PDA

View Full Version : Малък проблем с паркинга



street_fighter
07-08-2005, 16:24
Здравеите колеги,абе имам малък проблем с паркинга на заден ход!просто проблема ми е,че НИЩО НЕ ВИЖДАМ МАМКА МУ.как се справяте с този проблем,на огледала сне става щото задницата се стеснява назад- мисля си ако сложа малко крило на багажника поне ще виждам къде свършва :D ...даваите съвети че направо :puke: ,мислех си че ще свикна ама не... :jason2:

aggressivo
07-08-2005, 16:53
ще свинкнеш не се плаши :lol:

kris11
07-08-2005, 17:46
ще свинкнеш не се плаши :lol:
Практика му е майката. И аз се озъбвах в началото докато свикна.Колко пъти съм излизал за да проверя колко е мястото отзад :)

ShoxXx
08-08-2005, 06:41
В Impas има огромни намаления и гледах някакъв прктроник от 180 намален на около 60лв не помня точно колко...
И това е решение! :P

boian
08-08-2005, 11:12
Ами аз им отворих сайта и такова нещо не се предлага. А дали е ултразвуков?

bass
08-08-2005, 11:22
:lol_sign:
Мен ме беше срам да си призная тва затруднение, ама и аз съм така. Задното крило не помага особено, да ти кажа - особено като паркирам късно през нощта на натъпкания ми паркинг, се показвам до кръста през прозореца да гледам назад (обаче го правя само на тъмно :D )
Много й е вирнато дупето на 155 и още ме е шаш при паркиране назад срещу стена или кола. За сметка на това ел-огледалата се оказват незаменими при паркиране плътно до бордюр - мога да давам уроци :-)

mariobg
08-08-2005, 13:59
Споко пичове и при Дедра е така. Аз от 4-ри години съм с дедра и още не мога да й свикна като хората. Давам ли давам назад и вече когато решаваш че си ок, като слезна да видя има минимим 3 -4 педи още. Затова отварям си вратата позавам си се целият и си паркирам, верно е тъпо, но е безотказно. :oops: :oops: :oops:

EvgeniiM
08-08-2005, 15:18
Аз пък като пробвах на pr_00f 155-цата ми се видя елементарна за паркиране спрямо мойта 156, при мене хептен нищо се не вижда

Kostadin
08-08-2005, 16:10
Аз пък като пробвах на pr_00f 155-цата ми се видя елементарна за паркиране спрямо мойта 156, при мене хептен нищо се не вижда
хм а на Светльо с GT-то питате ли го с това малко прозорче отзад как му а добре че има уредчета иначе незнам

Dodo 155
08-08-2005, 16:45
@Bass - Колега, за вирнато дупе хората пари дават :tongue: :tooth: :tooth: :tooth: :respect:

@ Всички - Колеги, задниците на италянките са такива, защото шофьорите им никога не поглеждат назад :wink: :tooth: :tooth: :tooth:
Ще свикнете, аз преди карах кола с 5-та врата и в началото ми беше терсене, понякога опирах задната броня (лекичко) да си призная :oops:
Месец - два и свикнах :whistle: Единственото, заради което ми пречи задницата е, че не може така лесно да се шмугвам м/у колите в задръствания :(
Малко повече TRAINING и нещата ще си дойдат наред :wink:
УСПЕХ! .... и да не ги блъскате :idea:

street_fighter
08-08-2005, 19:08
абе замислих се за парктроника още от давна ама ми казаха няква цифра от порядъка на 400 лв за да ми продупчат 2 пъти колата нещо не ме устрои тогава ама сега благодаря на колегата ShoxXx.Ще погледна ако не успея да свикна,а относно мнението на колегата Dodo 155 за това че не гледат на зад нали знаете когато попитали шефа на ламборгини контач защо видимостта отзад е толкова малка тои отговорил че него това отзад не го интересува - или нещо такова

ALFA CORSE
09-08-2005, 01:02
Абе щом ти е толкова проблем да я паркираш тая 155-ца, вместо да даваш 300-400лв за парктроник, вземаш 4-5 конуса, отиваш на някой полигон и почваш :wink:

Dodo 155
09-08-2005, 13:47
Абе щом ти е толкова проблем да я паркираш тая 155-ца, вместо да даваш 300-400лв за парктроник, вземаш 4-5 конуса, отиваш на някой полигон и почваш :wink:
:lol: :lol: :lol: А бре момци, стига с тия глезотийки :wink: :D
Парктроник се слага на "пенсионерски" автомобил :D :lol: :lol:
Да не сте луди да си дупчите бронята за глупости :!: Ще ви се смее някой :wink:
От друга страна, първото натискане на бронята може да повреди някой от датчиците и после ще ви е яд 2 пъти повече. Незнам дали застрахователите ще го платят, ако не е първично вграждане :roll: Доколкото знам от подобрения по автомобила признават касетофона и ляти джанти :roll:

09-08-2005, 14:34
Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане :whistle:

poznai
17-08-2005, 12:51
Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане :whistle:
Камионите са си еднакви габарити отзад, а на алафата се стеснява, както обясни street_fighter в първия и пост. Аз мойта броня съм я праскал вече... в един казан, ша му е** м*** :wallbash:

street_fighter
17-08-2005, 13:08
Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане :whistle:
Камионите са си еднакви габарити отзад, а на алафата се стеснява, както обясни street_fighter в първия и пост. Аз мойта броня съм я праскал вече... в един казан, ша му е** м*** :wallbash:

хахахахаххахах аа бате ти ме разби- да му #%$:# (И($: на казана,мани ми хубаво че е бил казан че ако е малко дете лошо.мани мани да не става

kris11
17-08-2005, 13:31
Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане :whistle:

A aз си мисля , че един теглич ще излезе по-евтино от С категория.
Даже като опре отзад получваш "сигнализация" :D

koolio
17-08-2005, 15:58
Е, вярно е, ама Алфа с теглич... Тва да не е пасат комби :pain: !

MONI
17-08-2005, 16:04
Една моя колежка има 156 2.0 ТС с готините алфови джанти 16ки и е бая ниска много добре седи на пътя и е с теглич ...........

Kostadin
17-08-2005, 16:17
Е, вярно е, ама Алфа с теглич... Тва да не е пасат комби :pain: !
хм мойта има теглич ама стои в багажника слагам го само при необходимост :twisted:

Aquila
17-08-2005, 20:21
Като говорим за паркиране трябва някой ден да направя някоя снимка на прословутия "френски гараж" ама не за това,че паркират назад,а за това,че като няма място направо си ти избутват колата,на мен на броните са им е**ли мамата отдавна. Около нас има една с Тойота Ярис на която предна и задна броня се държат на тиксо и то оранжево и като паркира влиза направо на втора... за това смело и да не ви пука :lol: Eто и до какво се стига с такива комшийки (предната и тя е така,номера е смачкан... no comment)

http://www.geocities.com/fl8ap39/2.bmp

kris11
17-08-2005, 22:13
Е, вярно е, ама Алфа с теглич... Тва да не е пасат комби :pain: !
Да обаче имаш добра сигнализация като опреш отзад. А и нямаш поражения по задната си броня -даже и не се обелва.
Досега да съм сложил ,а ама не мога да намеря по моргите.

@ Aquila Я още 1 пловдивски самолет. И аз съм с Пловдивска регистрация.

kris11
27-09-2005, 21:17
В четвъртък и петък ще проверявам дали Пловдив си е на мястото , а и панаира.

Alfa User
28-09-2005, 01:08
Там си е града :coolio: , а за панаира - голям фраш. Даже отказали участие на доста фирми поради липсата на площ за изложение. А като се замисля че няма нищо кой-знае колко интересно там ...

156 m-jet
28-09-2005, 15:19
На колегата с Алфата, дето нисто не виzда като паркира наzад му препорацвам, да си вzеме S 500 1991 - 1998год. и после да писе глупости тука :evil: