PDA

View Full Version : Проблем ...



Jorkkoo
17-02-2008, 16:21
Здравейте колеги. Онзи ден възникна следния проблем- не ми светеше километража и развих 2та винта и изкарах цялата конзола,като съответно изключих и 2те букси ... и така смених си лампичките които бяха изгорели ... след това свързах отново всичко както трябва ... "НО" AirBag-а светна постоянно и не гасни ... та си мисля дали не е дал някаква грешка,като съм разкачал буксите и дали,ако я закарам на ЕЛКОН да изчистят тази грешка ще изгасне ? :frown: Също така забелязвам,че GTV-то ми е леко разкрачено отзад ... видях едно друго и ми се видя че не е като моето разкрачено... нормално ли е това се питам, то лошо няма да е разкрачена по стабилна е,ама да не ми изяде гумите че са нови :cry:
...и също друго нещо миналата вечер карах малко извънградско и по магистралата настъпах 150-160км/ч засилих и пуснах по инерция ... при което забелязах че светна Дюзата ... спрях изгасих мотора пак запалих и се оправи,какво може да е било (бедна смес или нещо друго) ? :?

boxer78
17-02-2008, 20:27
Tрябваше преи да изклучиш Аирбега да си разкачиш акумолатора.
това е основно правило за колите с аирбег

Jorkkoo
18-02-2008, 08:49
Благодаря,ще го знам за напред,ако имам някакви проблеми ... .. Ще се оправи с ЕЛКОН нали ? :)

proper
18-02-2008, 11:53
Благодаря,ще го знам за напред,ако имам някакви проблеми ... .. Ще се оправи с ЕЛКОН нали ? :)

Да. Отиваш на диагностика и ще махнат грешката.

П.С. ако наблизо имаш приятел който монтира газови уредби и Той може да ти изтрие грешките дабе само за една бира или кафе...аз така направих миналото лято. Просто и те имат машинките и грешката се трие за 1 минута....Но не разчитай от друго да разбират....ползвай ги за грешките само, защото е по-бързо и без чакане за сервиз.

Jorkkoo
18-02-2008, 14:03
Благодаря колега! :) Грешката ще си ходи у дома :lol: ... А относно разкраченото ми леко отзад GTV може ли да кажете нещо,всички ли са така,защото забелязах едно червено тука във Варна и ми се видя че не е разкрачено ... може и да си внушавам ... 8)

dilian alfa gtv
18-02-2008, 15:35
да не си видял мойто колега

dilian alfa gtv
18-02-2008, 15:45
и на мен така ми се струва а съм сменил всичко отзад а вече и отпред също и основен ремонт на двигателя със всички консумативи нов радиатор свещи и т.н

BAS_SEEKER
18-02-2008, 18:55
и мойто отзад е по разкрачено отколкото отпред. за ремонт ли е?

Jorkkoo
18-02-2008, 19:03
Не е твоето червено... :P то не едно магаре се казва Марко :lol: ... твоята я познавам... :) видях едно друго избледняло и не дотам красиво ГТВ на Гюрлата,че него забелязах...да не е разкрачено...

П.С. Съжелявам за индианския въпрос,но защо не мога да си прикача снимките на моето ГТВ да ви го покажа :frown:

proper
19-02-2008, 00:18
Седят си леко "разкрачени" порати типа на окачването мултилинк! Но леко!!! Ако е многоооо вече може да има за смяна неща...
То се държи малко по-различно и в завоите, което е голямото му предимство на нашето задно окачване (то и е различно от всички други напълно)

П.С. Мисля че бях споменавал...на връщане от миналия ИталФест карахме по едно време преди тунелите по Тракия заедно с едно CLK мисля 230 компресор....На правите малко преди тунелите на няколко пъти ме задминаваше да си призная с 220-230км/ч поне мисля.....знаето кабриото е ограничено.....но точно преди тунелите има едни мноооогооо плавни завои и асфалта е супер.....е там аз не съм намалил изобщо, именно защото Спайдера е мега стабилен в това (без гюрук даже бях)....CLK-то избега назад много....и се виждаше че се страхуваше в завоя да потдържа скоростта. Така че окачването си ни е супер, стига да е в добро състояние!

aya
19-02-2008, 17:36
Леко поизбледнялото gtv го кара една сладурана и живее някъде към края на чайка и от време засичам и приятеля й май също с тази кола, но за съжаление и те не идват на форумите във Варна :(

dilian alfa gtv
19-02-2008, 18:57
Леко поизбледнялото gtv го кара една сладурана и живее някъде към края на чайка и от време засичам и приятеля й май също с тази кола, но за съжаление и те не идват на форумите във Варна :(
с теб сме се виждали лятото на морска гара.хайде да се съберем GTV-та и ходим на среща тази неделя.смятам да хода ама да не съм сам идвай и ти ако можеш.

aya
21-02-2008, 12:22
това ми звучи добре :wink: ако ще идваш- ще гледам и аз да съм там :wink:

b_angelov
21-02-2008, 15:18
Ей, Варна, кога ще поканите Бургас на гости, или пак да заповядате тук? :)

dilian alfa gtv
21-02-2008, 15:22
е ще трябва да се съберем малко GTV-та пак в варна или бургас сезона идва вие при нас а ние в бургас и така

dilian alfa gtv
21-02-2008, 15:22
това ми звучи добре :wink: ако ще идваш- ще гледам и аз да съм там :wink:
мисля да ходя тази седмица само да не излезе някои ангажимент там съм

aya
22-02-2008, 11:55
Dilian- можеш ли да ми припомниш още ли е 15.30 на морска гара?