PDA

View Full Version : ALFA SZ



mladej_it
17-06-2004, 21:30
А бре приятелчета скоро из софия видях един черен SZ а преди доста време бях вивдал един червен та запитването ми е относно това дали някога на срещите не клуба(на които все немога да присъствам поради няква глупава причина) е присъствало такова чудо!?
И междо другото кво ше кажете за нея не е ли еталон за съваршенна кола!?

hf hpe
17-06-2004, 23:00
двете коли са собственност на тератон и е
общественна тайна че едната вече не съществува
наистина красива кола но вече е доста старичка

Alfa_fen
18-06-2004, 00:52
И аз сам ги виждал ,много са яки.Но щом е ALFA ROME как наяма да е хубаво 8) :wink:

Quadrifoglio
18-06-2004, 14:18
Ama tezi na teraton biaha 2 cherveni RZ i dori ne sum siguren dali biaha 2 na teraton ili samo 1 a drugata beshe na niakoi drug

V_G_Z
18-06-2004, 14:52
mdaaa o6te se spori dali sa mnogo krasivi ili stra6no grozni :)
men mi haresvat....o6te pove4e 4e sa 6asi 116 transaxle de dion ..zadno predavane 3,0 v6...dvigatelq s nai dobriq saund koito sam 4uval.... edna ot kolite s nai dobro povedenie na pista i vaob6te edin ot etalonite za handling :D

mladej_it
21-06-2004, 20:40
Все пак тва е една от последните истински алфи(поне според мен) задно със задно разположен деференциал и скорости и двигатела отпред.Междо другото защо алфа така заряза задното "да му се"не че незнам ама кажете си мненитето по този вапрос.Чара, красотата и моща са неразделна част от алфа ,но не трябвали и задното да е измежду редиците им :wink:

pooh
21-06-2004, 22:11
...

Dexer
23-06-2004, 11:38
аз пък бих казал по тая въпрос, че това са днешните тенденции, няма такава кола дето да е с transaxle, и да е правена в наши дни. Защо? Защото е доказано, че системата не е ефетивна. Това е обективното ми мнение, а когато подкарам някой transaxle, субективното ми мнение няма да е вече такова :D

V_G_Z
25-06-2004, 00:47
aaa tuka ne sam saglasen...transaxle e prosto mnogo dobra tehnologiq po otno6enie na stabilnost i handling..... tova 4e ferrari i posche i alfa sa pravili transaxle i to dosta godini e dikazatelstvo za dumite mi :D
prosto s novite elektroniki kontrolira6ti oka4vaneto i povedenieto na kolata na pyta+ novite gumi s mnogo dobro sceplenie davat dosta dobri pokazateli dori i na koli s lo6o oka4vane i konstrukciq.....
vij predi godini kogato gumite sa bili lo6i i e nqmalo mnogo elektroniki to transaxle e bila super tehnologiq....
BTW proveri na novoto ferrari driveline-to stava vapros za scaglieti(mai taka be6e) :D

JOVANI
30-07-2004, 16:28
Za kakvo stava duma bre hora?Ne se seshtam. Daite snimka na tazi kola, a? :lol: