PDA

View Full Version : к'во Ви е мнението?



glavnia
09-01-2008, 22:15
Т'ва го сторих с Фото Пейнт, интересно ми е какво ще кажете Вие. На мен лично ми харесва. Назлобява повече муцуната и създава по-агресивна и по-модерна спортна визия.

leshoiad
10-01-2008, 08:00
Прототипът на GTV-то навремето е бил с тройка, но незнайно защо Джорджано се отказва и резултаът е днешния дизаин.

glavnia
14-01-2008, 19:53
Сегашния модел е по-добър! То май от прототипа са изчистили всичко ненужно, дори взех да размислям и за третия фар...
...Тоя Джорджано да не е продал на Форд и после да е сътворил още по-изрудско чудо т.е. GTV/SPIDER, или Форд да са краднали идеята за Probe..?! Колко мноо прилича на проб... :?: :!:

Ivo Skoklev
19-01-2008, 09:13
Аз още преди да взема GTV-то си ги мислих разни...

Bobi_33
19-01-2008, 10:06
Сегашния модел е по-добър! То май от прототипа са изчистили всичко ненужно, дори взех да размислям и за третия фар...
...Тоя Джорджано да не е продал на Форд и после да е сътворил още по-изрудско чудо т.е. GTV/SPIDER, или Форд да са краднали идеята за Probe..?! Колко мноо прилича на проб... :?: :!:

Прототипът е бил много по кола от действителния модел. С повече коне и още повече на базата на Алфа 164 а не на смотаното Фиат Типо. Платформата на 164 е в пъти по-добра. Дизайнът е по-смотан, защото прототипът е от 91-ва г. а GTV излиза 95-та. За 4 години е нормално да се развие дизайна.
Прототипът е бил замислен с мотор 260 к.с. и 4х4 задвижване. Кое е по-добре,я се замислете??? 260 к.с. мотор при GTV идва 10г. след като е показан прототипът.

hristiqn
19-01-2008, 16:39
Прототипът е бил много по кола от действителния модел. С повече коне и още повече на базата на Алфа 164 а не на смотаното Фиат Типо. Платформата на 164 е в пъти по-добра. Дизайнът е по-смотан, защото прототипът е от 91-ва г. а GTV излиза 95-та. За 4 години е нормално да се развие дизайна.
Прототипът е бил замислен с мотор 260 к.с. и 4х4 задвижване. Кое е по-добре,я се замислете??? 260 к.с. мотор при GTV идва 10г. след като е показан прототипът.[/quote]
Само за проотокола , какво общо има ГТВ-то след 95 с Фиат Типо :roll:

Bobi_33
19-01-2008, 20:22
Само за проотокола , какво общо има ГТВ-то след 95 с Фиат Типо :roll:

Ми като се отвори предния капак според теб какво се вижда??
Аз виждам Фиат Типо.

Цялото дъно, преден кош с окачване и магаре е Фиат Типо Седичивалволе. Скорости, рейка и блок на мотора също са Типо.
Във цялото ГТВ задният мост е новост (който наистина е много добър) и главата на мотора е Алфа (която обаче е с много близка до Фиат)

Та кво викаш има общо ГТВ с Типо?

hristiqn
19-01-2008, 21:28
Само за проотокола , какво общо има ГТВ-то след 95 с Фиат Типо :roll:

Ми като се отвори предния капак според теб какво се вижда??
Аз виждам Фиат Типо.

Цялото дъно, преден кош с окачване и магаре е Фиат Типо Седичивалволе. Скорости, рейка и блок на мотора също са Типо.
Във цялото ГТВ задният мост е новост (който наистина е много добър) и главата на мотора е Алфа (която обаче е с много близка до Фиат)

Та кво викаш има общо ГТВ с Типо?
Затова питам :wink:

KaTsArA
19-01-2008, 22:49
Аз още преди да взема GTV-то си ги мислих разни...

Хич не и кифа тва ! Колата на БАТМАН :D (мое мнение :P)

Venci
20-01-2008, 00:41
Този прототип с 6 фара ужастно подозрително ми прилича на RZ :gruebel:

Bobi_33
20-01-2008, 10:43
Този прототип с 6 фара ужастно подозрително ми прилича на RZ :gruebel:

Да ама RZ е много по сектантска кола, демек 75-ца. Лично според мен RZ е и много по-красива. С нещо не може да се сбърка. Дори бих казал, че 159/Брера заимстват нещичко от RZ в муцуната.