрях да я огледам.Влезнах в нея и се влюбих просто от пръв поглед,запалих я и двигателчето мърка,не се чува много(2.4 дизелчето).За този двигател за какви най-чести засади да очаквам и като цяло по окачване и самата кола.видях из темите,че няколко човека в процеса на избор на 166 са се сблъскали с няколко не добри алфи.Помогнете авансово,че после да неми пламне главата от разходи и засади...
Видях и че прословутата навигация е неизползваема и не добра като такава ако се подкара.Мернах и теми за ДВД към диспея,някой в крайна сметка успял ли е да го осъществи?Така по снимки из обявите забелязах,че има два вида дисплеи-единият зелен,а другият цветен-така ли е или ме поправете ако се лъжа.

aMoHuaK
17-02-2008, 04:36
Не е така с дисплея,еднакви са.. има дневен и нощен режим.. нощния(като включиш фаровете) става зелен, а дневния(когато не светят) е бяло и жълто :)

EMo0o
17-02-2008, 13:34
Не е така с дисплея,еднакви са.. има дневен и нощен режим.. нощния(като включиш фаровете) става зелен, а дневния(когато не светят) е бяло и жълто :)

Може и ръчно да си го направиш в какъв режим да свети :) Моя е постоянно на нощен :P

code
17-02-2008, 16:10
Моя е постоянно на дневен щото на нощен много простее само в един цвят :lol: хората ще го помислят за елка

EMo0o
17-02-2008, 17:29
Да бе ... елка :lol: На мен си ми харесва повече , ама както се казва всеки с вкуса си :)

didosman
17-02-2008, 17:59
Алфата която гледах беше на дневен режим както казвате и си изглежда по-добре-светно си е а зеленото малко... :?

EMo0o
17-02-2008, 18:06
Както казах на всеки както му харесва така да си го настрои , няма смисъл да се започват спорове за това как е по-хубаво след като има хора със различен вкус :)

aMoHuaK
17-02-2008, 19:23
Мойту нЪ Автуматичну..

didosman
18-02-2008, 19:15
Не ми отговорихте на въпросите за засадите,които да очаквам при търсенето на запазен екземпляр.Споделете с две думи кой са хроничните проблеми на модела,с които повечето от вас сте се сблъсквали?Интерсува специално дизеловият агрегат.

EMo0o
18-02-2008, 19:55
Не ми отговорихте на въпросите за засадите,които да очаквам при търсенето на запазен екземпляр.Споделете с две думи кой са хроничните проблеми на модела,с които повечето от вас сте се сблъсквали?Интерсува специално дизеловият агрегат.

Засега мойта не е имала никакви проблеми само може би трябва да сменям лагер на съединителя , но до колкото разбрах не е скъп ... по мое мнение е доста здрава стабилна и пъргава кола и си заслужава да й бъдеш собственик :)

didosman
18-02-2008, 20:11
Дано да така е,но това разбира се е строго индивидуално.Иначе лимузинката особено отвътре мого ми допадна този съвременен виднстрашно удобни седалки-като фотьойли са.А вечер с този огромен дисплей сигурно изглежда като космически кораб :D

Коки
18-02-2008, 20:14
....За този двигател за какви най-чести засади да очаквам и като цяло по окачване и самата кола.видях из темите,че няколко човека в процеса на избор на 166 са се сблъскали с няколко не добри алфи.Помогнете авансово,че после да неми пламне главата от разходи и засади...

И аз питах така, ама накрая стигнах до следното: както няколко колеги от форума ми отговориха (благодарности за тях), трябва да си приготвиш пачка - около 3К. Въпросните "засади" се оправят с пари.

Моята също беше любов от пръв поглед и точно с мотора имаше проблеми - не работеше турбината, акумулаторът не изкара и до КАТ, после имобилайзерът забрави кода на ключа и т.н. В крайна сметка Бобо ги оправи тия неща, махна катализатора и стана слънце :)

Някои ме разубеждаваха, но поех риска, защото е запазена и на малко километри. Моторът може и целия да се смени (образно казано), но колата не можеш да я подмладиш. Така че отделих си кинти и я понаправих. Та доколкото съм чувал, проблеми най-често има с някои датчици по мотора - дебитомер и др., с турбото и с катализатора, който може просто да се махне.

Ходовата част няма какво да я коментираме - там и да няма забележки, скоро се появяват. Причината е, че животът й обикновено съвпада с възрастта и пробега, на които я купуваш. Добрата новина е, че като я направиш, няма да я мислиш повече. В никакъв случай не мисля, че е по-слаба или по малко надеждна от тази на прехвалените германки (каквито съм експлоатирал 5 години).

EMo0o
18-02-2008, 20:25
Коки я кажи нещо повече за тоя катализатор ... няколко човека ме посъветваха да го махна ... но не знам ще има ли последици някакви , каква ще е промяната ?? :?

Коки
18-02-2008, 20:26
Коки я кажи нещо повече за тоя катализатор ... няколко човека ме посъветваха да го махна ... но не знам ще има ли последици някакви , каква ще е промяната ?? :?

Ще върви повече :wink:

EMo0o
18-02-2008, 20:32
Коки я кажи нещо повече за тоя катализатор ... няколко човека ме посъветваха да го махна ... но не знам ще има ли последици някакви , каква ще е промяната ?? :?

Ще върви повече :wink:

Колко пари излиза да го махнат :?: :?:

Коки
18-02-2008, 20:34
Коки я кажи нещо повече за тоя катализатор ... няколко човека ме посъветваха да го махна ... но не знам ще има ли последици някакви , каква ще е промяната ?? :?

Ще върви повече :wink:

Колко пари излиза да го махнат :?: :?:

Зависи какво ще сложат - плащаш си за обикновено гърне, може и 2-ра ръка - 50-60 лв примерно. Аз плащах накуп с други неща, затова не знам точно.

EMo0o
18-02-2008, 20:39
[quote=EMo0o]Коки я кажи нещо повече за тоя катализатор ... няколко човека ме посъветваха да го махна ... но не знам ще има ли последици някакви , каква ще е промяната ?? :?

Ще върви повече :wink:

Колко пари излиза да го махнат :?: :?:

Зависи какво ще сложат - плащаш си за обикновено гърне, може и 2-ра ръка - 50-60 лв примерно. Аз плащах накуп с други неща, затова не знам точно.[/quote:nk8f2n77]

Добре , благодарности :)

didosman
18-02-2008, 21:37
....За този двигател за какви най-чести засади да очаквам и като цяло по окачване и самата кола.видях из темите,че няколко човека в процеса на избор на 166 са се сблъскали с няколко не добри алфи.Помогнете авансово,че после да неми пламне главата от разходи и засади...

И аз питах така, ама накрая стигнах до следното: както няколко колеги от форума ми отговориха (благодарности за тях), трябва да си приготвиш пачка - около 3К. Въпросните "засади" се оправят с пари.

Моята също беше любов от пръв поглед и точно с мотора имаше проблеми - не работеше турбината, акумулаторът не изкара и до КАТ, после имобилайзерът забрави кода на ключа и т.н. В крайна сметка Бобо ги оправи тия неща, махна катализатора и стана слънце :)

Някои ме разубеждаваха, но поех риска, защото е запазена и на малко километри. Моторът може и целия да се смени (образно казано), но колата не можеш да я подмладиш. Така че отделих си кинти и я понаправих. Та доколкото съм чувал, проблеми най-често има с някои датчици по мотора - дебитомер и др., с турбото и с катализатора, който може просто да се махне.

Ходовата част няма какво да я коментираме - там и да няма забележки, скоро се появяват. Причината е, че животът й обикновено съвпада с възрастта и пробега, на които я купуваш. Добрата новина е, че като я направиш, няма да я мислиш повече. В никакъв случай не мисля, че е по-слаба или по малко надеждна от тази на прехвалените германки (каквито съм експлоатирал 5 години).
Да купя колата е веднага да се налагат ремотни за 3000 просто незнам какво да кажа,то почти половината от цената на цялата кола.Ясно е,че за да се продава в повечето случай на предишните собственици идва момент за смяна на куп оригинално сложени неща и просто я продават,а за нас това кола 2000-01 си е направо като нова и лапаме кукичката,но ако знам че ще трябва да вадя още около2000-3000 хил. бих се замислил сериозно!незнам...
Благодаря за отровеността,имах нужда от нея!

pinko
18-02-2008, 21:40
2000-3000 лева категорично няма да ти стигнат, за да приведеш 166, купена за ~ 10 000 лева във вид, удобен за логаритмуване.

5000 е доста по-реалистична сума.

Коки
18-02-2008, 21:48
Да купя колата е веднага да се налагат ремотни за 3000 просто незнам какво да кажа,то почти половината от цената на цялата кола.Ясно е,че за да се продава в повечето случай на предишните собственици идва момент за смяна на куп оригинално сложени неща и просто я продават,а за нас това кола 2000-01 си е направо като нова и лапаме кукичката,но ако знам че ще трябва да вадя още около2000-3000 хил. бих се замислил сериозно!незнам...
Благодаря за отровеността,имах нужда от нея!

Че то само каското ти е към 1000 лв, около 400 съм дал за консумативи - моторно масло, филтри, ангренажен ремък и ролки. Това не е "лапане на кукичка", просто всеки си преценява възможностите.

Винаги трябва да имаш допълнително кинти за обслужване, застраховки, аларми. За всяка кола от този клас разходите ще са подобни, а за БМВ 5, Ауди А6 и Мерцедес Е - и по-големи.

Няма смисъл да си изхарчиш парите до стотинка, за да я платиш, а после да се чудиш как да я поддържаш. Можех да извадя пари и за 2 пъти по-скъпа кола, но не виждам смисъл - тази ми е по силите, удовлетворява ме напълно - като нова е. Не страдам от комплекси, че да се изхвърлям.

didosman
18-02-2008, 21:55
Незнам защо 10000 за тази алфа ви се струват супер малко.Най-скъпите поне мобилето са 4-5 за 12000 и 2 за по 14000.Под 10000 дори има поне 10 обяви.Незнам като цяло каква търябва да и цената на употребявана.А за предстоящите ремонти ме интересува като за начало да се направят сериозните неща за които може да стане по фатално с времето,а останалите по нататък защото ако трябва да ми излезе алфичката 15-та хиляди със сигурност ще я пропусна.За тези парички алтъернативи мнооого-А6,Пежо 607,Мерцедеси,БМВ 5-ца 7-ца и така така както и да е.Ще видим.Емоо,мисля каза нищо не съм правил,други колеги здрава кола е,а в същото време тази цифромания...

didosman
18-02-2008, 21:59
Да,масла,ролкк,ремъци о консумативи си слагам даже 500,регистрации и застраховки да мисълта ми беше за други повреди,но там вече е въпрос на късмет!Както каза всеки си преценява за възможностите.

EMo0o
18-02-2008, 22:01
Незнам защо 10000 за тази алфа ви се струват супер малко.Най-скъпите поне мобилето са 4-5 за 12000 и 2 за по 14000.Под 10000 дори има поне 10 обяви.Незнам като цяло каква търябва да и цената на употребявана.А за предстоящите ремонти ме интересува като за начало да се направят сериозните неща за които може да стане по фатално с времето,а останалите по нататък защото ако трябва да ми излезе алфичката 15-та хиляди със сигурност ще я пропусна.За тези парички алтъернативи мнооого-А6,Пежо 607,Мерцедеси,БМВ 5-ца 7-ца и така така както и да е.Ще видим.Емоо,мисля каза нищо не съм правил,други колеги здрава кола е,а в същото време тази цифромания...

Да , но вземеш ли си кола втора употреба има така наречените "задължителни" неща , като обслужване на двигателя , застраховки и други ... факт , колата е здрава ако се пази и се кара като хората :!: Ако не я пазиш и я караш като за последно каквато и да е ще заминат много пари по нея ! Сам си преценяваш дали да я вземеш или не ....

Коки
18-02-2008, 22:02
Незнам защо 10000 за тази алфа ви се струват супер малко.Най-скъпите поне мобилето са 4-5 за 12000 и 2 за по 14000.Под 10000 дори има поне 10 обяви.Незнам като цяло каква търябва да и цената на употребявана.А за предстоящите ремонти ме интересува като за начало да се направят сериозните неща за които може да стане по фатално с времето,а останалите по нататък защото ако трябва да ми излезе алфичката 15-та хиляди със сигурност ще я пропусна.За тези парички алтъернативи мнооого-А6,Пежо 607,Мерцедеси,БМВ 5-ца 7-ца и така така както и да е.Ще видим.Емоо,мисля каза нищо не съм правил,други колеги здрава кола е,а в същото време тази цифромания...

Абе ти май не схващаш. Това, което ти казвам е валидно ЗА ВСИЧКИ автомобили от този клас, включително и германските. Имал съм такива, повярвай ми. Ако вземеш А6 или 5-ца за 15К, пак ще ти трябват ОЩЕ 3-5К за застраховки, ремонти и обслужване и отиваш на 18-20К. Германките НЕ СА по-надеждни - това е мит. А и ВСЯКА кола се обслужва.

А това, което Пинко намеква е, че за 10К 166-цата ще е на такива години и километри, на които със сигурност ще има грижи по мотора и окачването. А то не е евтино - писано е доста в този форум.

Коки
18-02-2008, 22:04
...А за предстоящите ремонти ме интересува като за начало да се направят сериозните неща за които може да стане по фатално с времето,а останалите по нататък ...

Точно затова говорим - 3К за сериозните неща в началото, както и за застраховки и обслужване. После няма да имаш чак такива грижи.

code
18-02-2008, 22:07
Цената в мобилето на Алфа 166 втора ръка е 14000лв минус тва дето те чака като я вземеш :lol: ако ме разбра :lol:

Коки
18-02-2008, 22:09
Цената в мобилето на Алфа 166 втора ръка е 14000лв минус тва дето те чака като я вземеш :lol: ако ме разбра :lol:

Мисля, че имаш предвид "плюс" :wink:

didosman
18-02-2008, 22:10
Всичко си сващам разбира се сменял,съм няколко коли и съм наясно с разходите по новопридобит автомобил,може би се стряскам от цифрите които може би са в горният сегмент,а може би и в долният :) 'Ок,взимам алфатамремъци,ролки,масла,застраховки,орехвърляне, най-вероятно заден мост(и на пежото като го взех сменях шарнирни втулки на шенкела)Друго в общия случай при вас какво може да има,предното окачване здраво ли е?

didosman
18-02-2008, 22:12
А тези за под 10000 хиляди абсолютни каруци ли ще са тогава

Коки
18-02-2008, 22:18
Всичко си сващам разбира се сменял,съм няколко коли и съм наясно с разходите по новопридобит автомобил,може би се стряскам от цифрите които може би са в горният сегмент,а може би и в долният :) 'Ок,взимам алфатамремъци,ролки,масла,застраховки,орехвърляне, най-вероятно заден мост(и на пежото като го взех сменях шарнирни втулки на шенкела)Друго в общия случай при вас какво може да има,предното окачване здраво ли е?

Ами аз в момента сменям предни носачи (горни и долни) и спирачни дискове. Купил съм я през ноември. Шарнирите вървят комплект с носачите и не могат отделно да се сменят. Това ще ми излезе около 1200 лв. с накладки и всичко. В сервиза ми предложиха части от няколко марки с голяма разлика в цените, т.е. може да се мине и по-тънко. От опит знам обаче, че евтиното накрая излиза по-скъпо и затова избрах по-качествените.

Нека колегите с по-дълъг опит да кажат, но си мисля, че като подменя предницата, би трябвало да нямам ядове поне 2-3 години.

Коки
18-02-2008, 22:18
Всичко си сващам разбира се сменял,съм няколко коли и съм наясно с разходите по новопридобит автомобил,може би се стряскам от цифрите които може би са в горният сегмент,а може би и в долният :) 'Ок,взимам алфатамремъци,ролки,масла,застраховки,орехвърляне, най-вероятно заден мост(и на пежото като го взех сменях шарнирни втулки на шенкела)Друго в общия случай при вас какво може да има,предното окачване здраво ли е?

Ами аз в момента сменям предни носачи (горни и долни) и спирачни дискове. Купил съм я през ноември. Шарнирите вървят комплект с носачите и не могат отделно да се сменят. Това ще ми излезе около 1200 лв. с накладки и всичко. В сервиза ми предложиха части от няколко марки с голяма разлика в цените, т.е. може да се мине и по-тънко. От опит знам обаче, че евтиното накрая излиза по-скъпо и затова избрах по-качествените.

Нека колегите с по-дълъг опит да кажат, но си мисля, че като подменя предницата, би трябвало да нямам ядове поне 2-3 години.

pinko
18-02-2008, 22:22
А тези за под 10000 хиляди абсолютни каруци ли ще са тогава

Ами направи една сметка бе - виж в чуждите сайтове дали има читава дизелова 166 са 3500-4000 евро. Щото да я продават за 10 000 лева е купена максимум за толкова - или от морга или е на поне 500 000 км.

Реално цените на читавите дизелови 166 започват от около 6500-7000 евро за набор 1999-2000г. Тоест тук би струвала поне 15 000. Това е, факт.

И после да не кажеш че не сме те предупредили.

ПРЕДУПРЕДЕН СИ. ПРИ ДИЗЕЛОВА 166 ЗА ~10 000 ЛЕВА ТЕ ЧАКАТ ОЩЕ ПОНЕ 5 000. ПОНЕ. И ТОВА Е ДОСТА ОПТИМИСТИЧНА ПРОГНОЗА.

code
18-02-2008, 22:22
Цената в мобилето на Алфа 166 втора ръка е 14000лв минус тва дето те чака като я вземеш :lol: ако ме разбра :lol:

Мисля, че имаш предвид "плюс" :wink:

Минус, минус. :) И за 10 да я вземеш и за 12 накрая все ще стане 14 :lol:

Коки
18-02-2008, 22:25
Цената в мобилето на Алфа 166 втора ръка е 14000лв минус тва дето те чака като я вземеш :lol: ако ме разбра :lol:

Мисля, че имаш предвид "плюс" :wink:

Минус, минус. :)

Добре де, като я вземеш за 14К, после нали трябва да дадеш отгоре за ремонт? Значи е плюс.

EMo0o
18-02-2008, 22:27
[quote=isoiso]Цената в мобилето на Алфа 166 втора ръка е 14000лв минус тва дето те чака като я вземеш :lol: ако ме разбра :lol:

Мисля, че имаш предвид "плюс" :wink:

Минус, минус. :)

Добре де, като я вземеш за 14К, после нали трябва да дадеш отгоре за ремонт? Значи е плюс.[/quote:1n6djtr7]

Имаше впредвид , че ако си земеш някоя под 14 000 с ремонтите по нея ще ти излезе пак толкова ( 14 000 ) :wink:

Коки
18-02-2008, 22:33
А тези за под 10000 хиляди абсолютни каруци ли ще са тогава

Не са каруци, но са на повече годинки и повече километри, което рязко увеличава вероятността от сериозните ремонти, за които говорим. Никоя ходова част не може да издържи 200К километра без смяна на части! А от годините всичко гумено се скапва дори и да е стояла в гараж.

didosman
18-02-2008, 22:39
Ахам,мерси...предупреден съм!Прави сте най-вероятно така че ще си помисля добре!Айде лека вечер на всички.Брагодарности...