PDA

View Full Version : ИталФест 2008 - свободна дискусия



Pages : [1] 2

acko88
24-02-2008, 20:49
Колеги в търсачката нищо неми излиза за Италфеста тая година аз ли ненамирам нишо или още нищо не е говорено !?!?!

Mury
24-02-2008, 21:26
Още не е решено :idea: :idea:

AlfaRomeo
24-02-2008, 22:55
Чак след събора ще се решава :wink:

acko88
24-02-2008, 23:11
Да се надявам че проекта ми ще успее до тогава :D

AlfaRomeo
24-02-2008, 23:16
Да се надявам че проекта ми ще успее до тогава :D

Двигател на на Алфа в купе на Мерцедес или Ауди :oops:

acko88
25-02-2008, 00:07
Хахха мисля че двигателя от аудито по добре ще е като вариант да влезне в алфата отколкото обратното :lol:

trouble
25-02-2008, 09:11
Я помислите Феста е да примерно на летището в Сливен :wink:

acko88
25-02-2008, 11:51
Тая година за пръв път ще ходя на феста ако мога де!И незнам как се определят местата на който се прави но ако няма някав определен ред на градовете защо да несе направи някаде кадето е по лесно на колегите от цялата страна да дойдат.Мисълта ми е че ако феста е в София на хората от източна България ще им е по трудно да дойдат както ако е във варна и хора от западна България.Някой да обясни как се определя мястото да ме светне поне да не говоря глупости щото по темата нищо незнам :lol:

BillyBoy`
25-02-2008, 12:03
ами кадето и да е ще е все едно щото все ще е близко на някои и ще е далече на друг така че според мен няма значение :wink:

acko88
25-02-2008, 13:58
Колега така е но е справедливо да е що годе удобно за всички!Все пак и някой колеги некарат малолитражки и едно отиване и връщане от Сандански до Сливен,Варна,Бургас и така нататък ше им е малко.... разбираш ме :)

wrc
25-02-2008, 15:42
Най-общо казано Фестивалите се правят в южна България,а съборите в северна да няма сърдити :wink:

cvetelin
25-02-2008, 16:28
на миналия феста се носеше мълва,че тая година ша бъде някъде софийско ... горна долна баня или нещо от сорта...
миналата година беше добре ... да видим тая като ще е в софия УС на КАРБ какво ще сътвори ... :D

Naso
25-02-2008, 17:23
Долна Баня вече беше :)

Mury
10-03-2008, 11:49
Нено държи нещата в негови ръце :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Мнооооого лошо :roll:

И аз тва викам,ма май наистина е време да се обсъждат нещата за място :idea: :idea:

acko88
10-03-2008, 21:21
Дам не е лопа идея :) Аз дано успея да завърша мойта красавица до тогава :D

1239
11-03-2008, 19:44
А горе - долу по-кое време на годината се провежда или всяка година е различно?

KGB
12-03-2008, 01:18
Всяка година е през първата Събота и Неделя на Октомври :wink:

cvetelin
12-03-2008, 13:09
абе ние в стз сме точно в средата на родината :P най-добре тука да идвате 8)

нали бяхме миналата година колко пъти :lol:

acko88
12-03-2008, 14:11
Всяка година е през първата Събота и Неделя на Октомври :wink:

Добре датите са 4-ти и 5-ти Октомври,остава място да се оточни. :)

cvetelin
12-03-2008, 16:26
Всяка година е през първата Събота и Неделя на Октомври :wink:

Добре датите са 4-ти и 5-ти Октомври,остава място да се оточни. :)

и да бързаш файда няма ...
ще се знае всичко със сигурност края на лятото...
тай, че къв е смисъла да се пише по тая тема при положение, че още нищо не е ясно за пролетния събор...
а той идва...
някой ша на светнели кво е положението в търново
:?:

kiler_4o
12-03-2008, 17:47
дано този път не е отново алфа фест ... може да сме малко, но сме качествени :lol:

acko88
12-03-2008, 19:44
Знам че е рано.... Но се пак Цветелине темата се казва ИталФест затова и се говори по тази тема а темата за събора се намираше преди малко точно под тази :) :lol:

GRANDEsportivo
27-03-2008, 18:25
да се надяваме, че организацията ще става с всяка година по добра :!:
...а междо другото и на ЛУНАТА да го направите ИТАЛФЕСТА, пак ще съм там, то и без тва алфата е "кораба майка" , та ша долетя някак си :lol: :lol:
..........и да има що-годе някво съоражение за "състезателите" :!:

RPWWD
24-04-2008, 15:42
Виж под темата за събора в Търново, може някой да знае.

GTipo
23-05-2008, 08:57
Тази година официално ще се включи клуб фиат.
Става въпрос за .орг
Надявам се да се съберем за първи път всички!

MainaCore
26-05-2008, 01:25
Днес бяхме с приятели на летището до Сливен за втория кръг по драг и мога да кажа, че мястото е перфектно ;) Така, че моля организаторите да се позамислят :)

kiler_4o
26-05-2008, 12:32
абе ние в стз сме точно в средата на родината :P най-добре тука да идвате 8)

нали бяхме миналата година колко пъти :lol:

бе аз нямам нищо против пак да изпъна пунтото на макс по пътя от минералните бани до стз ... Предния път няма такъв кеф :) Късно вечерта, няма коли, нямаше и катаджии ...

Където и да е феста - ще се видим там :) Като видях в стз организацията каква беше ... смятам че няма никакъв шанс да не си прекараме добре :) Този път ще остана повече, все пак няма да съм с B1 и няма да има какво да пречи... въпреки че миналата година и това не ми попречи :)

Kuku
26-05-2008, 14:50
Майна, баце, колко човека ше идат в Сливен на ИТАЛФЕСТ :roll:

Lucky
27-05-2008, 10:06
Колкото са феновете.В крайна сметка за това е Италфест и се прави веднъж в годината :)

MBlaST
27-05-2008, 12:37
Още един глас за Сливен. Летището е супер(по-добре е от божура), асфалтобетонът е супер , мястото е огромно, пътят до там е добър.

Kuku
27-05-2008, 14:18
Напротив, колеги - феновете са си фенове, горивото си е с пари :roll:
На летището в Сливен, може през 2009 ;)

MrX
27-05-2008, 14:34
Колкото са феновете.В крайна сметка за това е Италфест и се прави веднъж в годината :)

Щом са фенове да заповядат в София! 4 бр. Италфест са из централна и не чак толкова централна България, бил съм на всичките 4 и имам едни наблюдения, че едно се говори друго се посещава, всяка година колегите от далечните градове, ни убеждават как ако е по-нормално разстоянието до градовете им, щяло повече народ да посети и дойде ли денят на феста, какво се получава, пак 80% софийски и околности коли.Ред му е на този фест да е в София!

ludkanar
27-05-2008, 21:07
само така колега нека дае близо до софия

MainaCore
27-05-2008, 23:50
На мен не ми пука къде ще е. Където и да е ще дойда, но просто летището до Сливен предлага перфектни условия. И е наистина готино да отидеш някъде, където не си бил досега, да пътуваш до там, вечерта да се забавляваш и въобще целия трип си е една готина емоция. Така, че аз просто го предложих като вариант. Организаторите ако искат го обмислят като вариант - добре, ако не здраве да е!

kiler_4o
28-05-2008, 18:36
И в Каспичан да е - пак ако не се обърка нещо ще дойда ... Само да попитам, ако не е тайна - ще има ли и тази година както миналата нещо от сорта на "майсторско шофиране" ? Защото с малолитражките поне на гонки като не можем да направим нищо, защото класовете са големи - поне да си направим кефа на майсторското :)

edit: ако вече е обсъждано де :roll:

Mury
28-05-2008, 18:53
само така колега нека дае близо до софия

Преди 2 години беше близо до София,сега е ред на северна България според мен,лошото е че в Търново ще има събор,пък и фетс да е там некакси не въри :wink: :wink: :wink: де да знам.......където и да е,там съм :twisted: :twisted: :twisted:

ana19754
02-06-2008, 18:35
а може и във варна или бургас
____________________
alfa 146 1.4 ts 99

Neokill
02-06-2008, 20:31
БУргас няма къде. ФАКТ :!:

kalata8
02-06-2008, 21:15
То и във Варна не се сещам къде може да е

Lucky
03-06-2008, 21:23
Бе аз лично съм против да е в софия :D

kiler_4o
05-06-2008, 12:49
бе нека тая година си е там, може би са почнали и с организацията вече ... каква разлика има къде е - хората се хващат и го организират - ние не трябва да имаме претенции :) Ако някой иска да е във Варна, Бургас, Благоевград, ако ще някое малко селце - ако се захване и го организира - не вярвам да има и 1 човек, който да е против ...

Ma7e4k0
05-06-2008, 14:17
София :wink: и това си е ;) Ще е яко на мястото кадето беше спеедфест-а на пътен възел бояна от светофара до моста ....

deadairplane
05-06-2008, 17:03
София :wink: и това си е ;) Ще е яко на мястото кадето беше спеедфест-а на пътен възел бояна от светофара до моста ....
Италфеста е цял ден, бат бойко няма да разреши да се блокира пътя за толкова време. Най добре си е на отделна писта, както винаги си е било. А и на Бояна ще има много дразнители с неиталианки и нещата може да се разгорещят. Всички искат на празника да е весело, аз най много. И от тая гледна точка съм против да е в София, обаче мене никой не ме пита.

mitaka_cs
05-06-2008, 18:34
Феста трябва да е близо до най-населеното с Алфи място :twisted: Така е справедливо според мен :P

ALFA155Ts
06-06-2008, 21:10
аз мисля МОЕ МНЕНИЕ ,че трябва да е някаде в центърална българия...... смисъл всеки да бие долу горе по равно път не е честно да е в софия разберам че сте повече ама все пак и нии сме хора не го правете само за Столичани...... не е честно един да се събуди и стане в 9,30 и да отиде на събора за 5 кинта гориво а други да не спят 2 дена миене търкане лъскане каране стотици км. хиляди уговорки и 200лв. гориво ................. аз също съм бил на всички събори и на оная поляна в нова загора на язовира ...... и в пловдив ....... стара загора но софия пропуснах не беше честно ............. ако пак е в софия и направино само за столичани приятно прекарване ще пропусна ..... МОЕ МНЕНИЕ не ме мажете с л..на сега

GRANDEsportivo
07-06-2008, 15:23
аз мисля МОЕ МНЕНИЕ ,че трябва да е някаде в центърална българия...... смисъл всеки да бие долу горе по равно път не е честно да е в софия разберам че сте повече ама все пак и нии сме хора не го правете само за Столичани...... не е честно един да се събуди и стане в 9,30 и да отиде на събора за 5 кинта гориво а други да не спят 2 дена миене търкане лъскане каране стотици км. хиляди уговорки и 200лв. гориво ................. аз също съм бил на всички събори и на оная поляна в нова загора на язовира ...... и в пловдив ....... стара загора но софия пропуснах не беше честно ............. ако пак е в софия и направино само за столичани приятно прекарване ще пропусна ..... МОЕ МНЕНИЕ не ме мажете с л..на сега
имаш право попринцип, но нали се сещаш че трябва и спонсори едно, друго , а каде са голямите пари в сф , ми много ясно, че ще се направи някаде кадето има ресурси, а не като 2004 на ливадата на бай "Гошо",а трябва да има писта или гладка права отсечка, нали трябва да гледаме ние "зяпачите" малко шоу :wink:
.....а иначе на мен ми е все тая каде ша е италфеста2008, дано да го има все пак!

val_mcrae
14-06-2008, 23:15
Като говорим за място около средата на България аз мога да ви предложа Карлово. В близост до града има една малка писта не е от най гладките и е около 600м. само, също има и една малка картинг писта. Ето от това клипче може да добиете представа за пистата http://vbox7.com/play:2ea96fed , тези сбирки са нелегални! А за един италфест мисля че трябва да има полиция линейка и т.н. знаете. А пък на този клип можете да добиете горе-долу представа за картинг пистата http://vbox7.com/play:4ed1e3a4 . Асфалта за съжаление не е много гладък но общо взето е добре като за непотдържана писта.
Идеята ми е да направим два дни феста като единия ден може да направим драг състезанията на правата писта, а следващия ден конкурсите за видове тунинги, аудио и най бърза обиколка на картинг пистата. Може пък да пробваме и Италианско преследване. :D
За всичко това ще трябва добра организация, защото пак казвам че тези писти не са охранявани и няма да има органи на реда.
Ако ви допадне по някакъв начин идеята ми ще пиша какво предлага района за нощувки. И ще пусна снимки на пистите като общ изглед.

Христо_Сираков
15-06-2008, 12:21
Като говорим за място около средата на България аз мога да ви предложа Карлово. В близост до града има една малка писта не е от най гладките и е около 600м. само, също има и една малка картинг писта. Ето от това клипче може да добиете представа за пистата http://vbox7.com/play:2ea96fed , тези сбирки са нелегални! А за един италфест мисля че трябва да има полиция линейка и т.н. знаете. А пък на този клип можете да добиете горе-долу представа за картинг пистата http://vbox7.com/play:4ed1e3a4 . Асфалта за съжаление не е много гладък но общо взето е добре като за непотдържана писта.
Идеята ми е да направим два дни феста като единия ден може да направим драг състезанията на правата писта, а следващия ден конкурсите за видове тунинги, аудио и най бърза обиколка на картинг пистата. Може пък да пробваме и Италианско преследване. :D
За всичко това ще трябва добра организация, защото пак казвам че тези писти не са охранявани и няма да има органи на реда.
Ако ви допадне по някакъв начин идеята ми ще пиша какво предлага района за нощувки. И ще пусна снимки на пистите като общ изглед.това предложение ми харесва ако има и запалени планинари като например колегата Емо (phoenix) от Варна може и да отделят малко време и да се повозят на лифта кото има в Сопот

Mury
15-06-2008, 16:19
Като говорим за място около средата на България аз мога да ви предложа Карлово. В близост до града има една малка писта не е от най гладките и е около 600м. само, също има и една малка картинг писта. Ето от това клипче може да добиете представа за пистата http://vbox7.com/play:2ea96fed , тези сбирки са нелегални! А за един италфест мисля че трябва да има полиция линейка и т.н. знаете. А пък на този клип можете да добиете горе-долу представа за картинг пистата http://vbox7.com/play:4ed1e3a4 . Асфалта за съжаление не е много гладък но общо взето е добре като за непотдържана писта.
Идеята ми е да направим два дни феста като единия ден може да направим драг състезанията на правата писта, а следващия ден конкурсите за видове тунинги, аудио и най бърза обиколка на картинг пистата. Може пък да пробваме и Италианско преследване. :D
За всичко това ще трябва добра организация, защото пак казвам че тези писти не са охранявани и няма да има органи на реда.
Ако ви допадне по някакъв начин идеята ми ще пиша какво предлага района за нощувки. И ще пусна снимки на пистите като общ изглед.

Проблема е че точно като не са охранявани,трудно ше се разберем с местните,тчоно Събота и Неделя да им взимаме пистата :idea: :idea: :idea: Иначе аз съм навит да е в централна БГ :wink:

Христо_Сираков
15-06-2008, 17:59
Проблема е че точно като не са охранявани,трудно ше се разберем с местните,тчоно Събота и Неделя да им взимаме пистата :idea: :idea: :idea: Иначе аз съм навит да е в централна БГ :wink:[/quote]


то не че някои ги ползва тези писти освен някои таква като нас и то не постояно но те няма да имат нищо против да се саберат там повече коли,ако е там феста дали ще може да се направи към края на месеца че иначе ще го изпусна пък не ми се иска да е така защото все пак това е родния ми град :)

acko88
15-06-2008, 20:04
Феста си е фест!Не е обикновенна вечерна гонка и да се саберем с други рацери..Организацията си е сериозно нещо не е шега и доколкото сам се сещам това работа на клуба!Относно мястото според мен справедливо е да се пусне анкета с най-подходящите места и да се гласува от всеки член който е сигурен че ще присъства!! :wink:

Христо_Сираков
15-06-2008, 21:50
Феста си е фест!Не е обикновенна вечерна гонка и да се саберем с други рацери..Организацията си е сериозно нещо не е шега и доколкото сам се сещам това работа на клуба!Относно мястото според мен справедливо е да се пусне анкета с най-подходящите места и да се гласува от всеки член който е сигурен че ще присъства!! :wink:никои не е казал че е обикновенна гонка и никои не е казал че и другите рацари ще участват те ще са си обкновени сиирджии както винаги е било на феста,колкото до това за анкетата това е най-добия вариант за избор на място

MrX
16-06-2008, 10:43
Като говорим за място около средата на България аз мога да ви предложа Карлово. В близост до града има една малка писта не е от най гладките и е около 600м. само, също има и една малка картинг писта. Ето от това клипче може да добиете представа за пистата http://vbox7.com/play:2ea96fed , тези сбирки са нелегални! А за един италфест мисля че трябва да има полиция линейка и т.н. знаете. А пък на този клип можете да добиете горе-долу представа за картинг пистата http://vbox7.com/play:4ed1e3a4 . Асфалта за съжаление не е много гладък но общо взето е добре като за непотдържана писта.
Идеята ми е да направим два дни феста като единия ден може да направим драг състезанията на правата писта, а следващия ден конкурсите за видове тунинги, аудио и най бърза обиколка на картинг пистата. Може пък да пробваме и Италианско преследване. :D
За всичко това ще трябва добра организация, защото пак казвам че тези писти не са охранявани и няма да има органи на реда.
Ако ви допадне по някакъв начин идеята ми ще пиша какво предлага района за нощувки. И ще пусна снимки на пистите като общ изглед.


нестава!

transporter
19-06-2008, 22:08
Като говорим за място около средата на България аз мога да ви предложа Карлово. В близост до града има една малка писта не е от най гладките и е около 600м. само, също има и една малка картинг писта.

Видях ги тези писти-то като ще е там по-добре пак на Калояново-там поне откъм безопастност и условия е добре организирано :roll:
Аз ще подкрепя идеята за Сливен-вярвам на колегите които са били вече там :th_up: В крайна сметка където и да е ще съм там-вече 3 стикера имам на задното стъкло-емоцията е неповторима,а недоволни винаги е имало и ще има...... :drunk:

ShoxXx
20-06-2008, 16:11
Лично за мен като човек, който се е занимавал с организацията на последните 2 феста мисля, че най-хубавото място за Италфест е писта Дракон в Калояново.

Да вече е имало там фест. Реално не знам каква е причината да не се повтори. Голяма част от клубовете вече няколко поредни години организират там фестовете си.

Ако времето не беше фактор и договорката със собственика на пистата беше черно на бяло преди 2 години Италфест 2006 имаше качествата да стане най-добрия фест до сега.

Защо мисля така?

Има писта - италианско, майсторско, драг.
Има голяма площадка пред пистата - сцена, аудио тунинг, оптичен тунинг, ретро кола, щандове, премиери на модели.
Има голямо пространство пред пистата - паркинг, тоалетни, сергия с храна и напитки.

Калояново може да се каже към средата на България. Близо е до голям град, лесно се стига заради най-хубавата магистрала за сега в България, която минава от там.

Аз лично смятам, че най-удачно е да се направи втори опит, този път успешен. При първия времето ни изигра лоша шега и нямахме хубава договорка с Ицо Стоилов. Този път ако се изчистят тези грешки и се съчетае с опита от досегашните фестове мисля, че налице можем да имаме най-добрия Италфест до сега.

netsurfer
20-06-2008, 17:39
Аз съм за Сливен ;)
Пътя е 2 пъти повече от този до Калояново, пак е по магистрала.

търтей
20-06-2008, 17:40
до кушадасъ има чудесна писта момчета
хихи
:lol:
тъкмо и тогава там времето е чудесно за плаж :evil:

Immortal
20-06-2008, 18:05
Както се пееше в една стара руска песничка: "А нам все равно..."

Ще съм там независимо къде е, стига да не е в Кушадасъ ;)
Не че имам нещо против, но в Турция бензина е 3.50, а газта 1.80...

acko88
20-06-2008, 19:58
Лично за мен като човек, който се е занимавал с организацията на последните 2 феста мисля, че най-хубавото място за Италфест е писта Дракон в Калояново.

Да вече е имало там фест. Реално не знам каква е причината да не се повтори. Голяма част от клубовете вече няколко поредни години организират там фестовете си.

Ако времето не беше фактор и договорката със собственика на пистата беше черно на бяло преди 2 години Италфест 2006 имаше качествата да стане най-добрия фест до сега.

Защо мисля така?

Има писта - италианско, майсторско, драг.
Има голяма площадка пред пистата - сцена, аудио тунинг, оптичен тунинг, ретро кола, щандове, премиери на модели.
Има голямо пространство пред пистата - паркинг, тоалетни, сергия с храна и напитки.

Калояново може да се каже към средата на България. Близо е до голям град, лесно се стига заради най-хубавата магистрала за сега в България, която минава от там.

Аз лично смятам, че най-удачно е да се направи втори опит, този път успешен. При първия времето ни изигра лоша шега и нямахме хубава договорка с Ицо Стоилов. Този път ако се изчистят тези грешки и се съчетае с опита от досегашните фестове мисля, че налице можем да имаме най-добрия Италфест до сега.

Аз съм съгласен с Шокса.Но все пак трябва да се пусне анкета с най-добрите възможни варианта за място и мнозинството да реши вапроса... :idea:

MainaCore
20-06-2008, 20:01
Напълно подкрепям Шокса за Калояново!!! Как другите клубове всяка година си правят там мероприятията и става яко, а ние трябва да обикаляме от град на град.

acko88
20-06-2008, 20:10
Напълно подкрепям Шокса за Калояново!!! Как другите клубове всяка година си правят там мероприятията и става яко, а ние трябва да обикаляме от град на град.

Не то няма нищо лошо да се обикаля България даже е много хубаво,но просто няма толкова места който да са добре подготвени.А пък и си е по справедливо за всички фенове,на теб ти е екстра ама ти си от Пловдив и ти е близко ами тези от далечните градове като трябва всяка година да прекосяват България то накрая им писва затова трябва да се измисли вариант поне 99% от хората да са доволни :wink:

DanewRomeo
20-06-2008, 20:23
Пловдив - център на България и най-удачен компромисен вариант за всички. Калояново си е много подходящо даже!

TaNo
20-06-2008, 20:36
Пловдив - център на България и най-удачен компромисен вариант за всички. Калояново си е много подходящо даже!

Това ми харесва.. :th_up: пък и ще мога да дойда :D

Furious 155
20-06-2008, 22:55
Айде моля ви се не с този бългаски манталитет.
Ако е до Пловдив ще дойдете, а ако е до София няма да дойдете ли??? Аз и във Варна бих отишъл на италфест - първи ще ми е, но идеята според мен не е да е най-близо до повечето от нас, а да е на УДОБНО ЗА ЦЕЛТА МЯСТО!!!
Не съм стъпвал на Калояново, но това което написа Шокса ми хареса и при положение че мястото го позволява - защо не там?!!!

Kuku
20-06-2008, 23:41
Аз и преди казах, но не помня къде :roll:
Най-добре да направим едно турне, след нормалния "ИТАЛФЕСТ" - "ДОМАШЕН ИТАЛФЕСТ" - вдигаме се кой от къде може и обикаляме цяла България с преспивания в дома на всеки желаещ, който смята че му е далеч нормалния "ИТАЛФЕСТ" :lol:
Така всеки ще има свой собствен "ИТАЛФЕСТ" без да е ставал от дивана.... даже може да му напазаруваме на идване :lol:

pr_00f
20-06-2008, 23:46
Персонално викаш да ги радваме мързеливците ?

Kuku
20-06-2008, 23:53
Що не - 20-30 коли пред блока, горе купони два дена и се изнасяме към следващия :lol:
Сека седмица ше е абитуриентски бал :lol:

pr_00f
21-06-2008, 00:17
След 20-30 коли и 50 човека на гости за 2 дена - на всеки после ще му се струва близо истинският фест - е па може и на луната да го правим.

Kuku
21-06-2008, 00:59
Нема угодия :lol:

acko88
21-06-2008, 15:49
Спамера вика дръжте спамера това знаете ли го ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuku
21-06-2008, 15:57
На кой Че викаш спамер ти бе, ааааалааааанколуууууу :paddle:
Нема обиждаш ПрУф :crazy:
:Tease:

acko88
21-06-2008, 23:56
На кой Че викаш спамер ти бе, ааааалааааанколуууууу :paddle:
Нема обиждаш ПрУф :crazy:
:Tease:

Няма,няма проблем с мафията нейскам да си имам работа :oops:
Айде първия ИталФест да е унас даже ще е най-актуален :lol: :lol: :lol:

п.с. Най-очтиво моля някой мод да позачисти темата :) Благодаря :wink:

TaNo
22-06-2008, 09:38
Момчета, не че бих дошъл щото е в Пловдив не бих утишал щото е някаде другаде, просто малцина знаят че книжката ще ми излезе малко след феста и ми се стори удобно просто. На следващия вече освен на луната утиаме кадето и да е :D
Ма вчера на ТГВ срещата си говорихме за доводите от миналия пловдивски фест и категорично няма да е на Калояново :!:

val_mcrae
22-06-2008, 10:37
Аз пък си мисля че колегата ShoxXx е прав. Там е място обособено точно за такива мероприятия, не виждам къде другаде! Ако някой знае такова място нека да го каже къде е, а не само да си спорим - дали на Калояново или не!

valjo
22-06-2008, 10:42
на Калояново имаше много големи проблеми с настаняването на хората, почнали сте да забравяте.

Хисар е далече, хотелите в добро състояние са малко, и скъпи

да не говорим пък как се отнесе с нас собственика на пистата тогава

това са все неща които не може да не се отчитат при организация на мероприятие от подобен мащаб

ShoxXx
22-06-2008, 16:53
Собственика си гледа интереса. Тогава нямаше черно на бяло нищо подписано. Ако имаше документ, той нямаше какво да каже и това е. Това е най-дребния проблем.

А относно настаняването.

Ами аз пътувам до Калояново по 2 пъти на месеца и от Пловдив до Калояново са 15мин с кола по ограниченията. Хисар е близо - никак не е далече.

Вальо ти очакваш хотела да е пред пистата примерно и да събере всички, които искат да дойдат ли?

ShoxXx
22-06-2008, 16:55
И още нещо: как пък далеч по-малки и неопитни клубове си организират мероприятия на Калояново, а на КАРБ да му е сложно?

Kuku
22-06-2008, 18:03
Аре бе, нЕма ли нЕкой да пита Шокса, той к'вО е направИл за тоя клуб и щО не го е направИл по-добре, като знае толко мнОо :lol:

valjo
22-06-2008, 18:16
феста на калояново е организиран от мен и Петко, най вече от гледна точка настаняване и организация! в тоя фест съм запознат с всеки дребен детайл, така че не говоря наизуст (за разлика от феста в стара загора където нямам участие наистина)

хисар е на 40км от пистата по крив вълнообразен път, и пак казвам има само 2 прилични хотела, на безумни цени, които са и ПЪЛНИ освен всичко друго

ако ФВ клуба могат да спят по почивните станции и балнеосанаториумите, на които с Петко се нагледахме, то правоверния алфист няма да го подложим на това:))

Пловдив е значително по-близо, но няма къде да се направи "галавечеря" на която всички да са спокойни че могат да си пият и да се приберат без да нарушават закона или недай си боже да стане някоя беля

това не е без значение, не че някой ден не може да се доизглади, но в момента не изглежда добре.

в момента се обсъжда вариант с Авиобаза Лесново, като място за Италфест 2008

netsurfer
22-06-2008, 20:16
аз ей сега се прибирам от Хисаря, хубавите хотели са повече от 2,
тези 2-та старите са доста солени, единия беше 112 за двойка, другия и той подобен, но има доста малки нови хотелчета за по 40-60 лева двойка.
Но наистина има страшно много хора и трябва да се запази мнооооого по-рано.
А това лесново не беше ли на Албена Ад?
И там наоколо къде ще се спи?

Kuku
22-06-2008, 20:32
София ;)

ShoxXx
22-06-2008, 20:33
Вальо говориш смешни неща!

Първо един събор не е спането и галавечерята, която винаги до сега е било грубо напиване.

Второ разстоянието между Калояново и Хисаря е точно 18-19км, което можеш да провериш в www.bgmaps.com (http://www.bgmaps.com).

Трето разстоянието от Калояново до Пловдив е 20км и това е ценътрфа на Пловдив.

Има и хотел до самата писта, в който може да има и Галавечеря и не знам какво е притеснението за напиването. В крайна сметка който иска да си изкара добре, да присъства на вечерята не е нужно да се напие безпаметно и да кара след това до хотел, който е на не повече от 15км.

Kuku
22-06-2008, 20:50
То, ако става за въпрос, при 150 човека на галавечерята, спокойно може да се наеме и бус за превоз до хотела, който ще е на цена маааксимум 5лв. на човек, да не казвам 2-3лв. :idea:

valjo
22-06-2008, 21:46
аз ей сега се прибирам от Хисаря, хубавите хотели са повече от 2,
тези 2-та старите са доста солени, единия беше 112 за двойка, другия и той подобен, но има доста малки нови хотелчета за по 40-60 лева двойка.
Но наистина има страшно много хора и трябва да се запази мнооооого по-рано.
А това лесново не беше ли на Албена Ад?
И там наоколо къде ще се спи?именно че на нас ни трябва обикновено ГОЛЯМ хотел.... малките колко ще съберат

и да, Лесново е собственост на албена АД , да нямаш някоя връзка там :spiteful:

netsurfer
22-06-2008, 22:06
аз ей сега се прибирам от Хисаря, хубавите хотели са повече от 2,
тези 2-та старите са доста солени, единия беше 112 за двойка, другия и той подобен, но има доста малки нови хотелчета за по 40-60 лева двойка.
Но наистина има страшно много хора и трябва да се запази мнооооого по-рано.
А това лесново не беше ли на Албена Ад?
И там наоколо къде ще се спи?именно че на нас ни трябва обикновено ГОЛЯМ хотел.... малките колко ще съберат

и да, Лесново е собственост на албена АД , да нямаш някоя връзка там :spiteful:
имам, ама в самия курорт, за летището няма да мога да помогна, 2 лета съм работил за тази фирма :shock:
А й сега стават разни размерствания там и незнам колко е актуална познатата ми, въпреки че е племенница на Станев и управителка на 3 хотела.

Аз съм за Сливен, имам си роднини там :lol: :lol:


А иначе аз невиждам проблем всички да са в един хотел, ако са в радиус 1-2 км един от друг какъв ще е проблема.

На феста в калояново аз спах в Пловдив и беше ОК, там големи хотели БОЛ ;)

val_mcrae
22-06-2008, 22:48
Като говорите за Сливен, там пистата не я ли затвориха полицията? Или се бъркам нещо? А ако говорим за центъра на България всички знаем че е в околноста около Казанлък, но там пък няма писта където да можем да се съберем толкова коли!

Kuku
22-06-2008, 22:51
Колеги, каквото и да си говорим тук и сега, тази година ИТАЛФЕСТ 99% ще бъде в София :idea:

ShoxXx
22-06-2008, 23:07
По пътя на логиката и аз имам причини да мисля така.

Но все пак да изказвам мнение още не е забранено нали?

val_mcrae
22-06-2008, 23:08
Колеги, каквото и да си говорим тук и сега, тази година ИТАЛФЕСТ 99% ще бъде в София :idea:
Това значи че само се хабим клавиатурите ли? Щом се знае защо не започне да се работи по организацията а не да си чешем езиците :D

Kuku
23-06-2008, 01:10
:shock: Шоки, кой е казал да не изказваш мнение?
Даже мнението ти е задължително, поред мен ;)

MainaCore
23-06-2008, 09:07
Колеги, каквото и да си говорим тук и сега, тази година ИТАЛФЕСТ 99% ще бъде в София :idea:
Ами тогава, нека някой от великите модератори да заключи темата ;)

Mury
23-06-2008, 10:51
Колеги, каквото и да си говорим тук и сега, тази година ИТАЛФЕСТ 99% ще бъде в София :idea:
Ами тогава, нека някой от великите модератори да заключи темата ;)

Вие са к0,да не почнахте да се сърдите,че няма да е в Плд :?: :?: :shock: :shock:

MainaCore
23-06-2008, 14:56
Не се сърдя за нищо ;) Както съм казал, където и да е ще дойда. Даже предпочитам да е по-далече от Пловдив, за да си направя готино пътуване и т.н....., но има ли смисъл всеки да дава предложения като вече е решено?

didiod
24-06-2008, 10:12
---------------------------------

--------------------------------------------------------------
Можем да минем и без твоя сарказъм

Zapalkata
25-06-2008, 11:00
Миналата година се говореше нещо и за международно участие,или това вече отшумя?

Kuku
25-06-2008, 11:43
Май, май... :roll: ама ще видим де ;)

netsurfer
26-06-2008, 17:51
Миналата година се говореше нещо и за международно участие,или това вече отшумя?
е как, аз ще дойда с бмв :lol: :lol: :lol:
ще има международно участие :lol: :lol:

Zapalkata
27-06-2008, 15:52
Миналата година се говореше нещо и за международно участие,или това вече отшумя?
е как, аз ще дойда с бмв :lol: :lol: :lol:
ще има международно участие :lol: :lol:
да и сигорно ще те освиркат както се получи с голфона миналата година! :lol: :lol: :lol:

Kuku
27-06-2008, 15:58
Просто ще го паркира до входа.... отвън :lol:

valjo
27-06-2008, 16:15
Просто ще го паркира до входа.... отвън :lol:със свален гюрук ;)

netsurfer
27-06-2008, 17:46
Миналата година се говореше нещо и за международно участие,или това вече отшумя?
е как, аз ще дойда с бмв :lol: :lol: :lol:
ще има международно участие :lol: :lol:
да и сигорно ще те освиркат както се получи с голфона миналата година! :lol: :lol: :lol:
ми да ти кажа няма да ме освиркват, защото феновете на италианските коли не са такива ;)



Просто ще го паркира до входа.... отвън :lol:със свален гюрук ;)
И специално ще си направя 2-3 лепенки за БМВ събор и глей как никой няма да влезе на феста :lol: :lol: :lol:
А сериозно - къде ще е феста тази година?

Lucky
25-07-2008, 20:48
някакво развитие по темата и по специално за мястото на събора

търтей
26-07-2008, 12:11
някакво развитие по темата и по специално за мястото на събора

таа година по изключение ще си трезвен :drunk:

Lucky
26-07-2008, 23:58
а ко ше правим пенсионерска сбирка ли?
Лесново и после кои от къде е.Кои в надежда кои в Люлин и те така.:dunno:

Mury
27-07-2008, 11:53
а ко ше правим пенсионерска сбирка ли?
Лесново и после кои от къде е.Кои в надежда кои в Люлин и те така.:dunno:

Наистина е тъпо така,аз затова съм против феста да е в Сф:roll::roll:

Alfa User
27-07-2008, 12:13
Месец Август чука на вратата ... Отпуски много ... :on_da_beach:
Предполагам всичко ще се изясни към началото на Септември може би :whistle:

Христо_Сираков
27-07-2008, 18:04
до колкото разбирам вече е решено на 99% за софия сега датата каква ще 4е аз маи за някакви 10-тина дена ще го изпусна

Lucky
27-07-2008, 21:52
Наистина е тъпо така,аз затова съм против феста да е в Сф:roll::roll:

Кажи им на тез :sister3:

proper
27-07-2008, 22:05
Няма угодия.... До 10 дена ще се знае дали е Лесново и какви са плюсовете и какво може да има там (да не забравяме спонсорите, които са повече за София....но ще се прецени)

Началото на Август ще се знае местото, а датата е 90% първата седмица на Октомври.

Lucky
27-07-2008, 22:22
Знам бе, ма досега не съм мрънкал та рекох да почна

StarChild
27-07-2008, 23:30
София ;)

И те така! ;) и после купон :bounce8:

Mury
29-07-2008, 20:51
Да бе ма има ли хотел там,че не искам кат свърши да се прибирам в къщи :heavy_cry: :heavy_cry:

vikoalfa
29-07-2008, 23:26
Да бе ма има ли хотел там,че не искам кат свърши да се прибирам в къщи :heavy_cry: :heavy_cry:
Забрави да допълниш- в къщи при Жената :Tease:Не пречи някакво хотелче,мотелче да се измисли близо до Сф с голям паркинг.Идеята Италфест в София ми харесва повече,а миналата година 70-80% от колите бяха софийска рег.Ако не е в СФ дайте направо да е в Русе или Варна та мойта направо да си я качвам карго на БДЖто:laughing1:

proper
29-07-2008, 23:47
Тоя проблем е много изненадващ :):)

Не ми беше минавало през главата само това неудобство :)
Явно с времето женените се увеличават сред нас и желанието да е далече от "семейното огнище" е непреодолимо :):):)

Шегувам се, но ще трябва да му обърнем внимание и да се съобразим май :)

Lucky
30-07-2008, 20:00
Тоя проблем е много изненадващ :):)

Не ми беше минавало през главата само това неудобство :)
Явно с времето женените се увеличават сред нас и желанието да е далече от "семейното огнище" е непреодолимо :):):)

Шегувам се, но ще трябва да му обърнем внимание и да се съобразим май :)

Шегата на страна но за мен лично,Италфеста не е само каране на писта.Феста е пътуването заедно до мястото,изкарването 2 дни с хора с които се виждаш рядко и основно пишеш.Това всъщност е феста според мен и май според доста колеги.
А тъй като 80% от присъствието вече за съжаление е доказано е София.
Та Италфеста да никой не отрича че не е обикновенна сбирка но все пак по добре готин и весел уикенд от които всички да са доволни от колкото някаква сухарска сбирка лъскава и скучна.

търтей
30-07-2008, 20:27
ей голям си ревльо бе :)

Mury
30-07-2008, 21:39
Тоя проблем е много изненадващ :):)

Не ми беше минавало през главата само това неудобство :)
Явно с времето женените се увеличават сред нас и желанието да е далече от "семейното огнище" е непреодолимо :):):)

Шегувам се, но ще трябва да му обърнем внимание и да се съобразим май :)

Кой ви каза,че ще идвам без женами :tongue::tongue: Иначе съм напълно съгласен с Иво :help:

Lucky
30-07-2008, 23:38
ей голям си ревльо бе :)

Можем и по добре:Tease::Tease:

Сал изказвам мнение.Туй е демокрация а не декорация бе:grandpa:

търтей
31-07-2008, 00:15
Можем и по добре:Tease::Tease:

Сал изказвам мнение.Туй е демокрация а не декорация бе:grandpa:


на 15тото еднакво мнение си е живо ривани :tongue:

proper
31-07-2008, 00:19
Баси, никой не ми разбира ергенския хумор :):):)

:Tease::Tease::Tease:

Ранобудниче
31-07-2008, 09:44
Баси, никой не ми разбира ергенския хумор :):):)

:Tease::Tease::Tease:

след малко ше видиш, като попаднеш на модератор - разбирач на ергенски хумор :laughing1:

pr_00f
31-07-2008, 11:10
Аз само се чудя от кого да започна :Tease:

Ама за да е справедливо - ще взема да ви тресна на всички спамери тука по 1 седмица бан, току виж вземете да се кротнете малко.

TaNo
31-07-2008, 13:48
Аз само се чудя от кого да започна :Tease:

Ама за да е справедливо - ще взема да ви тресна на всички спамери тука по 1 седмица бан, току виж вземете да се кротнете малко.


Представи си после една седмица скука:no: недей баце:mrgreen::spell:

Grozdan
31-07-2008, 20:25
Да бе ма има ли хотел там,че не искам кат свърши да се прибирам в къщи :heavy_cry: :heavy_cry:

Колега, има хотел в Елин Пелин, който е на 2 км от Лесново и не е лош.Можете там да отседнете.Има и голям паркинг зад хотела :D

virusalfa
01-08-2008, 15:51
Където и да е,и като идете какво?-Ще си пият пак същите компанийки заедно и това е

pr_00f
01-08-2008, 16:40
Аллооо Симитлията,
А ти няма ли да се появиш поне веднъж бре ?

Mony
01-08-2008, 18:55
Аз попринцип също съм навит за Калояново. В София ама изобщо не ми се иска да бъде :( За Итал Феста предпочитам да попътувам с цялата колона и тнт, а не да направя едно кръгче из сф.. Аз предпочитам да е по далечко от мен. Като бяхме на писта "Дракон" самото място изобщо не беше лошо. Мисля, че си струва да се отиде пак.

cvetelin
04-08-2008, 20:01
------------------------------------------------------------------------

cvetelin
05-08-2008, 15:11
по подразбиране
------------------------------------------------------------------------
__________________
75 2.0 TS
Последна редакция: извършена от MrX; на вчера в 11:03 PM часа.

тоз па и той ... модовете са връщат с пълна сила хеахеаехаеха :screwy::screwy::screwy:

Светланчи
05-08-2008, 23:32
Направете анкета за мястото макар че вече е ясно......

hondoman
07-08-2008, 14:12
аз ей сега се прибирам от Хисаря, хубавите хотели са повече от 2,
тези 2-та старите са доста солени, единия беше 112 за двойка, другия и той подобен, но има доста малки нови хотелчета за по 40-60 лева двойка.
Но наистина има страшно много хора и трябва да се запази мнооооого по-рано.
А това лесново не беше ли на Албена Ад?
И там наоколо къде ще се спи?За спането не се притеснявайте на 3 км от Лесново има хотел намера се в Елин Пелин на центъра там е идеално :)

Kuku
08-08-2008, 12:09
Каква леглова база има този хотел - 200-300 легла ?

mim
08-08-2008, 12:21
според старозагорския фест не ни трябват 200-300 легла, а 200-300 двойни стаи

pinko
08-08-2008, 12:45
според старозагорския фест не ни трябват 200-300 легла, а 200-300 двойни стаи

Това е вярно, но ако феста е в София, съвсем не са необходими чак толкова много. Все пак над 50-60% (ако не и повече) от участниците, които ползваха хотелите в Стара Загора, бяха от София.

pr_00f
08-08-2008, 12:48
Ами хем си прав , хем не си :)
След феста добре знаеш става мазало- къде ще се намерят хора които не са пили че да карат до София.
Така че може и на 20 км от Сф да сме - пак ще се спи на място.

pinko
08-08-2008, 12:55
Ами хем си прав , хем не си :)
След феста добре знаеш става мазало- къде ще се намерят хора които не са пили че да карат до София.
Така че може и на 20 км от Сф да сме - пак ще се спи на място.

Тва да е проблема. Сключваме един договор с тия http://www.youdrink-wedrive.eu/ и готово.

Даже може да се говори с тях (и другите, които предлагат подобна услуга) да станат партньори на феста и да се издейства промоционална цена. Макар че 1,50 на километър не е толко много.:tongue:

http://dndbg.com/

pr_00f
08-08-2008, 14:52
По добре да си спя в колата. :)

mim
08-08-2008, 15:25
аз отчитам и инфлацията... ъъ т.е. нарастването на форума и феновете ;)

Lucky
08-08-2008, 15:36
Ами хем си прав , хем не си :)
След феста добре знаеш става мазало- къде ще се намерят хора които не са пили че да карат до София.
Така че може и на 20 км от Сф да сме - пак ще се спи на място.

За туй си прав но за сега за съжаление се коментира да е в самата София а само пистата да е на Лесново.:furious:

hondoman
08-08-2008, 16:24
Каква леглова база има този хотел - 200-300 легла ?Еми колега мисля, че няма да има май толкова но лесно мога да попитам и да ви кажа няма проблеми но мисля, че е по малко от 300 легла

valjo
08-08-2008, 16:37
аз го погледнах, 20тина стаи е, това просто за никъде няма да стигне....

а самия фест в София няма как да е, той ще си е на пистата в Лесново
но галавечер къде и как ше правим ... ше се мисли тепърва

hondoman
08-08-2008, 17:04
аз го погледнах, 20тина стаи е, това просто за никъде няма да стигне....

а самия фест в София няма как да е, той ще си е на пистата в Лесново
но галавечер къде и как ше правим ... ше се мисли тепърваКоега а погледна ли колко голяма механа има в хотела мисля, че може да побере около 200-на и кусур човека :)

wrc
09-08-2008, 16:21
но галавечер къде и как ше правим ... ше се мисли тепърва


моа да уредя на Ксилифоря ако искаш:tongue:

ne0
12-08-2008, 10:27
аз моа да уредя нощния фест

Kuku
12-08-2008, 10:44
Това всички го могат - първо другото трябва да се уреди ;)

marian
12-08-2008, 12:03
Не е ли време да има по голяма яснота за феста

75 turbodelta
12-08-2008, 15:33
чакаи де нека остане седмица две до датата па тогава ;-)

emilio
12-08-2008, 15:37
Ще ни се смеят всички набори, ако си направим банкета в Сф - то пестене,пестене, ама една,две нощувки на някое по-зелено място няма да се отразят зле на никой...айде мола ви се...

valjo
12-08-2008, 15:58
Ще ни се смеят всички набори, ако си направим банкета в Сф - то пестене,пестене, ама една,две нощувки на някое по-зелено място няма да се отразят зле на никой...айде мола ви се...
немаш си представа колко ни се "пести" от нощувки!
никой от нас няма желание да си спи в София, повярвай ми ...
просто може така да се наложи ....

cvetelin
12-08-2008, 16:19
немаш си представа колко ни се "пести" от нощувки!
никой от нас няма желание да си спи в София, повярвай ми ...
просто може така да се наложи ....

що така бе Вальо:)
щото ша са почне с организацията 10-тина дена преди цялото мероприятие ли ?

намерете някое хубаво местенце с голяма поляна да напрайми 2 3 дена пофта ... заебете ги тея драгове и секви рейсаджийски мероприятия...
който му се кара да вари да кара на Божура....

valjo
12-08-2008, 16:57
що така бе Вальо:)
щото ша са почне с организацията 10-тина дена преди цялото мероприятие ли ?

намерете някое хубаво местенце с голяма поляна да напрайми 2 3 дена пофта ... заебете ги тея драгове и секви рейсаджийски мероприятия...
който му се кара да вари да кара на Божура....
еми ако се зачетеш във фиат и ланча форума, точно вашите съграждани (иванко–рс и ИЦИ) протестират, че не не могат да се рейсват!
а на поляна сме били вече 2004та, някак си :)

трябва да има развитие, момчета и момичета, нали? :)

и ся кат си спомня за 2004та и ми става едно мило... :)

transporter
12-08-2008, 17:19
Чета всичките и 3 форума и всяка година се стига до едно и също-почва се от спора къде и кога и се стига до "кой е по-по-най"Както писах в нашия форум това с по-по-най ми е писнало вече-нали сме едно общество.....
А за феста в самата Сф също съм против -самата мисъл за каране в колона в градско задръстване значително намалява желанието ми за участие в мероприятието.няма значение за мен къде ще е стига да не се налага да се борим с "екстрите" на големите градове

marian
12-08-2008, 17:27
Чета всичките и 3 форума и всяка година се стига до едно и също-почва се от спора къде и кога и се стига до "кой е по-по-най"Както писах в нашия форум това с по-по-най ми е писнало вече-нали сме едно общество.....
А за феста в самата Сф също съм против -самата мисъл за каране в колона в градско задръстване значително намалява желанието ми за участие в мероприятието.няма значение за мен къде ще е стига да не се налага да се борим с "екстрите" на големите градовеА не мислите ли че все някога трябва да бьде в София

cvetelin
12-08-2008, 17:29
еми ако се зачетеш във фиат и ланча форума, точно вашите съграждани (иванко–рс и ИЦИ) протестират, че не не могат да се рейсват!
а на поляна сме били вече 2004та, някак си :)

трябва да има развитие, момчета и момичета, нали? :)

и ся кат си спомня за 2004та и ми става едно мило... :)

че нека си протестират кво да ги прая ...
то и без тва ако е като миналата година ... по добре да се прекръсти Алфа Фест!
или най добре ... напрао такова да се организира ... и без тва фиат и ланча само недоволстват....

Kuku
12-08-2008, 17:36
Добре де, кажи ми само, последното изречение с каква цел го написа?
Колко пъти и в колко форума подред трябва да напиша, че ако някой има претенции за нещо - качва се в колата, отива до пистата, после до хотела, печата листовки и ги разнася, пуска реклами и обяви, подписва договори и се разплаща с всички, а после обикаля форумите и обяснява на останалите, какво е организирал собственоръчно и как всеки желаещ може да заповяда :idea:

cvetelin
12-08-2008, 17:39
че смешно звучи :)
голямата работа видяхме какво направихте със събора
добре, че беше Дани ентусиаст, че да стане работа (и останалите от търновската група)

айде няма да се месим повече на КАРБ!!!

Kuku
12-08-2008, 17:42
Никой не е казал да не се месиш - меси се, ама помагай с намесата си ;)

cvetelin
12-08-2008, 17:45
Никой не е казал да не се месиш - меси се, ама помагай с намесата си ;)

с какво точно да помогна аз или някой от останалите ?
при положение, че казахте Лесново ли там както се казва... там ще бъде
кво мое са направи?

викам да е събиране да се напием ... да няма такива мероприяти драгове ала бала ...
някой си ревял че нямало...
ми като им се кара има писти ...

за първия фест чух хубави неща направете го пак така...
да се види, че събиране на ФЕНОВЕТЕ на марката ... а не некво тъпо мероприятие на неква писта...

лично мое мнение !

MrX
12-08-2008, 17:49
що така бе Вальо:)
щото ша са почне с организацията 10-тина дена преди цялото мероприятие ли ?

намерете някое хубаво местенце с голяма поляна да напрайми 2 3 дена пофта ... заебете ги тея драгове и секви рейсаджийски мероприятия...
който му се кара да вари да кара на Божура....

Отдавна трябваше да се усетиш да не се месиш, защото такива приказливци като теб само дразги създават! Когато се наемеш ТИ да организираш нещо, тогава имай чак толкова претенции. Всяка година се съобразяваме и разединяваме заради форумисти, чийто лица никой никога не вижда по фестовете. Ти на колко феста си бил, а на колко от тях направи поне едно нещо за организацията?!? А след като всяка година давате зор да е в централната част на страната колко коли от твоя край има по фестовете?!? Можеш да не ми отговаряш, предварително знам какво ще родят пръстчетата ти! За Търново като не си наясно с някои неща недей много надига кой, какво и колко! Идеята на феста да е около София е не да ни е близо, аз съм бил и по 400 км. в посока за да съм на фест, а ти! Целта е посещаемост, която се доказа, че е невъзможна на майната си от болшинството желаещи посетители.

Kuku
12-08-2008, 17:50
Цветелине, това е твоето мнение, обаче останалите над 300 присъстващи имат около 300 други мнения - кой да послушаме?!

cvetelin
12-08-2008, 17:52
Отдавна трябваше да се усетиш да не се месиш, защото такива приказливци като теб само дразги създават! Когато се наемеш ТИ да организираш нещо, тогава имай чак толкова претенции. Всяка година се съобразяваме и разединяваме заради форумисти, чийто лица никой никога не вижда по фестовете. Ти на колко феста си бил, а на колко от тях направи поне едно нещо за организацията?!? А след като всяка година давате зор да е в централната част на страната колко коли от твоя край има по фестовете?!? Можеш да не ми отговаряш, предварително знам какво ще родят пръстчетата ти! За Търново като не си наясно с някои неща недей много надига кой, какво и колко! Идеята на феста да е около София е не да ни е близо, аз съм бил и по 400 км. в посока за да съм на фест, а ти! Целта е посещаемост, която се доказа, че е невъзможна на майната си от болшинството желаещи посетители.

оф точно па с тебе не мое са спори ...
млъквам ... няма са обаждам повече ...


Цветелине, това е твоето мнение, обаче останалите над 300 присъстващи имат около 300 други мнения - кой да послушаме?!


казах, че споделям лично мнение ... не съм казал никой да ме слуша ...

Kuku
12-08-2008, 17:54
Не бе, човек, обаждай се, ама за да помогнеш, не само да недоволстваш!

75 turbodelta
12-08-2008, 20:33
Отдавна трябваше да се усетиш да не се месиш, защото такива приказливци като теб само дразги създават! Когато се наемеш ТИ да организираш нещо, тогава имай чак толкова претенции. Всяка година се съобразяваме и разединяваме заради форумисти, чийто лица никой никога не вижда по фестовете. Ти на колко феста си бил, а на колко от тях направи поне едно нещо за организацията?!? А след като всяка година давате зор да е в централната част на страната колко коли от твоя край има по фестовете?!? Можеш да не ми отговаряш, предварително знам какво ще родят пръстчетата ти! За Търново като не си наясно с някои неща недей много надига кой, какво и колко! Идеята на феста да е около София е не да ни е близо, аз съм бил и по 400 км. в посока за да съм на фест, а ти! Целта е посещаемост, която се доказа, че е невъзможна на майната си от болшинството желаещи посетители.

аве пернишки какво значи да се усети ве ? ти па наи важния организатор и посетител на фестове ли са извъди ?? и кои по дяволите ти дава зор да е в централна част сега ??? маи не си чел предложението ама побърза да са изфърлиш на мокрия пясък а ???не мислиш ли че предложенеието не е толкова да не е в софия (не мислиш щото дори не си прочел всичко което е предложено преди да си излееш душата ) тука идеятя е да се избегнат целодневните меренки на пишки и да се наблегне на срещата между феновете на марката !!!колкото до посещаемоста на нашия краи мисля че маалко повече коли идват от колкото от втората родина на голфовете !!!

до тук за модериращия "организатор" !сега за останалите :

колкото и да ви звучи тъпо аз мисля че трябва да бъде алфа фест а не италфест защото практиката през тея години доказва че организацията и финансовото бреме пада предимно върху клуб алфа ромео и членовете си го плащат това а останалите клубове не само че не са доволни че някои ги събира и организира ами и постоянно ревът как било само алфи и не знам си какво още :grandpa:
другото което според мен дразни е изявленията на люде (визирам и горе цитирания ) дето са носили два стола и един плакат и видиш ли да пишат как те били помагали а другите дет не са носили да си мълчат и да са "усетят" и каквото им сготвят тва е ....все пак форума е за мнения а темите за фестовете са заради това да се видят мненията на посетителите а какво се получава винаги са намира някои "баш началник"дет видиш ли ти клати пръст и ти като потребител тряя са "усетиш":no_no_no:

didiod
12-08-2008, 21:15
добре де що не пуснете една анкета да се види само на кой му се иска да е до София и накой на друго място където и да е само не до София,мен лично не ме бърка къде ще е важното е да има организация но от мрънкане и излишни нерви няма смисъл този ден трябва да бъде превърнат в празник за всички италиански фенове и нека всеки,който може да помогне да го направи,а не само да се плюеме в темата:pokey:
П.С. Успех на всички заели се с органиацията ;-)

valjo
12-08-2008, 21:29
добре де що не пуснете една анкета да се види само на кой му се иска да е до София и накой на друго място където и да е само не до София,мен лично не ме бърка къде ще е важното е да има организация но от мрънкане и излишни нерви няма смисъл този ден трябва да бъде превърнат в празник за всички италиански фенове и нека всеки,който може да помогне да го направи,а не само да се плюеме в темата:pokey:
П.С. Успех на всички заели се с органиацията ;-)защото това е ПЕТИ поред Италфест, разбирате ли ! ПЕТИ

тези които ви е нямало на първите, ами съжалявам, немога да ви опиша какво и колко сте пропуснали, но няма как да се върне

а ние вървим напред, анкетите , поляните, и прочие, са в романтичното минало....

valjo
12-08-2008, 21:41
че смешно звучи :)
голямата работа видяхме какво направихте със събора
добре, че беше Дани ентусиаст, че да стане работа (и останалите от търновската група)

айде няма да се месим повече на КАРБ!!!
верно ли видя нещо от събора????? и кога по точно ??

цялата ви работа е такава, съжалявам че обобщавам ... ама аман

бих стигнал и по-натам, но няма да е възпитано

всичките ти мнения са такива, от онзиден си тук, чул недолчул, никога не бил наистина, ама за сметка на тва имаш време да висиш пред ПЦ-то и да пишеш

няма кой да те вземе насериозно, дори когато мнението ти е не_за_подценяване, съжалявам

изгради си собствено име, позиция, и мнение, базирани на личните ти преживявания, а не на коментари, предубеждения и разкази на тези около теб... тогава може и да те вземе някой насериозно.....евентуално:)

Alfa User
12-08-2008, 22:08
Абе аз си трайках досега, ма вече не ме свърта ... Бил съм на всички Фестове досега - има доста хора тук, дето ще го потвърдят. Мога смело да заявя, че от роматичното начало на оная поляна до язовира (ееех, какви времена...) до сега има само напредък. Е, изключвам леката издънка с хотелите от миналата година де, но няма начин при такава масова и трудна организация да няма някакъв проблем. Мога само да свалям шапка на хората, които се гърбят всяка година с организация и т.н., защото това си е къртовски труд и истинско ходене по мъките.
Сега не ми се изпада в спорове кой какво точно е направил за всеки Италфест, щото е ТЪПО. Не ми се спори и дали трябва да е ИТАЛФЕСТ или АЛФАФЕСТ защото това е ОЩЕ ПО-ТЪПО... Това е национална сбирка на феновете на тези марки, и идва който иска. Деленето на клубове всички видяхме до какво води, и какъв смисъл има.
Анкетите за място имат смисъл в една начална фаза, и то ако 90% от спонсорите нямат особени претенции... Така че смятам и този въпрос за решен. Предлагам да оставим отговорните другари да си свършат работата на спокойствие, за да можем да им благодарим после ! :respect:

deadairplane
13-08-2008, 00:20
Абе аз си трайках досега, ма вече не ме свърта ... Бил съм на всички Фестове досега - има доста хора тук, дето ще го потвърдят. Мога смело да заявя, че от роматичното начало на оная поляна до язовира (ееех, какви времена...) до сега има само напредък. Е, изключвам леката издънка с хотелите от миналата година де, но няма начин при такава масова и трудна организация да няма някакъв проблем. Мога само да свалям шапка на хората, които се гърбят всяка година с организация и т.н., защото това си е къртовски труд и истинско ходене по мъките.
Сега не ми се изпада в спорове кой какво точно е направил за всеки Италфест, щото е ТЪПО. Не ми се спори и дали трябва да е ИТАЛФЕСТ или АЛФАФЕСТ защото това е ОЩЕ ПО-ТЪПО... Това е национална сбирка на феновете на тези марки, и идва който иска. Деленето на клубове всички видяхме до какво води, и какъв смисъл има.
Анкетите за място имат смисъл в една начална фаза, и то ако 90% от спонсорите нямат особени претенции... Така че смятам и този въпрос за решен. Предлагам да оставим отговорните другари да си свършат работата на спокойствие, за да можем да им благодарим после ! :respect:

Не знам защо думите които си написал не са в червено, обаче те подкрепям напълно. Ако аз трябваше да го напиша това щеше да има обидени накрая. Иначе е точно така. И не само те подкрепям, ами който не вярва имаме снимки заедно от последния фест.

Не знам защо всички твърдят, че другите марки само се делим и после оплюваме, че било Алфа фест. Който плаща, той поръчва музиката. Точно по-тази причина не съм против феста да е в София. Не ми харесва, но и не рева срещу това решение. Ще ми липсва колоната по магистралата, и някои други яки моменти, ама какво да направиш, няма всяка година да е в София :) Не казвам, че няма и такива които оплюват само, ама те са малцинство. За болшинството е все тая къде ще бъде, то е ясно, че няма да има време за разглеждане на забележителности, и че всичко ще се върти около Италианските автомобили, и хората с които искаш да се видиш или запознаеш, защото единствените "срещи" с тях са само виртуални.

ПС тези, които по другите форуми са винаги в опозиция, са все едни и същи така, че работата е ясна.

Kuku
13-08-2008, 01:41
Хора, приемете, че веднъж на 5 / ПЕТ / години ИТАЛФЕСТА трябва да е в София, ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ :idea:
В София има най-много спонсори - това са пари, приход за организирането в бъдещи години; в София има най-много хора, да, вярно, мове да не са всички велаещи, а може и да има доста гости, но е факт, че популяризирането в столицата ще се окаже важно в последствие за бъдещи години; организирането в София може да се извършва в пъти по-лесно, по-бързо и по-удобно, вместо да се пътува по два-три пъти седмично из провинцията - лошо ли ще бъде всичко да е под конец, мъкар и в София; до сега, КАРБ е организирал самостоятелно ИТАЛФЕСТ просто защото другите два клуба не са съществували юридически, не са имали членски внос и респективно финансови възможности за помощ, а са имали и други вътрешно-клубни проблеми или просто никой не е искал тяхната помощ, все пак за да не се включат в организацията до сега сигурно има причина - тази година ще се включат всички; това, че тази година ще се включат и трите клуба, че ще има пари от спонсори, че ще има реклама в столицата, че ще има най-много посетители, че ще се развива само в положителна насока, означава, че в следващите години ИТАЛФЕСТ ще стане още по-добър, още по-популярен, още по-посещаван, още по-богат, още по-колоритен, още по-по-най.... ОБАЧЕ това няма как да стане, без ИТАЛФЕСТ да отговори на тези условия!!!
Приемете го като ИНВЕСТИЦИЯ в името на ИТАЛФЕСТ - сега го правим в София и преглъщаме хапката, за да можем после да го правим, както и където ни е кеф на всички - толкова ли е трудно за разбиране :idea:

cvetelin
13-08-2008, 10:12
що не казахте още в самото начало, че феста тря бъде в софия по задължение ...
щяха да се избегнат всичките тея панаири и изписани глупости...

щом категорично казвате, че ще бъде в софия ... действайте ... да бъде организиран по възможно най добрия начин. да няма проблемите както в стара загора :)

pr_00f
13-08-2008, 10:58
Хора, приемете, че веднъж на 5 / ПЕТ / години ИТАЛФЕСТА трябва да е в София, ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ :idea:
В София има най-много спонсори - това са пари, приход за организирането в бъдещи години; в София има най-много хора, да, вярно, мове да не са всички велаещи, а може и да има доста гости, но е факт, че популяризирането в столицата ще се окаже важно в последствие за бъдещи години; организирането в София може да се извършва в пъти по-лесно, по-бързо и по-удобно, вместо да се пътува по два-три пъти седмично из провинцията - лошо ли ще бъде всичко да е под конец, мъкар и в София; до сега, КАРБ е организирал самостоятелно ИТАЛФЕСТ просто защото другите два клуба не са съществували юридически, не са имали членски внос и респективно финансови възможности за помощ, а са имали и други вътрешно-клубни проблеми или просто никой не е искал тяхната помощ, все пак за да не се включат в организацията до сега сигурно има причина - тази година ще се включат всички; това, че тази година ще се включат и трите клуба, че ще има пари от спонсори, че ще има реклама в столицата, че ще има най-много посетители, че ще се развива само в положителна насока, означава, че в следващите години ИТАЛФЕСТ ще стане още по-добър, още по-популярен, още по-посещаван, още по-богат, още по-колоритен, още по-по-най.... ОБАЧЕ това няма как да стане, без ИТАЛФЕСТ да отговори на тези условия!!!
Приемете го като ИНВЕСТИЦИЯ в името на ИТАЛФЕСТ - сега го правим в София и преглъщаме хапката, за да можем после да го правим, както и където ни е кеф на всички - толкова ли е трудно за разбиране :idea:


Eвала Баце,
100 % съгласен с теб.
Все пак се надявам самото мероприятие да не е в самият град а както е говорено на пистата в Лесново.

75 turbodelta
13-08-2008, 11:27
що не казахте още в самото начало, че феста тря бъде в софия по задължение .......
маи не си чел началнико ко ти е писал та пак създаваш дразги в инак така хармоничното общество на алфистите я чети по долу :grandpa:

Отдавна трябваше да се усетиш да не се месиш, защото такиваприказливци като теб само дразги създават! Когато се наемеш ТИ да организираш нещо, тогава имай чак толкова претенции. Всяка година се съобразяваме и разединяваме заради форумисти, чийто лица никой никога не вижда по фестовете. Ти на колко феста си бил, а на колко от тях направи поне едно нещо за организацията?!? А след като всяка година давате зор да е в централната част на страната колко коли от твоя край има по фестовете?!? Можеш да не ми отговаряш, предварително знам какво ще родят пръстчетата ти! За Търново като не си наясно с някои неща недей много надига кой, какво и колко! Идеята на феста да е около София е не да ни е близо, аз съм бил и по 400 км. в посока за да съм на фест, а ти! Целта е посещаемост, която се доказа, че е невъзможна на майната си от болшинството желаещи посетители.

его и тук чети не само да стоиш пред ПЦ-то и от тук от там да си създаваш мнение за тези дълбоко уважаваните люде от слухове на недостоини друге люде.... ясно е че не те вземат насериозно което си им е традиция на въпрсоните високопоставени управници което пък си е типично по български управата да не се вслушва в народа ам да си праи неи угодното :grandpa:

верно ли видя нещо от събора????? и кога по точно ??
цялата ви работа е такава, съжалявам че обобщавам ... ама аман
бих стигнал и по-натам, но няма да е възпитано
всичките ти мнения са такива, от онзиден си тук, чул недолчул, никога не бил наистина, ама за сметка на тва имаш време да висиш пред ПЦ-то и да пишеш
няма кой да те вземе насериозно, дори когато мнението ти е не_за_подценяване, съжалявам!изгради си собствено име, позиция, и мнение, базирани на личните ти преживявания, а не на коментари, предубеждения и разкази на тези около теб... тогава може и да те вземе някой насериозно.....евентуално:)

цецо и сега ако и ся не си се усетил и продължаваш да се месиш приказливец без мнение рискуваш да та отлъчат и да си останеш алфист ма без съратници тогава оставаики ти само проблемите с колата може да си сложиш краи на и без това мизерното ти съществувание без позиция мнение и прочеее
п.с. съжалявам че обобщих ама .........а бих стигнал и по натам колкото и недостоино да се стори на някои от шефченцата :respect:

emilio
13-08-2008, 11:31
Аз нещо на стоплих - пистата е Лесново , близо до София - супер! Спонсори, масовка - супер! Драгове,други състезания,джиджи-биджи - пак супер! Какво точно ще наложи да си правим традиционния банкет в самия град и да се наврем в мръсотията и задръстванията?

Kuku
13-08-2008, 11:34
Павка, не стоя тон де :?
Нито аз, нито ПрУф, нито МрХ сме шефове, началници и прочие, единствено Вальо е член на УС, а истинския началник се надявам да определи позицията на клуба в най-скоро време!

75 turbodelta
13-08-2008, 11:45
Павка, не стоя тон де :?
Нито аз, нито ПрУф, нито МрХ сме шефове, началници и прочие, единствено Вальо е член на УС, а истинския началник се надявам да определи позицията на клуба в най-скоро време!
тук позицията на клуба не е от значение в случая!!! както казах и по рано тука се изказаха предложения обаче веднага на хората които ги написаха им се разклати пръст и им се посочи дълбоката провинция дет им е мястото един вид :furious:освен това в отговора на "организиращите фестове и събори не шефчета" към въпросните провинциалисти се обощиха и намесиха и други персони които няма да стоят безучастни пред вид селския им манталитет и свободното им време пред ПЦ-то :bored:

cvetelin
13-08-2008, 11:56
Павка, не стоя тон де :?
Нито аз, нито ПрУф, нито МрХ сме шефове, началници и прочие, единствено Вальо е член на УС, а истинския началник се надявам да определи позицията на клуба в най-скоро време!

като не сте тогава защо мърморите?
да очаквам ли в скоро време пак да ми се мята пръст под ника ? да коментирате там "адовкатче на ...." ?


тук позицията на клуба не е от значение в случая!!! както казах и по рано тука се изказаха предложения обаче веднага на хората които ги написаха им се разклати пръст и им се посочи дълбоката провинция дет им е мястото един вид освен това в отговора на "организиращите фестове и събори не шефчета" към въпросните провинциалисти се обощиха и намесиха и други персони които няма да стоят безучастни пред вид селския им манталитет и свободното им време пред ПЦ-то
ние като едни изявени провинциалисти и прости люде по добре да замълчим да не се тикаме при големите....
явно не ни е там мястото:pokey::pokey::pokey:

75 turbodelta
13-08-2008, 12:07
.....ние като едни изявени провинциалисти и прости люде по добре да замълчим да не се тикаме при големите....
явно не ни е там мястото:pokey::pokey::pokey:
не баце тва не е решение ще се тикаме при батките ко не друго поне нема им е спокоино :hehehm:

Kuku
13-08-2008, 13:12
Не ви разбирам, честно!!!

cvetelin
13-08-2008, 13:19
Не ви разбирам, честно!!!

ми постарай се малко де:tongue:

Kuku
13-08-2008, 13:33
НещЕм, писнА ми - опраайте се!

cvetelin
13-08-2008, 17:53
НещЕм, писнА ми - опраайте се!

чакаме следващия се предал:tongue:

Kuku
13-08-2008, 18:04
Не ме разбра - писна ми да се обяснявам на всеки, а каквото зависи от мен, аз ще си го свърша, не се съмнявай в това ;)

Ранобудниче
14-08-2008, 06:37
в крайна сметка, Италфест ще има.
и ще бъде там, където бъде организиран от хората, които ще се погрижат за неговата организация.
и всеки, който се чувства привлечен от идеята, може да участва.
и всеки, който има желание, може да помогне с организацията, съобразно силите и възможностите си.

но със сигурност (както опитът е показал) и всеки, който изпитва необходимост да мрънка, ще го прави, ако ще да е организиран на луната, на блестяща писта, в 17-звездна база с високоозонирана атмосфера и с организиран космически кораб със скоростта на светлината и специално помещение за транспортиране на всички алфи дотам.

не е лошо да се постегнем и да спрем да се държим по български.
ако ни е възможно, ъфкорце.

младежи, отпускът ми свършва и след 2 дни се прибирам.
казвайте с какво да помагам ;-)

emilio
14-08-2008, 08:33
НещЕм, писнА ми - опраайте се!

Айде стига сме се правили на нещипани моми.
Италфест се организира от КАРБ. КАРБ си има членове. Нормално е да има и дискусия.
Първите седем повечето сме ги израснали в тоталитаризъм, ама не е това начина.
И стига сте се цупили.

Lucky
14-08-2008, 11:26
Айде стига сме се правили на нещипани моми.
Италфест се организира от КАРБ. КАРБ си има членове. Нормално е да има и дискусия.
Първите седем повечето сме ги израснали в тоталитаризъм, ама не е това начина.
И стига сте се цупили.

Репликата ''феста ще е задължително...........''не ми прилича на дискусия;-)
Просто дайте да седнем да преценим за/против къде ще бъде подкрепено с факти и цифри обаче,щом другите два клуба ще помагат ОК.
И да помагаме да се задейства.

hondoman
14-08-2008, 11:29
Айде стига сме се правили на нещипани моми.
Италфест се организира от КАРБ. КАРБ си има членове. Нормално е да има и дискусия.
Първите седем повечето сме ги израснали в тоталитаризъм, ама не е това начина.
И стига сте се цупили.
Добре д ев крайна сметка Италфеста ще се проведе в с.Лесново да знам да примамвам италианки повечко

mariobg
14-08-2008, 12:56
Леле хора, без персонално да го приемате, но яко сте изтрещели тук. От доста време не бях влизал, но направо нямам думи. Едни се цупят, други обясняват надълго и нашироко, къде, защо как и т.н. и т.н. После следва спам, и кой какво бил казал, ма то не било така, било иначе и незнам си какво. Моята критика е че никой не си прави труда да обедини усилията и да има информираност между клубовете, добре че личните познанства запълват тази празнина. Не искам да коментирам мястото, това не е важно за момента, по-важно е да се мислят и организират нещата както трябва. Никъде не намерих информация за датата, мисля че трябва да се помисли в тази насока. Както и да е довечера на срещата се надявам да има представители и на КАРБ, за да се уточнят нещата и кой с какво ще се занимава. Времето тече и мисля че вече сериозно ни притискат сроковете, а реално поне аз лично не знам какво, къде, кога и т.н ще организираме. Хайде със здраве. Дано утре знаем повече от днес.

Mury
14-08-2008, 13:58
Никъде не намерих информация за датата, мисля че трябва да се помисли в тази насока.

Баце мноо добре знаеш кога се провежда Италфест от години,първата събота и неделя на месец Октомври,демек 4 и 5 ;-) ;-) За спорещите само ще кажа,че щом сте членове на даден клуб,вие трябва да уважавате неговите решения и интереси,щом клуба и в частност УС решава че веднъж на 5 години,феста трябва да е в София,значи трябва :grandpa: :grandpa: Който не му изнася или му е далеч,ми просто да пропусне тази година/без да мрънка/,пък додгодина ще дойде,където и да е :grandpa: :grandpa: Аз лично за мен смятам,че ще отида винаги на Италфест,независимо къде е,за мен не е проблем веднъж годишно да измина ако требе и 1000 км.,не смятам че това е проблем за доста хора.Аз смятам че няма нужда от дрязги и караници :grandpa:

П.С.Павлин ми е приятел,и не смятам да заставам срещу него или КАРБ,но всички си го знаеме какъв е,защо му се връзвате,всяка година колкото и да мрънка,идва на феста нали :tongue: :tongue:

proper
14-08-2008, 15:01
В съвсем друга тема, където му е мястото в раздела на членовете на КАРБ, ще има цялостно обяснение за делата на Клуба и кой какво е направил и какво е състоянието в момента.

За информация тук обаче, ще спомена, че имаме принципна уговорка с г-н Господинов, който отговаря за делата на Лесново, но поради факта че е все още в отпуска човека не сме пуснали 100000% потвърдено....защото искаме да се споразумеем за всичко и тогава да кажем да...там е!
Отпуската му свършва в неделя и след това имаме среща с него!
Веднага ще има инфо, когато може да ни приеме и да потвърдим дати и факти....дано стане!!!

За други дребни неща по организацията вече се мислят, но ще се "отприщят" когато е потвърдено всичко.
По същия начин веднага след това, както имам устна уговорка с колегите от другите 2 клуба от преди повече от месец, ще ги информираме и ще им предложим съвместно да движим самата организация и да разпределим задачите и ангажиментите.

Аз съм твърдо за критиката и всеки има право да дава предложения и да критикува. Но нека ги използваме за да ВЪРШИМ нещо, а не просто да си чешем езиците :)

Всякакви други Реални предложения и идеи са добре дошли винаги, но не просто подмятания и проблясъци на мисълта, а неща които са реализируеми и възможни.

mariobg
14-08-2008, 15:13
Баце мноо добре знаеш кога се провежда Италфест от години,първата събота и неделя на месец Октомври,демек 4 и 5 ;-)

Ок, и ти много добре знаеш, че аз много добре знам кога е феста. Въпроса ми беше конкретен защото сцената която ползвахме миналата година на тези дати няма да е свободна. Преди няколко часа разговарях с човека и той ме увери че тази година сцената е по-голяма, чакам всеки момент снимки и чертежи, но докато не се уточни 100% дата, неможем да уточним и дали ще ползваме тази сцена.

п.с. по въпроса за къде ще е феста мисля че сме доказали, че няма микакво значение. Там сме всички, които се наричаме фенове.

Mury
14-08-2008, 15:24
п.с. по въпроса за къде ще е феста мисля че сме доказали, че няма микакво значение. Там сме всички, които се наричаме фенове.

Те тава е истината :tongue: :tongue:

Speeder
15-08-2008, 14:50
Хора, не се карайте ами кажете дали се очаква да има Ламборджинита и Ферарита на феста.
Надявам се все някой от трите клуба има познати с такива коли. Направете нещо де :)

И от Класическия раздел да не се ослушват ;) вкарайте малко екзотика в това събитие

Speeder
15-08-2008, 16:45
Еми опитах се да обърна разговора в друга посока ама вие си знаете ....
Все пак докарайте някоя по-интересна кола за тия дето не им се занимава със спорове и сръдни , а са отишли да си напълнят душата ! Айде лека вечер ;)

75 turbodelta
15-08-2008, 17:41
Ей,колега бе ти мрънкаш повече от мен бре.А спри се,като развалена плоча си.
Сина ми мрънка по разнообразно от теб.

че тогава сина ти е нетърпим ве колега :noooo:

75 turbodelta
15-08-2008, 18:53
Ти адвокат на колегата ли си що ли?
Или само чрез него подклаждаш огъня,че те мързи да пишеш?

да адвокат съм му на тебе някъв проблем ли ти е това или драматизираш щото инак тряя стоиш при жена си и ревливото и дете а :spiteful:

75 turbodelta
15-08-2008, 21:21
Следващия отговорил по неподходящ начин получава бонус от модератора.

брях тоя па се наточил да коли и да беси та нема оправия :rotfl:

75 turbodelta
16-08-2008, 10:30
Ми явно не му стига нещо та да отговори сам та трябва ''Татко'' да се намеси.

Лекинко прекаляваш с драсканиците и не е зле да се поспреш.!!!!!!!!!!!!!!

пп Аз лично проблем с форумни мъже нямам.

приятелю каквото повикало такова се обадило не може да говориш по някои че е ревльо и развален грамофон а да не очакваш да ти отвърнат по подобаващ начин :Suicide:дали ще поспра зависи само от теб особенно с удивителните щото излиза едва ли не че ми даваш наклон ............няя как да стане и също като теб нямам проблем с никои просто се обръщам към всекиго по заслуги 8-)

п.с. а за оня с червените и жълтите картони .............пич вземи помоли жена ти да ти пусне и да олабиш ....моля те не си изливаи тука напрежението....в краина сметка ние не сме длъжни да търпим завишената доза тестостерон в теб има си жени за тая раота :offtopic:

75 turbodelta
16-08-2008, 10:44
Добре се беше отказал да пишеш, що не се върнеш към това си състояние!

теб нали вече ти казах че сам вземам решенията а не по двъздеиствието на клатещ пръст модератор.... освен това не аз съм виновен че някои хора пишат безмислици без да се усещат и когато ги осветлиш колко глупости са изписали решават да та предупредят или па нещо друго :wink: та ако не ти харесва че отново пиша просто като видиш ника и авататра ми пропускаи писанията по лесно ще ти е :yes:

Alfa User
16-08-2008, 16:57
Не се пали толкова, колега - смисъл няма. Хубавото все пак е, че измежду 100 боклучави мнения има едно-две дето дават някаква информация или си струва да ги прочетеш. Всичко друго трябва да се приема с блага ирония.
А за тениските - много съм доволен от твоите, и чакам с нетърпение някаква оферта за Феста. Подкрепям те с двете ръце, дерзай - важното е ти да си доволен, че си свършил нещо, а ако някой иска да го оцени - добре.
Както и да е. Предлагам някой да разчисти темата, за да остане само полезната информация и предложения. Аз вече казах малко по-горе какво мисля за Феста.

PEPI-2ALFA
16-08-2008, 18:05
...що не идете на феста в Румъния ...

А , те сигурно ходят. Миналата година Стелт (ако не бъркам името) даже доста хубави снимки показа.
П.П. А за дразненето - ами не се дразни толкова - няма смисъл

didiod
16-08-2008, 18:08
Стелт е печен говоря за други...

Mury
16-08-2008, 20:43
а бе мрънкалниците от Русе що не идете на феста в Румъния без туй ще ви е близо и там по може да ви търпят незнам как не са ви изхвълили вече....ДРАЗНИТЕ:wallbash:

Аз немоя разбера,кво толко му се връзвате на Павлин,па той сяка година си е така :spiteful: :spiteful:,който е отдавна във форума го знае,че квото и да каже накрая идва винаги на феста :spiteful: :spiteful:.

75 turbodelta
17-08-2008, 10:05
а бе мрънкалниците от Русе що не идете на феста в Румъния без туй ще ви е близо и там по може да ви търпят незнам как не са ви изхвълили вече....ДРАЗНИТЕ:wallbash:

аве мрънкалник от плевен я вземи прочети първо темата научи за какво е спора и тогава определяи кои къде да ходи и кои кого ще изхвърля а дотогава си мълчи щото ДРАЗНИШ !!!

Аз немоя разбера,кво толко му се връзвате на Павлин,па той сяка година си е така :spiteful: :spiteful:,който е отдавна във форума го знае,че квото и да каже накрая идва винаги на феста :spiteful: :spiteful:.

и аз Тони не мога да разбера какво толкова му са връзват на павлин......... освен това не всяка година съм ходил и съответно не съм "мрънкал" както твърдиш :wallbash: както не мрънкам и тая година но вие не четете темата ами от последните две мнения си вадите някакви изводи........и накрая тая година няма да идвам на феста по две причини и те са: не искам да гледам лицемерните мутри на част от потребителите тук а втората е че ми съвпадат датите с далеч по важни за мен мероприятия от хаотичното събитие което група индивиди подготвят за седмица на място угодно предимно на тях а после които посмее да изрази мнение става цитирам : "мрънкача или заядлививия приказливец с свободно време на компа" които някои надъхан селтик модератор банва щото видиш ли мнението на потребителя се разминава с вездесъщия поглед на властимащите :wallbash: аи Тони със здраве и да са накефите повече от миналата година или поне да има де да спите и какво да хапнете не че е проблем де ша са приберете у вас то поне ще ви е на една крачка :offtopic:

viki
17-08-2008, 20:22
Абе вие сте мнохо нахални бе :hmm:
Все си мисля,че когато някой се е заел да организира нещо ..след това трябва да покани другите да посетят меропиятието http://www.foxes2.be/phpbb2/images/smiles/lostit.gifТа в този ред на мисли,когато имат готовност организаторите ще ви поканят.:wink:Най-големите и истински фенове ,ако имат желание ,и могат да отделят от безценното си време,могат да се обърнат към УС ,да попитат с какво биха били полезни.http://www.foxes2.be/phpbb2/images/smiles/rolleye.gif
Ако няма Италфест какво ще стане ?Аз не знам да е задължително да се състои.
Вие пак ще си мрънкате ..
айде жена да мрънка-разбирам,ама мъже(имащи претенции както забелязвам ) да мрънкат е смешно:)

п.п.
Одесейчо,знам,че си музикант..ама..нито си рус,нито имаш цици... не можеш да свириш и на правилният инструмент.Затова ти трият темитеhttp://www.foxes2.be/phpbb2/images/smiles/foxes_12.gif:spiteful:

proper
17-08-2008, 22:36
Стига вече.
Аз уважавам всеки един тук и не ми се иска да се обиждаме, колкото и да сме си криви понякога. Всеки греши от емоция. Но тежките думи после остават белег, който трудно се заличава.....

Нека се уважаваме!!!

Пък като се съберем и ще се обичаме тва онова :):):)

Айде усмивки малко по лицата и стига интриги :):):)

didiod
17-08-2008, 22:39
Стига вече.
Аз уважавам всеки един тук и не ми се иска да се обиждаме, колкото и да сме си криви понякога. Всеки греши от емоция. Но тежките думи после остават белег, който трудно се заличава.....

Нека се уважаваме!!!

Пък като се съберем и ще се обичаме тва онова :):):)

Айде усмивки малко по лицата и стига интриги :):):)

:) :) :) :) :) първите са по моето лице ;)

SwappeR
19-08-2008, 20:59
А вижте това за Румъния е идея, аз може там да ходя вече, поне съм сигурен, че хората са точни и не се държат като деца. Само две неща ще ви кажа:
1) Вгорчихте ми настроението за Италфест с тези простотии които сте изляли тук. Даже вече се чудя дали искам да идвам, след като прочетох тая "тема".
2) Излагате себе си и форума пред другите форуми - на Фиат и Ланча, които съм сигурен, че наблюдават темата, за да видят какво е решено за феста.

P.S.
Пиша мнение с 24 часа закъснение, щото иначе цялото щеше да бъде цензурирано.

75 turbodelta
19-08-2008, 21:20
........................

nikki_sixx
19-08-2008, 22:13
2) Излагате себе си и форума пред другите форуми - на Фиат и Ланча, които съм сигурен, че наблюдават темата, за да видят какво е решено за феста.
Гледаме, гледаме... :cry:

sapper
20-08-2008, 17:15
Аз съм от скоро във форума и може би не е особено уместно да изказвам мнение, но просто ми е трудно да се сдържа, гледайки как хора събрани от една обща страст - Алфите, започват да се карат и обиждат. Искам само да попитам кой какво ще спечели от това? Имайки предвид, че съм от доста "пресните" членове на форума теми като тази не ми правят особено добро впечатление. Все пак всеки един от нас всеки ден се качва в алфата си и изпитва онова приятно необяснимо чувство на радост. Нима това не е нещото, което ни обединява?

Извинявам се за офф-а!

Pinky
20-08-2008, 17:40
Е, ся, к'ви фенове на италиански автомобили сме, ако не направим поне една драма по италиански. Ин дженеръл, нямаме лоши чувства, иначе.
И, както много пъти е писано, не ни гледай какви остри реплики си разменяме във форума. После си пием ирландските питиета заедно и до сега до бой, май, не се е стигало.

StarChild
21-08-2008, 00:14
Мазано мазано....:big_whoops:

ICI
21-08-2008, 17:44
еми ако се зачетеш във фиат и ланча форума, точно вашите съграждани (иванко–рс и ИЦИ) протестират, че не не могат да се рейсват!
а на поляна сме били вече 2004та, някак си :)

трябва да има развитие, момчета и момичета, нали? :)

и ся кат си спомня за 2004та и ми става едно мило... :)
Оппа, видяхме снимките на Лесново - много обещаващо изглежда мястото.
Сега и една добре измислена програма трябва и сме там :thumbup:

...вече ме гложди дали ще мога да напълня 5-та :)

valjo
21-08-2008, 23:31
Оппа, видяхме снимките на Лесново - много обещаващо изглежда мястото.
Сега и една добре измислена програма трябва и сме там :thumbup:

...вече ме гложди дали ще мога да напълня 5-та :)
маниак :)

имаш 800м в едната посока.... :) като я гледах тая права, и си мислех дали накрая трябва да има репатрак на Надин, или какво ;)

надявам се да се изкефите, наистина

ако успеем да докараме и камери, и екран, да се вижда финала ...

ако ако ако... койтоквото знае , да се обажда....

StarChild
22-08-2008, 00:04
И на мен ми допада много и изглежда доста добре хубав парад ще стане ;)

ICI
22-08-2008, 01:32
маниак :)

имаш 800м в едната посока.... :) като я гледах тая права, и си мислех дали накрая трябва да има репатрак на Надин, или какво ;)

надявам се да се изкефите, наистина

ако успеем да докараме и камери, и екран, да се вижда финала ...

ако ако ако... койтоквото знае , да се обажда....
видях в темата със снимките, че е 920 метра :blush:
Значи има мегдан :calc:
За колонката с авио-бензин 100 да вметна, че доколкото знам е оловен, да не вземат ентусиастите от незнание да си отровят ламбда сондите.
А и охраната защо трябва да е от полицията?
Някакси неудобно е с нашите любителски подготвени коли.
Все пак не са регистрирани със специален режим - състезателни.

vikoalfa
23-08-2008, 22:26
Имам предложение:
Какво ще кажете да се наеме професионален оператор и да се направи един официален много хубав видео клип.Подобен клип имам в подписа.
Не познавам никой,който би свършил работата,но бих помагал и бих се радвал да помогна с нещо за осъществяването пък било то със съпорт или с финикийци.

deadairplane
23-08-2008, 23:39
Мисля, че във Фиатския форум имаме подходящ за целта човек, оператор е във БТВ, обаче не знам дали ще съдейства. (Просто не знае за идеята)

vegatta
24-08-2008, 15:08
А относно "драга" пак ли ще е като минала година класовете на кубици или не?
Ако е конски сили май ще е по добре

valjo
24-08-2008, 17:12
видях в темата със снимките, че е 920 метра :blush:
Значи има мегдан :calc:
За колонката с авио-бензин 100 да вметна, че доколкото знам е оловен, да не вземат ентусиастите от незнание да си отровят ламбда сондите.
А и охраната защо трябва да е от полицията?
Някакси неудобно е с нашите любителски подготвени коли.
Все пак не са регистрирани със специален режим - състезателни.
тя цялата е 920м - т.е. от край до край

ние поне на пръв поглед, мислим драга да е от "пряката" или рульожката или както се казва това дето води до пистата - наляво - това са ок. 800м ... и след това има зона за безопасност - затревено, но равно ... е след това мислим да сложим пожарната и автомобила на Надин :P:P

надясно мислим да е майсторското шофиране - 180-200м

AlfaRomeo
24-08-2008, 17:58
Надин,какво общо има с нас ;)

Иначе мястото е добро и е подходящо за това мероприятие ;)

wrc
24-08-2008, 20:53
Надин,какво общо има с нас ;)




Като свърши пистата ще разбереш:naughty:

Mury
24-08-2008, 21:04
Имам предложение:
Какво ще кажете да се наеме професионален оператор и да се направи един официален много хубав видео клип.Подобен клип имам в подписа.
Не познавам никой,който би свършил работата,но бих помагал и бих се радвал да помогна с нещо за осъществяването пък било то със съпорт или с финикийци.

Аз мога да съдействам по този въпрос,все пак брато е оператор
па кара и Фиат :rotfl: :rotfl: :rotfl:,ще говоря с него дали е свободен тогаз,и ще пиша :devil: :devil:

ICI
24-08-2008, 23:48
надясно мислим да е майсторското шофиране - 180-200м

Ако може да спретнете един автокрос - то е като майсторско, ама не е толкова бавно и е с повече емоции.
http://www.youtube.com/watch?v=qODs_GR3r_0
http://www.youtube.com/watch?v=bklDCoHWbDc
http://www.youtube.com/watch?v=SZhSmM_9wqg
Комерсиалната част и емоциите :)http://www.youtube.com/watch?v=NzYcBbBGUEI

ludkanar
25-08-2008, 22:26
несъм ходил никога досега,но имам чувството че ще си искараме супер.поправете ме ако греша.поздрави

PEPI-2ALFA
25-08-2008, 22:52
Ако може да спретнете един автокрос - то е като майсторско, ама не е толкова бавно и е с повече емоции.

Тц. Поне в България автокрос е това: http://store2.data.bg/ozracing/Autocross%20German%202005/
и това:
http://www.clip4e.com/play_avtokros.htm
От италианките само Мазерати (май) има участие там и то само с двигателите.

Ivo Mitkowsky
26-08-2008, 19:15
Тъпо е това да си правим колите на кросарки, хората със CROSSWAGON-ите да си мълчат

vikoalfa
30-08-2008, 13:44
Аз мога да съдействам по този въпрос,все пак брато е оператор
па кара и Фиат :rotfl: :rotfl: :rotfl:,ще говоря с него дали е свободен тогаз,и ще пиша :devil: :devil:

Кво стана?Кара те ме да си купя камера ли:magic:Не ви ли се ще да има хубаво клипче.

Mury
30-08-2008, 19:11
Кво стана?Кара те ме да си купя камера ли:magic:Не ви ли се ще да има хубаво клипче.

Ти па камерата е най-лесната,ма готиното е да се снима от професионалист :metal: :metal: :metal:

jblmusic
04-09-2008, 09:28
Ще има ли записвания за драг и майсторксо шофиране?

Alfa User
04-09-2008, 17:02
Мене пък повече ме интересува има ли вече някакви договорки за нощувките...

Ivo Mitkowsky
05-09-2008, 20:01
приятел дори и да има договорки за нощувки пак няма да можем да се събереме.София е наблизо хотели бол.

Alfa User
05-09-2008, 22:16
Абе някак не е точно така ... Предполагам не си посещавал скоро хотелите в София ... На мен лично ще ми е по-евтинко да се върна до Пловдив :crazy:

netsurfer
06-09-2008, 19:53
Мене пък повече ме интересува има ли вече някакви договорки за нощувките...

тази година ще има няколко пъти по-малко желаещи за хотел :)

Направете листовки, гледах за VW събора бяха остави в Еко Елда на касите. Бяха направили и плакати.
Да не стане пак 1 седмица преди събора да станат листовките?

Alfa User
06-09-2008, 20:00
тази година ще има няколко пъти по-малко желаещи за хотел :)

И какво - другите на пистата ли ще спят ?!? Айде стига, трябва си организация ...


Направете листовки, гледах за VW събора бяха остави в Еко Елда на касите. Бяха направили и плакати.
Да не стане пак 1 седмица преди събора да станат листовките?

А виж за това си прав - времето си тече, ей го де е 11 Окт - съвсем наближило ...

Mury
07-09-2008, 19:11
И какво - другите на пистата ли ще спят ?!? Айде стига, трябва си организация ...



А виж за това си прав - времето си тече, ей го де е 11 Окт - съвсем наближило ...

Който иска да спи,смятам че сам требе се оправя,за да няма реване кат миналата година :upsidedwnsmiley: :upsidedwnsmiley:В Елин Пелин има няколко хотела :screwy: :screwy:

bouncer
08-09-2008, 10:45
аз лично мога да насочна заинтересованите към 2-3 много прилични хотелчета за по 50 лв двойна стая в Драгалевци, Младост, Овча купел....

Alfa User
08-09-2008, 17:40
Аз да ви запитам софетата, ако феста беше във Варна, дали пак щяхте така да говорите ???
Ебаси положението ... ще купонясваме цяла вечер/нощ, и после на пияна глава да ходим да си дирим де са ни хотелите. БРАВО !!! :respect:

Lucky
08-09-2008, 18:45
Че кой те кара да купонясваш.:Tease:То феста както казват някой няма да е това което беше.:shocking:

Сори не е за майтап но не се сдържах.

GRANDEsportivo
08-09-2008, 18:56
пистата е много добра , преди време ходих на това място и даже мислех да го предложа за италфест, но някой се е сетил:big_bow_down:
.... имам малко лични снимки от премиерата на RS6 - 580HP и A8 4.2TDI за България .:clap:
голям шпионин съм!8)

kiler_4o
09-09-2008, 12:01
Просто като Ви чета постовете на повечето и ми става много смешно ... е ок, в началото и аз бях против италфеста да е в другия край на България... Ама като се замисли човек - що да не е там ? След някоя друга година ще се случи така, че да е в източна България и ще можем да ползваме темата, за да нямат оправдание хората от другия край да не дойдат :tongue2:

Аз лично ще се постарая ако мога да отида, най-малкото за да се почувствам добре между толкова много фенове... На всичко отгоре тази година толкова много пъти виждам в темата да се споменават фиат и ланчия - е как да не дойдем вече :) Ще направя всичко, което един студент би могъл да направи, за да дойда :) Само дано варналии да не карат бързо, че не знам пътя от там :laughing1:

Ще пробвам да докарам кола, която няма да има конкуренция на италфеста :) миналата година имаше 1 кола, която може да се пробва да се конкурира с нея, но ме съмнява да има успех :) само дано я завършат до тогава :)

жокер: Фиат е

Stoyan Georgiev
09-09-2008, 17:17
Ще пробвам да докарам кола, която няма да има конкуренция на италфеста :) миналата година имаше 1 кола, която може да се пробва да се конкурира с нея, но ме съмнява да има успех :) само дано я завършат до тогава :)

жокер: Фиат е


и как така не си се похвалил досега бе круме ? :no_no_no:

boian
09-09-2008, 18:53
Аз да ви запитам софетата, ако феста беше във Варна, дали пак щяхте така да говорите ???
Ебаси положението ... ще купонясваме цяла вечер/нощ, и после на пияна глава да ходим да си дирим де са ни хотелите. БРАВО !!! :respect:

Та какво става със спането, или варненската /провинцията/ група ще спим в колите на пистата?

йордека
09-09-2008, 19:03
колега аз смятам да се разпиша за сефте на италфест такаче вие казваите kakва ще е организацията!!!моита "красавица" ще ме приюти една нощувка за без пари

Alfa User
09-09-2008, 22:34
Та какво става със спането, или варненската /провинцията/ група ще спим в колите на пистата?

Май няма да сте само вие - можем да си спретнем един къмпинг с вечерен огън, ще пуснем хубава музичка от колите ... ще е забавно :)

vegatta
09-09-2008, 22:57
Май няма да сте само вие - можем да си спретнем един къмпинг с вечерен огън, ще пуснем хубава музичка от колите ... ще е забавно :)

Ако ще е такава работата с къмпинга и ПЗ групата отава
Можем да си направим едно надпиване с бири :laughing1:

Alfa User
09-09-2008, 23:15
Ако ще е такава работата с къмпинга и ПЗ групата отава
Можем да си направим едно надпиване с бири :laughing1:

E те тука вече го загазихте - аз ще си водя бирен шампион :Tease: и само ще ви гледам сеира ...

Kuku
09-09-2008, 23:34
Добре, че са шегите, да си кажем истините :upsidedwnsmiley:

deadairplane
10-09-2008, 01:01
и как така не си се похвалил досега бе круме ? :no_no_no:

Как да не е? Ето :)

http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=31542

vegatta
10-09-2008, 07:15
E те тука вече го загазихте - аз ще си водя бирен шампион :Tease: и само ще ви гледам сеира ...

Хе хе.... нема ядове
Ще ви видим тая Събота. Забери и шампиона да направим една репетиция