PDA

View Full Version : Имам проблем с Tipo 1.4 i.e.,гори много, няма ......



pablo_pz
22-02-2008, 20:42
Та както написах вече не варви колицата и това е,намачка ме Голф 1.3 карбуратор.Изядох си главата от яд,колата си я карам вече година и и знам вече начина на каране.След обикаляне по сервизите и множество проверки се оказа че всичко е 6,обаче няма промяна.На елкона всичко е идеално,но проблема си остава,споменаха ми колеги че ако изключа ламбдата ще се разбере дали е от нея.От Пазарджик съм и ще съм благодарен някои да ми даде някакви предложения какъв може да е проблема.Благодаря предварително! :frown:

Писането на кирилица е задължително.
Засега ти оправих заглавието, но последното не го разбрах.

DiStefano
27-02-2008, 19:24
проблема като цяло е в главата ти
щото на перфектен мотор и здрав
тури газ и се заебаха доста неща
да не говорим че колата е и доста
икономична като цяло с 1.4
ама както и да е ...
а от това че си паднал от Голф 1,3
не може да се съди директно че има проблем
с колата ... може просто да не си шофирал
достатъчно добре в този момент ...
има и други причини ...

vegatta
27-02-2008, 20:12
Абе той с Неделя каза че е добре колата ....
Нали му отвъртях кранчето :lol: :lol: :lol:

Gogata
28-02-2008, 10:03
Павка,тези коли не са за гонки!Не знам какво очакваш от 1000 кубика кола,освен икономия.Време ти е и на теб май за нещо по-голямо. :)

pablo_pz
02-03-2008, 01:58
Момчета не се базикайте с мен.Има разлика във вървенето на колата и то много осезаемар, в неделята беше добре-признавам,ама днес пак забиваше муцната в земята,май е време да си смени собственика вече,така ги виждам аз нещата.Смених днес гарнитурата на всмунателния колектор и има малко разлика,оправиха се оборотите,работи по-меко,но все още от някъде тегли въздух.Имам още малко нерви да се занимавам и ще има развод ми дай и това е. :P

pablo_pz
09-03-2008, 19:50
Младежи само да отбележа,проблема е от моторетката,ще смня сегментите и съвсем скоро съм пак на ринга,да покажа истинския вървеж на колицата,за щастие ще се размина само с "лека" профилактика.И нещо друго никой се не обажда да види жив ли съм и какво става с мен,нема съмишленици нещо,забравихте ме бе момчета :P :P :P

toki4a
10-03-2008, 22:26
аааааа бре има некои луд ама не се сештам кои еее :roll:

insideman
18-04-2008, 21:12
нямам представа и моито доста хар4е6е ..