PDA

View Full Version : някой боядисвал ли е емблемите?



BAS_SEEKER
15-02-2008, 19:59
Незнам но мисля че повечето алфови емблеми с годините избледняват и им пада боята. не може ли да се оцветят и да се лакират? някой пробвал ли е че и мойте са избледнели а емблемата стой невероятно когато цвета е "свеж". и ако някой го е правил да сподели. ако не аз ще споделя като го направя.

Novachev
15-02-2008, 20:43
Аз съм пробвал с лак за нокти става но не идеално в Бургас на едно магазинче продават реплика на оригиналните емблеми по 25 лв изглеждат като оригиналните но се расличават малко по нюансите на цветовете и то при вглеждане от близо , а оригиналната емблема мисля че беше около 50лв но се чака поне 20 дни за доставка.

b_angelov
16-02-2008, 09:39
Къде е това магазинче Новачев? Издавай тайната :)

Novachev
17-02-2008, 15:13
Аз пък пия бира :D Магазина е в Изгрев блока до сервиз Форд (един висок бял дълъг блок) Пада се срещу второ районно ( което е в Славейков) дано си ме разбрал.

b_angelov
17-02-2008, 16:35
Мда, ще разгледам как седят нещата там. А за бирата - нямаш грижи ;)

tonov
17-02-2008, 22:40
Аз моята я правих, че беше избледняла. Честно казано обаче не е кой знае колко добре. Има разлика в цветовете спрямо оригиналните. Но все пак е много по-добре така отколкото избледняла. Ако ви е интересно утре ще я снимам отблизо да се види как изглежда.

Novachev
21-02-2008, 10:35
Мда, ще разгледам как седят нещата там. А за бирата - нямаш грижи ;)
Какво стана градски намери ли емблема.

b_angelov
21-02-2008, 15:16
Градски, не съм се прибрал с време в Бургас, покрай новата работа която почнах преди 2 седмици. Като се поосиферим малко с положението там, ще мина през магазина. А за бирата - спокойно, стои си ;)

b_angelov
28-02-2008, 18:27
Да, намерих магазина най-накрая и цените са следните:
Предна емблема - 30лв.
Задна - 70лв. порадищото имала и брава... Брее, после тази брава трябва да я пренареждам ли, или да си сменям ключа заради нея.

proper
29-02-2008, 12:03
Да, намерих магазина най-накрая и цените са следните:
Предна емблема - 30лв.
Задна - 70лв. порадищото имала и брава... Брее, после тази брава трябва да я пренареждам ли, или да си сменям ключа заради нея.

Аз си купих задна емблема без брава (40 лв с поръчка от Италия), но още не съм успял да я сложа.......ужасно тясно е местото.......
Ако някой е успял....споделете, ще съм благодарен!!! Ако има и снимкиииии.... :):):)

dilian alfa gtv
29-02-2008, 13:00
колега в варна я има налична 23лв но е само емблемата без корпуса.на емблемата има едни телчета само за захват но как се слага и аз незнам че за тва се чудя да купувам ли че да не счупя нещо.някои ако има инфо да пише

b_angelov
29-02-2008, 14:12
Като захлебя ще си купя двете, ама може да изчакам да мине лятото, да хвана по-слабите слънчеви лъчи вече. И без това в старите ми емблеми има още малко хляб.

75TwinSpark
29-02-2008, 16:04
колега в варна я има налична 23лв но е само емблемата без корпуса.на емблемата има едни телчета само за захват но как се слага и аз незнам че за тва се чудя да купувам ли че да не счупя нещо.някои ако има инфо да пише

мойже да смениш само капачката,тоезд емблемата не е нужно да сменяш и ключалката,потърси се в некоя морга ще се навиат да ти продадат само капачката и ще ти кажат как става далаверката


на скраповете 20 годишните емблеми са като нови,за разлика от новите които за 5 години стават на .................... :twisted: :twisted:
:headbang: :headbang: :headbang:

75TwinSpark
29-02-2008, 16:06
колега в варна я има налична 23лв но е само емблемата без корпуса.на емблемата има едни телчета само за захват но как се слага и аз незнам че за тва се чудя да купувам ли че да не счупя нещо.някои ако има инфо да пише

мойже да смениш само капачката,тоезд емблемата не е нужно да сменяш и ключалката,потърси се в некоя морга ще се навиат да ти продадат само капачката и ще ти кажат как става далаверката


на скраповете 20 годишните емблеми са като нови,за разлика от новите които за 5 години стават на .................... :twisted: :twisted:
:headbang: :headbang: :headbang: