PDA

View Full Version : Подгряване на седалки и навигация



RoMAN
10-01-2008, 01:12
Ще ме извините за елементарните въпроси ама не съм много светнат, но с питане се стига и до Цариград. Та тъй де понеже все уж ще си купувам Алфа 166, но попадам на разни боклуци постоянно вече месец и нещои сега искам една друга да погледна, та все нямам възможност да стигна до навигацията и други екстри по колата затова искам да питам всички 166 ли имат подгряване на седалките и кои са тези точно разновидности, които нямат ако има такива. Другото е, че не съм навътре с навигациите, чух че навигационната система няма да работи в БГ току така, а трябвало да се прави нещо по нея и какво е то и колко струва?

dakata
11-01-2008, 08:40
Колега,не бързай да се хвърляш на първата 166-ца с лустро,аз моята я търсих 4месеца,а преди това на какви лъснати боклуци попадах не е истина особенно една зелена(много хубав цвят)на автогарата в София ставаше само за кокошарник,и колко пари пръснах да ги карам по сервизи само аз си знам.Та да си дойдем на думата,за подгряването на седалките несъм много сигурен,но всички 166-ци които съм видял до момента са били с подгряване,дори и тези с механични седалки,но е възможно някои да нямат,за навигацията до колкото знам трябва диск с карта на БГ аз имам навигация,но още не съм се заинтересувал от това дали може да работи тук. :) Дано съм ти бил от полза УСПЕХ :D

RoMAN
11-01-2008, 16:01
Мерси за отговора. Ами не е първата 166 която мисля да огледам минаха доста боклуци вече и то със много забележими проблеми. За тази се надявам да имам повече късмет.

RoMAN
13-01-2008, 01:16
Да попитам от къде точно се пуска това нагряване на седалките???

EMo0o
13-01-2008, 23:53
Да попитам от къде точно се пуска това нагряване на седалките???

На самата седалка отстрани откъм вратата в предния край едно копче се натиска :)

RoMAN
14-01-2008, 00:24
ММ значи нямам тая екстра. От там ми се регулира позицията на облегалката. :cry:

EMo0o
14-01-2008, 00:25
ММ значи нямам тая екстра. От там ми се регулира позицията на облегалката. :cry:

Тя електрическа ли е , всмисъл на ток ли ти е регулирането на седалката?

RoMAN
14-01-2008, 00:46
Да. Електрическа е.

П.С. Ако взема подгряващи седалки от друга алфа мога ли да ги монтирам на тази? ( Не че го имам за цел, просто информативно) Защото ги има отзаде бушоните за подгряването и се почудих.

EMo0o
14-01-2008, 00:53
Да. Електрическа е.

П.С. Ако взема подгряващи седалки от друга алфа мога ли да ги монтирам на тази? ( Не че го имам за цел, просто информативно) Защото ги има отзаде бушоните за подгряването и се почудих.

Ако има една букса която е самичка и си няма другарче (т.е. тази за подгряването , защото то е с отделен кабел) значи може , подробност е , че тези кабели вървят под мокета и буксите излизат точно под седалката ....

RoMAN
14-01-2008, 01:00
Абе ако падне отнякъде на части да продават някоя 166 и случайно е с такива седалки, може и да се зарибя. АКО е жива до тогава тая кола, предната ми 156 издържа само 2 месеца :roll:

EMo0o
14-01-2008, 01:23
Да се надяваме , че ще издържи ... успех ;)

aMoHuaK
14-01-2008, 01:47
В мобиле.бг има ударена на части !

RoMAN
30-01-2008, 23:31
Пак отварям стара тема...Възможно ли е да се монтирва това подгряване на седалките или задължително трябва така да е произведена?

EMo0o
30-01-2008, 23:57
Пак отварям стара тема...Възможно ли е да се монтирва това подгряване на седалките или задължително трябва така да е произведена?

Може и да стане ако си намериш седалки с подгряване , но не знам дали има изкаран ток за тях ... ако не може и да се измисли нещо да им се даде ток - цял акумолатор си имаш :D

RoMAN
31-01-2008, 15:16
Ориентировъчно какви пари вървят тия седалки?