PDA

View Full Version : въпрос за съединител за 156 1.8 ТС



valjo
22-07-2005, 10:33
вариантите са :
Валео - турско - от Алекс ауто за 300лв
или
Валео Италианско - от Вантотрейд - за 600

според вас струва ли си по-скъпия вариант ?

предимства недостатъци, опит?

KGB
22-07-2005, 11:48
Ми какво да ти каза...евтиното винаги излиза скъпо.

Турското предполгам ще свърши два пъти по-бързо от оргиналното...с предишните ми коли съм се обедил в тези неща.

Bladerunner
22-07-2005, 12:37
И аз така мисля. То всъщност питането беше заради мен...
Аз вчера го строших... и сега си чакам присъдата да ми кажат дали само със съединител ще се размина или съм помлял и още нещо... :crybaby:

hf hpe
22-07-2005, 14:23
задължително смени комплект
просто колите не са това което бяха
откакто почнаха да ползват борг&бек за първично вграждане италянките имат големи проблеми с тези съединители
на пунто 1.1 от 4 коли(купени от ванто нови) на 2 сменихме съединител около 60-70 хиляди
аз съм на мнение да си вземеш турското валео
бъдете сигурни, че и това което дойде с опаковката на алфа ромео е произведено там
все пак знаем, че дори и големите фирми изнасят производството си в страни с ефтина работна ръка, и качественият им контрол не е по-различен от този на другите им заводи :wink:

пък и като гледах Пух вчера как рацерства, ще издържи и на твойто каране

Bladerunner
22-07-2005, 14:51
Прав си. Може би наистина и през Alfa канала идва се същото...

Апропо сега ми казаха от сервиза, че не било съединител изобщо а карета и полуоски... :?:

Незнам да се радвам или не на тая новина. Ще разбера вечерта като ми предоставят сметката... $$$$.... :new_Eyecrazy:

Bobo
22-07-2005, 17:29
Прав си. Може би наистина и през Alfa канала идва се същото...

Апропо сега ми казаха от сервиза, че не било съединител изобщо а карета и полуоски... :?:

Незнам да се радвам или не на тая новина. Ще разбера вечерта като ми предоставят сметката... $$$$.... :new_Eyecrazy:

Не бой се наполовина горе долу ще ти излезе аз бях там преди малко :!:

KGB
23-07-2005, 02:18
Относно съединителя...в БГрия като споменат Турски=Менте....нямат много в предвид оригинал на даден продукт произведен в турция.

Bobo
23-07-2005, 11:38
Относно съединителя...в БГрия като споменат Турски=Менте....нямат много в предвид оригинал на даден продукт произведен в турция.

Абсолютно!

Моето валео е точно такова и мога да кажа че се държи перфектно, имам познати които на алфите си сложиха закс и после го смениха с такова валео :drive:

Bladerunner
25-07-2005, 11:49
Прав си Бобо, излезе ми на половина. И сега колата си върви на пушка както преди... йессссссссс :static: :static:

Апропо, казаха и че са видяли съединителя и имало оше живот в него, ще ги послушам пък да видим! После - Валео :super: