PDA

View Full Version : псевдо инжекцион



galinves71
27-02-2008, 17:17
здрасти колеги.имали ги все още тези псевдо инжекциони които са предното поколение преди появата на г.и. и след като са вършили и все още вършат много добра работа са изчезнали?предполагам че ще са на по-приемлива цена и са ги монтирали и на пласмасови колектори.

Crusader
28-02-2008, 08:26
Не разбирам какво имаш в предвид?
Може би имаш в предвид АГУ с ламбда контрол?

galinves71
28-02-2008, 10:58
да,поне така го наричат майсторите в нашия регион.

Old Fox
28-02-2008, 14:02
да,поне така го наричат майсторите в нашия регион.
Я кажи кой е тоя псевдомайстор, дето употребява псевдотермини като псевдоинжекцион. Като гледам аз съм от твоя регион ма тоя термин не съм го срещал.

galinves71
28-02-2008, 15:46
ами и военния така го нарича и също в Добрич най-известния майстор също,абе сега забелешки на произнасяне ли ще си правим или съвет за уредбата ще ми дадеш?!ако не си го чувал така прескачаш темата и финито,то Crusader можеше да можеше да подходи така към въпроса но явно е по-компренде от теб :idea:

Crusader
28-02-2008, 15:47
Нищо инжекционно няма в тая с-ма, тя се раличава от конвенционалната АГУ по това че преди смесителя се поставя ламбда контрола /вид стъпков мотор/ който на база показания на ламбдата определя какво количество газ да пропусне през маркуча към смесителя.
Псевдомайстори...!

galinves71
28-02-2008, 15:58
е това си е отговор на разбирач но въпреки всичко защо не ги монтират вече след като вършат същата работа и са вече много по-евтини и не предизвикват детонации? :lol:

Old Fox
28-02-2008, 16:48
ами и военния така го нарича и също в Добрич най-известния майстор също,абе сега забелешки на произнасяне ли ще си правим или съвет за уредбата ще ми дадеш?!ако не си го чувал така прескачаш темата и финито,то Crusader можеше да можеше да подходи така към въпроса но явно е по-компренде от теб :idea:
Като гледам кръстоносеца споделя мнението ми ама нали трябва да се напрайш на интересен...
Ако помислиш малко ще видиш, че отговора ми е пряко свързан с темата:
1) Питам кой е тоя за да не ходя при него.
2) Лесно се разбира че не те съветвам и ти да се занимаваш и ти с него
3) Термини дето не съществуват няма как да съм ги чувал!!!
4) Да си съчиняваш имена за нещо конкретно дето вече си има име според мен не е забелеЖка за произнасяне...

Та така но ако толкова ти преча няма да ти пиша повече в темичката обещавам... :wink:

galinves71
28-02-2008, 18:50
неми пречиш просто се заяждаш а аз не съм такъв човек.