PDA

View Full Version : Проблем при зареждане на гориво



kekc
12-08-2005, 13:30
При зареждане на бензин постоянно се изключва пистолета на бензиностанциите. Казаха ми, че имало някаква тръбичка, която извеждала въздух и най-вероятно била запушена, но ако някой има опит с такива премеждия, ще съм му много благодарен да го съобщи.
Може да ви се струва доста тъп този проблем, но като ви заредят 20 литра бензин за 20 минути и ще мислите друго :lol:

hf hpe
12-08-2005, 14:15
дам много кофти и неприятен момент
тез новите коли поради някакви противопожанрни нужди гърловината за зареждане на гориво е много странна
в маркуча който свързва гърловината с резервоара има още един по-тесен маркуч и между двата трябва да излиза въздуха при пълнене
аз навремето имах този проблем на делта, и директно си смених марчука от една брава и нещата се оправиха, обаче не видях никъде нещо очевидно което да причинява ефекта

boian
15-08-2005, 22:39
И при мене е същото положение

kekc
16-08-2005, 10:44
Диста е кофти. Във Вантотрейд ми казаха, че подобно нещо не са срещали и да съм пробвал пистолета да го навра по-навътре. При следващото ми ходене там, ще държа да го оправят, ама като не могат да тестват незнам какво ще стане.

Grigor
26-08-2005, 00:06
На различни бензиностанции ли го прави ?

При мен чат-пат е имало такива моменти и тогава или впръсквам по-бавно или размествам и се оправя.

KGB
26-08-2005, 03:52
Пистолета трябва да го вкарват до край...до като ги науча колко зор видях...сега ги убучавам да не се опитват да ми заключват капачката на рез. без ключа.