PDA

View Full Version : подписи с картинки



търтей
28-07-2005, 17:42
много се чуда с новата мода за картинки и прочее
ама може ли поне да не са анимиран гиф щото става като цветомузика и аз поне не мога да прочета нищо :screwy:

pooh
28-07-2005, 17:47
...

търтей
28-07-2005, 17:49
глей си работата! 8)
глеам си я
ни ма кефи са ко да напраа
ни сме в дизайн студио нали?

ти си най-цветомузния ма си го и знаеш :pfbbt:

alf
28-07-2005, 17:51
ми то тва му е работата....
да мрънка и да недоволства ...
журналист.... :static:
ама честно казано и мене ме дразнят :whistle:

pooh
28-07-2005, 17:58
...

търтей
28-07-2005, 18:05
И аз не разбирам (а предполагам и всички останали) к'во пише в подписа ти ма си трая :wink:

да бе пухи
а кат не разбираш има школи за езици а и гугъл :wink:
а дори мое да попитша :wink:

ама идеята ми беше че като мигат разни неща окото се товари и текста - се пак у форумо е по важен текста си мисла аз - остава на заден план
е тва ми е мисълта
па като сакате де - оно не е речено че требе да се спрат цветомузиките :pfbbt:

MBlaST
28-07-2005, 18:37
Тъй като и аз съм с много шарен подпис реших да драсна някой ред в защита на цветомузикантите :wink: . Нека който го дразнят разните там ГИФ-ове просто да натисне бутона СТОП на браузара си и проблема е решен - всичко що мърда се кротва :) .

Все пак ако сериозно се направи една анкета и хората гласуват за махане на гифовете в подписа,няма никакъв проблем да го махна. :wink:

valjo
28-07-2005, 23:07
аз несъм си сложил moving GIF най вече заради 256те цвята ограничение....
не че сегашния не е гиф ама тва е на пуух работа !

Bobo
28-07-2005, 23:34
Тъй като и аз съм с много шарен подпис реших да драсна някой ред в защита на цветомузикантите :wink: . Нека който го дразнят разните там ГИФ-ове просто да натисне бутона СТОП на браузара си и проблема е решен - всичко що мърда се кротва :) .

Все пак ако сериозно се направи една анкета и хората гласуват за махане на гифовете в подписа,няма никакъв проблем да го махна. :wink:

:th_up:

ПС. Който иска мое и картинките въобще да си изключи :pfbbt:

MBlaST
28-07-2005, 23:58
Тъй като и аз съм с много шарен подпис реших да драсна някой ред в защита на цветомузикантите :wink: . Нека който го дразнят разните там ГИФ-ове просто да натисне бутона СТОП на браузара си и проблема е решен - всичко що мърда се кротва :) .

Все пак ако сериозно се направи една анкета и хората гласуват за махане на гифовете в подписа,няма никакъв проблем да го махна. :wink:

:th_up:

ПС. Който иска мое и картинките въобще да си изключи :pfbbt:

:th_up: Да и това!

virusalfa
29-07-2005, 00:29
Най-оригиналните подписи ги има във форума на Пирин :D

Naso
29-07-2005, 00:43
Най-оригиналните подписи ги има във форума на Пирин :D

За Симитли всички знаем

valjo
29-07-2005, 01:06
Тъй като и аз съм с много шарен подпис реших да драсна някой ред в защита на цветомузикантите :wink: . Нека който го дразнят разните там ГИФ-ове просто да натисне бутона СТОП на браузара си и проблема е решен - всичко що мърда се кротва :) .

Все пак ако сериозно се направи една анкета и хората гласуват за махане на гифовете в подписа,няма никакъв проблем да го махна. :wink:

:th_up:

ПС. Който иска мое и картинките въобще да си изключи :pfbbt:апа ко толко ептен ва дразни, мое си спрете бровзера
форумо
инето
...
и локалната мрежа и електрическата такава:)

има избор, де

gigi
29-07-2005, 01:49
Колкот по шаренко толкоз по добре :meeting: . Според мен всичко си е ок кой квот иска да си слага.

alf
29-07-2005, 10:55
кат на турски тир :pfbbt:

bass
29-07-2005, 12:38
Доза умереност никога не вреди, мисля. Както казах в другата тема със същото име,

Може би няма да е зле в новия текст да фигурира ... някакво разумно ограничение за размера на картинките

На мен специално снимките до техническите данни ми допадат, понеже дават по-пълна представа за автомобила (пък и за човека) насреща. От друга страна, един ред смислено мнение плюс половин страница картинка (при това повтаряща се няколко пъти) ми идва досадно на моменти.
Което пък, от трета страна, не ми пречи да си държа по цял ден оторен браузър с форума и само чат-пат да натискам F5 (щот' ма мързи да си настроя autorefresha-а).

valjo
29-07-2005, 12:45
, не ми пречи да си държа по цял ден оторен браузър с форума и само чат-пат да натискам F5 (щот' ма мързи да си настроя autorefresha-а).

и аз така правя
между другого и мен ме дразни като на една страница има по 1 ред мнения и повтаряща се огромна картинка, за това лично аз като имам повече от 2 поста на страница, гледам във втория да не си слагам подпис....

Dodo 155
30-07-2005, 16:29
Най-оригиналните подписи ги има във форума на Пирин :D
:wow: Ха така :lol: :lol: :lol:
Е с такива подписи ако почнем, бате Бойко :busted_cop: ще ни цензурира форума :paddle: :lol: :lol: :lol:
Аз лично нямам нищо против картинки и анимации :hehe:
Кой каквато шарения иска, нека такава да си сложи :clown: :holiday:
Свободна държава сме, а и това не е незаконно или неетично :wink:
И на мен бавно ми зарежда страницата понякога, но това е от скапаната интернет услуга - LAN :angry: :laser: