PDA

View Full Version : търся газ сервиз



deli77
04-01-2008, 12:29
Някой случйно да има телефон на ГАЗ - сервиз в Горубляне или Младост?

deli77
04-01-2008, 14:48
Е, аз намерих и ходих... била изгоряла някаква "кихалка" но трябвало да си взема само от "СТАР ГАЗ" защото такава била уредбата... Някой да знае техен магазин или сервиз кадето продават такива работи :shock:

deadairplane
04-01-2008, 23:30
Е, аз намерих и ходих... била изгоряла някаква "кихалка" но трябвало да си взема само от "СТАР ГАЗ" защото такава била уредбата... Някой да знае техен магазин или сервиз кадето продават такива работи :shock:
Що за глупости как ще изгори кихалка? май са решили да те оскубят. Иначе аз поне в София не знам да има свестен газаджииски сервиз. Аз ходя до Септември за тая работа. Поне след едно посещение знам какво е пипано защо е пипано как работи със се формулите за тая работа.

JORDI
06-01-2008, 01:36
Колегата deli77 сигурно има в предвид гумения пръстен дето затваря отворите на кихалката! Той често изгаря и се къса! 8) Сменя се елементарно без нужда от сервиз, но трябва да се знае диаметъра на кихалката, защото са различни :!:

deli77
07-01-2008, 11:42
Колегата deli77 сигурно има в предвид гумения пръстен дето затваря отворите на кихалката! Той често изгаря и се къса! 8) Сменя се елементарно без нужда от сервиз, но трябва да се знае диаметъра на кихалката, защото са различни :!:
Точно от там идва проблема, нямат такъв размер. Сега ще свалят колектора за да оправят пукнатината и евентуално тогава ще сменят кихалката.

yovi
07-01-2008, 12:14
Колегата deli77 сигурно има в предвид гумения пръстен дето затваря отворите на кихалката! Той често изгаря и се къса! 8) Сменя се елементарно без нужда от сервиз, но трябва да се знае диаметъра на кихалката, защото са различни :!:
Точно от там идва проблема, нямат такъв размер. Сега ще свалят колектора за да оправят пукнатината и евентуално тогава ще сменят кихалката.
Кажи диаметъра и ширината на гумата, да проверя дали я няма наоколо.

chico
07-01-2008, 12:39
Само за инфо, това е сайта на официалните вносители на Старгас:
http://stargas-bg.com/contacts#
А адреса на сервизите им в София:

ул."Кирил и Методий" 180
ЕТ "Кали"
тел.: (02) 8319 138, 0899 173 984 - Александър Нешев

кв. "Хладилника" ул. "Сребърна"
тел.: 088/8330764 - Григор Гюров

Аз лично съм ходил в първия, не съм очарован, но все пак решихме проблема след доста висене на главата на "майстора". Имат и необходимия софтуер (което за мен беше най-важно, щото съм с инжекцион).

deli77
07-01-2008, 14:52
на мен мисля че е тази: 3. Механичен инжекцион 500.00лв,
но колата е пред блока, днес съм с TAXI :bad_evil:, на такива италиански "кихалки" нямало внос ми казаха от СТАР ГАЗ, предлагат ми българска, но такава имат и в Горубляне...

deli77
08-01-2008, 16:28
Колегата deli77 сигурно има в предвид гумения пръстен дето затваря отворите на кихалката! Той често изгаря и се къса! 8) Сменя се елементарно без нужда от сервиз, но трябва да се знае диаметъра на кихалката, защото са различни :!:

Точно така :th_up: Нищо й няма на кихалката, смених гумения пръстен и всичко е ОК
JORDI, yovi, chico, благодаря ВИ! :respect: