PDA

View Full Version : Alfa 156 1.9 m-jet-снимки и впечатления



156 m-jet
19-08-2005, 18:24
Да ви йа покаzа и моита красавица !!!

http://photos.fotango.com/p/eba00486117f00000004.jpg[/url]


http://photos.fotango.com/p/eba00486117f00000003.jpg

KGB
19-08-2005, 22:52
SUPER е...видях ме една такава на връщане от срещата в Бургас към Сл.Бряг изглеждаше страхотно...беше с Италянска регистрация.

156 m-jet
25-08-2005, 11:26
Колеги , да ве питам, има ли такива като моита из Софиа. В смисал, дали ги карат, харесват ли ги..........или и те са в графата " италиански боклук" :frown:

Стото , ако не ги карат , знаци не ги и харесват :frown:

valjo
25-08-2005, 11:30
Колеги , да ве питам, има ли такива като моита из Софиа. В смисал, дали ги карат, харесват ли ги..........или и те са в графата " италиански боклук" :frown:

Стото , ако не ги карат , знаци не ги и харесват :frown:
ами те въобще от тоя модел с фейслифта официалния вносител е вкарал 1 единствена бройка Берлина 1.6 ТС Импрешън ...
и едва я продадоха....

мултиджет 156ци съм виждал, а не е като да не се заглеждам :)

та така...
но ГТта все повече има де, което е добър знак, и няколко Кросвагона също са продадени ....

Dodo 155
25-08-2005, 11:35
Колеги , да ве питам, има ли такива като моита из Софиа. В смисал, дали ги карат, харесват ли ги..........или и те са в графата " италиански боклук" :frown:

Стото , ако не ги карат , знаци не ги и харесват :frown:
В графата "Италянски боклуци" скоро няма да влезе твойта кола :wink: А тези които слагат италянките в такива графи, отдавна са в графата "немски кочини" :headbang: :tooth: :tooth: и са "горди" собственици на 20 и повече годишни :haha: Орелчета и :haha: Голфчета :wink:
Иначе в София има такива :wink: и със сигурност им се кефят много :wub:
Да си я караш със здраве :wink:

Alfamaniak
25-08-2005, 11:54
Абе той Петко наказа няколко пъти един такав яростен привърженик на немските возила.
Автомобила е страхотен поздравления :lol:

BatVas
25-08-2005, 12:13
абе колега, то това че не се карат не значи че не ги харесват-то и аз не карам мазерати-не ме кефи нещо :D :D :D не карам и като твоята, ама да не мислиш че не искам :)

Mury
25-08-2005, 12:15
абе колега, то това че не се карат не значи че не ги харесват-то и аз не карам мазерати-не ме кефи нещо :D :D :D не карам и като твоята, ама да не мислиш че не искам :)Абсолютно си прав и аз искам 156 ама немаааа :cry: :cry: :cry:

156 m-jet
25-08-2005, 12:25
Тук при нас има доста от мойа модел. Не са хит, но минават за прилицен автомобил. Дазе ведназ йа дадох на един собственик на Тоиота да йа кара, и бесе много вазхитен. Искасе да йа купува, като разбра , це харци 5лтр. нафта :D , но си представйасе едва ли не подарак, стото италианските не дарзели цена.

Сто се отнасйа до немските коли, аз имах Ауди А6 Тди от старото, карах го 315.000км и бйах много доволен.Алфата йа взех, понезе продаваца ми даде 3години пална гаранциа без ограницение в километраза. До сега не сам се ползвал от гаранциата :D
Е, малко сглобката тук там е не както трябва, но това мозе всеки сам да си го дооправи. Веце е на 49.000км и мога да каза, це обсто взето сам доволен. Малки проблеми има разбира се. Над 180 при вклуцен климатик понйакога се цува нйакакво свистене и климата поцва да работи по-слабо. Намалис ли скороста и всицко е ОК. Това става само по наи-големите зеги :)
Друго нйама, осте сам дори с оргиналните спирацки. Само масло и филтри сам сменйавал и на 43.000км хварлих оргиналните гуми, бйаха само с 2-3мм. профил.
Ами това е.
Тука дето писат за макс. скорост, моита повеце от 220 не мозе да вдигне, при това е с 6 скорости. 3-4 пати сам се пробвал сериозно по автобаните с 156 2.4 дисел от по-старите и вобсте нйамат никакав санс. Виз новата с 175к.с. ме бие винаги :D