PDA

View Full Version : Проблем с ремонт на предната броня



bouncer
23-01-2008, 19:03
от понеделник колата ми е в сервиз "Тандер" в Бояна за ремонт на спукана предна броня. Днес ми се обади приемчика и поиска утре да отида, защото имало "Проблем с бронята" и да ми "обяснят как щял да протече ремонта". в момента какви ли не сценарии ми минават през главата! дайте някакви характеристики на материалите, защото не искам онези майсторчета да ми развиват теории че не може да се направи а аз да не знам какво да кажа! дано да не е нещо много фатално че такава броня не мога да намеря тук!

badboys
23-01-2008, 19:42
Ще ти кажат,че не може да се лепи.Има едно специално лепило за такава пластмаса.Казва се TEROSON и струва някъде 30-40 лв.Обаче ти трябва един спецялен праимер преди да поставиш лепилото и др. процедури

proper
23-01-2008, 21:02
Лешояда е човека за този проблем!!!! Той имаше грижи до колкото знам и ги реши. Някъде даже беше написал защо и какво.....проблема наистина е в материала.
Пиши му или му звънни.

leshoiad
23-01-2008, 22:13
Даааа ей ме на. Прав си Владо, мога да кажа къде да отиде и на кого да се обади ма надали ше му се ходи на Боян до Варна. Да проблема е в материала на бронята. Някаква пресована гума е защото при опит за лепене и топене изгаря. Когато правих моята можех и да мина с ремонт в СтЗ но някои от всичките "големи майстори" трябваше да се бръкне в джоба и да извади 600 кинта за комплект принадлежности на VURT специално предназначени за ремонт на елементи от такива материали, а освен че не се бръкнаха вдигаха ръце и казваха "Не се хващам" до известна степен са прави, но пък какви майстори са тгава и защо се наричат такива. Е....л съм ги както и да е. Са Бояне моята проня я правих във к-л Аспарухово на Варна, телефона на момчето е 0897882788-Веско. Мноо готин млад пичага веднага ше ти обърне внимание. Айде надявам се да съм помогнал. Късмет!

bouncer
24-01-2008, 12:47
мдаааааааа...точно както си мислех стана! загубиха ми времето и нервите. Чаках един час некъв капут дето се води технически директор на Тандер да дойде да ми обясни защо ме вика, но уви не го дочаках! обади ми се пича по телефона и ми се скара, че не можело да я прави тая броня щял да ми сглоби колата и да си я вземам. е добре питам аз защо 4 дена го умува а не ми се обади още във вторник? както и да е! Тандер са боклуци! след кратък скандал в Булинс ми обещаха да признаят фактура от който искам сервиз. така че сега си търся сервиз. нещо бях чул много добри отзиви за Rock&Roll. сигурно там ще опитам.

leshoiad
24-01-2008, 13:00
Да и аз съм чувал добреи отзиви за тях.

bouncer
24-01-2008, 13:11
някой има ли телефон на момчетата за да им звънна да се разберем

kalvach
24-01-2008, 15:16
Значи имах подобен проблем преди година. Оправиха го едни момчета от Пловдив, обаче не им знам телефона. Аз колата я бях оставил в сервиза на Динекспрес но тия там с тенекия не се занимават и те препратиха колата. Ако те интересува може да им се обадиши да ги питаш при кого пращат за тенекия и боя.

Mury
24-01-2008, 22:15
някой има ли телефон на момчетата за да им звънна да се разберем

Ма вие не знаете ли че в Тандер кола не се оставя :shock: :shock: :shock: вие сте луди за тоя сервиз се носят легенди :idea: :idea: :idea: Иначе телефона на Божо от Рок енд Ролл сервиз е 0888 402 608 :wink:

Mury
24-01-2008, 22:16
някой има ли телефон на момчетата за да им звънна да се разберем

Ма вие не знаете ли че в Тандер кола не се оставя :shock: :shock: :shock: вие сте луди за тоя сервиз се носят легенди :idea: :idea: :idea: Иначе телефона на Божо от Рок енд Ролл сервиз е 0888 402 608 :wink:

bouncer
25-01-2008, 10:12
уви вече знам! днес трябва да закарам колата да я погледнат момчетата.