PDA

View Full Version : Незнаен проблем, при това кратък



Red Devil
11-08-2005, 20:12
Вчера както си карах изведнъж осещам че колата започва да си качва оборотите се едно е сто годишна баба???все едно няма бензин или не знам кво(а бензин има)...и гасих палих се същото качва обороти но адски бавно...та закарах я до нас супер изплашен качвам се днес да видя дали ще трябва до сервиз да я тътря и на колата нищо и няма, дига си обороти как си трябва???едниственото което е че онзи ден ми сложиха нова спирачна помпа и спирачна хидравлика...възможно ли е при процеса на смяна после нещо да не са закачили обратно като хора(отбелязвам че Италсервиз ми правиха спирачките)...???чудя се дали примерно не е свързано с инжекциона или колекторите да са се запушили???

Bobo
11-08-2005, 21:24
Провери дали са ти сложили както трябва вакума на сервото :!:

Red Devil
12-08-2005, 13:21
Проверих всичко което може да се провери завряни ръце и глава при хидравликата всичко е наред....пак не може да качва оборотите по нормален начин???

Bobo
12-08-2005, 20:37
Провери ли дали маркуча на сервото който влиза в смукателният колектор е добре сложен от ДВЕТЕ страни :roll:

Red Devil
14-08-2005, 15:32
Да и от двете страни проверих и всичко е наред...даже отидох до едни майстори с две 75-ци и утре ще я карам...да я оправят...гледаха я и не можаха и те на място да кажат какво и е....