PDA

View Full Version : рали България



hf hpe
22-07-2005, 11:09
бе никой не спомена за туй рали нищо
пък аз чух некви слухове, че се появил човек дето може да кара туй Пунто и изпонаказал всички

BatVas
22-07-2005, 11:57
Бях на Боровец и разгледах Пунтото - невероятна машина. Гледах го и деня преди старта като правеха тестове и още тогава си помислих че за Българските условия тази компактна кола ще бие Ево 8 и Субаро - другата такава компактна машина беше Клиото на Жан Жозе, а и като видях с каква техника и колко чифта гуми бяха дошли въпросните двама състезатели (Жан Жозе беше с по -модерните сервизни камиони), а италянеца разполагаше с 1 камион гуми (поне 10 чифта) ама имаше и други зяпачи който се мотаха в сервизната зона и твърдяха че тези пунтота са невероятни

Gogata
22-07-2005, 21:47
Наистина им натри носовете на всички :D Бих казал доста опитен пилот,който показа истинска класа и стил на каране :yes: за няколко обиколки показа това,което някои пилоти за цял сезон немогат да постигнат :!: Пък и наистина колата е много компактна,малка и лекичка и има добри възможности в БГ рали шампионати! А какво става с този Илия Царски?нещо този сезон се излага..настройките ли немогат да му направят по колата.. :? :roll: или какво,иначе и жълтото пунто е страшно :wow: Когато го бяха докарали пред Милано Моторс :flirt: :photo:

Mury
22-07-2005, 23:48
Бях на Боровец и разгледах Пунтото - невероятна машина. Гледах го и деня преди старта като правеха тестове и още тогава си помислих че за Българските условия тази компактна кола ще бие Ево 8 и Субаро - другата такава компактна машина беше Клиото на Жан Жозе, а и като видях с каква техника и колко чифта гуми бяха дошли въпросните двама състезатели (Жан Жозе беше с по -модерните сервизни камиони), а италянеца разполагаше с 1 камион гуми (поне 10 чифта) ама имаше и други зяпачи който се мотаха в сервизната зона и твърдяха че тези пунтота са невероятниАз мога да кажа 4е Жан-Жозеф а къде къде по голям пилот от Басо но в ралитата е така нямам нищо против пунтото напротив но искам да кажа 4е Басо имаше късмет 4е Жан Жозеф нямаше ден а и спука гума така 4е.Мого да ви кажа едно полутайна в рали средите.зна4и преди окло месец идва Басо при Царски на неговото трасе което незнам къде е ама май е някъде около Панагюрище и се ка4ва на Царски на пунтото и му бие ли4ния рекорд на неговото трасе за трениране с 9 секунди.След това се ка4ва Царски бесен и на 5 завой се обръща по таван незнам дали сте забелязали колко е криво пунтото му

Mury
22-07-2005, 23:54
Наистина им натри носовете на всички :D Бих казал доста опитен пилот,който показа истинска класа и стил на каране :yes: за няколко обиколки показа това,което някои пилоти за цял сезон немогат да постигнат :!: Пък и наистина колата е много компактна,малка и лекичка и има добри възможности в БГ рали шампионати! А какво става с този Илия Царски?нещо този сезон се излага..настройките ли немогат да му направят по колата.. :? :roll: или какво,иначе и жълтото пунто е страшно :wow: Когато го бяха докарали пред Милано Моторс :flirt: :photo:Колата тежи то4но 1000 кг. а колкото да Царски не проблема в настройките защото колата се обслужва от екип италиянски механици така 4е просто му е трудно да я кара защото тази кола наистина върви зверски а и все пак той не е карал кола с предно предаване :thumbup:

ALFA CORSE
27-07-2005, 15:56
Да, новото Пунто наистина е хубава машина, и аз имах късмета да му се нарадвам наживо.

А иначе си мисля, че просто пилотите ни са много зле. И рали България отново няма да го вземе нашенец.
Да не говорим, че на последното рали, Митко Илиев трябваше да го дисквалифицират за тая тяхна изцепка...