PDA

View Full Version : Трябва да сменям предни амортисьори. Какви да взема?



DiStefano
09-06-2004, 16:08
Значи трябва да сменям преден десен амортисьор .. много е зле .. даже направо липсва ... бе само пружината си стои дет се вика
ама всеки различно казва .. купи си такива,,, земи си от тия и аз не знам кфо да права вече
кажете некви качествени на прилични цени дето да си ги зема комплект 2-та предни щото вече в завой със 140 не смея да влизам
а и ме е страх да не се прекарам с някоя съмнителна марка
все пак тфа си е окачването --- важно е


ааа щях да забрава Алфа-та е 155 1,8TS - 95 година юли месец
обещавам да почерпа само съдействайте

и аре неква среща да заформиме може и у нас ....
аз съм нов тука и ми се ще да се запознаем :)

hf hpe
09-06-2004, 17:19
Fiat Auto Spa за OEM амортесьори използват BOGE, но трудно се намират и са доста скъпички
иначе качественни в момента са Sachs, Bilstеin
на хубавите цената им започва от 130 кинта нагоре(за парче)

DiStefano
10-06-2004, 10:56
ми убаво днеска ще ода да търся
ама дано да намера на разумна цена
щото сега лятото работата е у ръкав

krasyb
11-06-2004, 18:39
ми убаво днеска ще ода да търся
Ей DiStefano аkо да намера на разумна цена
щото сега лятото работата е у ръкав
И аз в края на месеца ще сменям пружини и амортисьори, айде кат намериш драсни кво е положението.... на мен ми трябва да стане по-твърдо окачването, но да не е по-ниска даже напротив ако може да се вдигне... а доколкото знам май фабрично то си е по-твърдо така че кат вземa за модела трябва да е така ??? Някой да е в час по въпроса.
....... Bilstein и Boge и на мен ми ги похвалиха но не знам кой ги продава.... до към 150-160 лв се ядва за аморт

Alfa_fen
12-06-2004, 10:50
Значи аз за мойто типо ,си купи от м-комплект амортесьори.
50 кинта пар4ето и безплатен монтаж,ако го купиш от тях.Амортесьорите са монро ,според мен това е най доброто.

DiStefano
12-06-2004, 11:36
Бе аз намерих тука от некакъв оригинални... ама не знам дееба не са чисто нови обаче ги дава целия макферсън отпред за 80 лева... продава и още некви пустиняци ... от 155 .. има табло и абе ... не знам
таа Алфа е била на некой ... :)