PDA

View Full Version : Прословутото ми ляво ел. огледало



bass
02-08-2005, 18:03
Току-що забелязах в ePER, че има партидни номера и цени не само за цяло странично огледало, а и за чарколяците му поотделно!!!
Защо тогава по магазините се правят на бити мечки и ми предлагат само цяло ново огледало за 150-200 лв??? (не че не съм изгорил бензин за съпоставима сума от обикаляне по моргите :-\\)...
И още нещо озадачаващо - според документацията в лявото огледало трябва да седи датчикът за външната температура, който не видях на нито една схема (а и цените на ляво и дясно огледало са идентични). Някой патил?

ALFA CORSE
02-08-2005, 18:23
Датчика си е точно там. И с поръчка от магазините могат да ти доставят каквото поискаш от е-per. Аз преди време си взех направо втора ръка цяло, щото при мен беше в критично състояние...

bass
02-08-2005, 18:42
Аз преди време си взех направо втора ръка цяло...
Е и аз от два месеца безуспешно се опитвам да намеря втора ръка ляво...
Хората за тва време успяват да турбинират двигател, баси (даже два пъти :D )

Alfa User
02-08-2005, 23:45
В бройката на желаещите за ляво огледало можете да сложите и мене - от една година си търся, и нищо. Веднъж попаднах на един идиот, който искаше да ми го продаде за 120лв, щото на магазина било 200 ... и аз естествено му казах да си бере лайката. (става дума за обикновеното огледало - механично, без подгряване, без датчици ... една тъпа пластмаса с едно стъкло вътре)...

bass
03-08-2005, 10:30
Понеже имам още няколко дреболии за смяна освен капака на огледалото, ще взема да пробвам с поръчка. Следва въпросът "през кого да мине тя?". Наслушал съм се на оплаквания от безумно забавяне, че и по-лошо...
Във Ванто преди време ми казаха, че няма проблем да поръчам и едно болтче - доставката щяла да е нещо като 3-5 лв.

(Няма да се сърдя, ако темата иде в Общи приказки - малко тръгва в друга посока май)

valjo
03-08-2005, 10:37
във Ванто преди време ми казаха, че няма проблем да поръчам и едно болтче - доставката щяла да е нещо като 3-5 лв.

(Няма да се сърдя, ако темата иде в Общи приказки - малко тръгва в друга посока май)
аз мога да го потвърдя, намен Ванто са ми доставяли 1бр щипка за праг и 2бр винтове за дръжките на вратите и подобни дреболии

лошото е че сега ако го поръчаш преди средата на Септември няма да дойде, щото целия Август ФИАТ концерна не работи ....