PDA

View Full Version : Смених маслото в скоростна кутия на 33-1.3 IE обаче НЪЦКИ



Beco
18-08-2005, 14:20
ПРОБЛЕМА ОСТАНА
Смених маслото в скоростната кутия защото много хъркаха скоростите когато се покара и реших, че като загрее се променя гъстотата и няма добро смазване, а когато е студена няма грижи :roll: Обаче нъцки, проблема остана, викам си дай да сложа и добавка и пак няма спасение вече питах и може да съм ви досадил
"АМА НЯМА ЛИ НАЧИН ТЕЗИ СКОРОСТИ ДА НЕ ХЪРКАТ" :evil:

търтей
18-08-2005, 14:28
двойно амбриране :wink:

valjo
18-08-2005, 14:43
ПРОБЛЕМА ОСТАНА
Смених маслото в скоростната кутия защото много хъркаха скоростите когато се покара и реших, че като загрее се променя гъстотата и няма добро смазване, а когато е студена няма грижи :roll:
хм при пух при същите симптоми се оказа съединител за смяна ...
ако го прави само като е загряла де....
без претенции :surrender:

Beco
18-08-2005, 14:48
Съединителя си отделя нормално :cry:

Alfamaniak
18-08-2005, 14:55
Смени си и гумичките на помпата която бута вилката на притискателя, може като загрее колата да не прави достатъчен ход или направо си купи нова те са по около 30лв. :wink:

Beco
18-08-2005, 15:00
двойно амбриране :wink:
Да бе по-добре е да карам ЗИЛ а :lol:

Beco
18-08-2005, 15:03
Смени си и гумичките на помпата която бута вилката на притискателя, може като загрее колата да не прави достатъчен ход или направо си купи нова те са по около 30лв. :wink:
Благодаря ще пробвам

Bobo
18-08-2005, 21:49
ПРОБЛЕМА ОСТАНА
Смених маслото в скоростната кутия защото много хъркаха скоростите когато се покара и реших, че като загрее се променя гъстотата и няма добро смазване, а когато е студена няма грижи :roll: Обаче нъцки, проблема остана, викам си дай да сложа и добавка и пак няма спасение вече питах и може да съм ви досадил
"АМА НЯМА ЛИ НАЧИН ТЕЗИ СКОРОСТИ ДА НЕ ХЪРКАТ" :evil:

Всичките ли хъркат или само някой и кои?

Beco
19-08-2005, 08:46
Всичките ли хъркат или само някой и кои?
Ами общо взето всички но най много 1(ама за нея съм чул, че е нормално) 2, и задна. преди това смених помпичката на съединителя (дето е отпред в коша точно зад арматурното табло над самите педали) бая течеше от там пооправи се леко . ама проблем пак си остана, сменихме маслото и си викам край отървах се ама...
Не ми било писано. А най гадното е , че я кара жена ми тази кола а тя се впечатлява на мен не ми пука ама...жени искат всичко да е перфектно все едно е излезнала вчера от завода а Алфичката е тинейджърка и то в пубертета :D :wazuuup: