PDA

View Full Version : импровизирана среща и много стартове



jorko
25-08-2005, 21:24
то не бяха Алфи - секви модели , то не беше италиянско превъзходство , то не беше хранене ... много гот , но ме мързи да пиша ... :oops:
дано бобо , КГБ, Пламен и други разни потребители и админи снесът повече информация :roll: 8)

Alfamaniak
25-08-2005, 23:45
Днес се получи много готина срещичка в седалището на Цунами :D . На връщане от Долна Баня се отбихме в Цунами с Пламен и Петко да дадем на Валко едни колони и се почна:

Жорко го сърбяха ръцете да се пусне с някой и честа първо се падна на Пламен резултата беше 2:0 за черното Уно. :D /На Пламен колата е за по различен тип състезания с тази Selespeed кутия и това обяснява нещата/. Уното е страхотно автомобилче поздравления. Жорко след като видя че печели реши да хвърли ръкавицата и на Петко, но нещата там стояха съвсем по различен начин 2:0 за Петко /Аз бих казал дизела си е дизел :lol: /.
После имаше БМВ 525D vs Alfa 147 JTD /победа за Алфата/ Бобо отнесе една Хонда в нея със Фил и една девойка. Абе беше супер нека и другите да попишат. С една дума днес видяхме в действие съвременните класици на Българския тунинг !!!

:wink:

valjo
26-08-2005, 00:02
аз мога да постна една снимка, сега съжалявам че не снимах повече
но то с тоя рев на Уно-то ... "еба го у Уно-то" както каза Петко преди старта:)
http://valjo.alfaromeo-bg.com/phorum/Paparazi/DSC00180%20(Medium).JPG (http://valjo.alfaromeo-bg.com/phorum/Paparazi/DSC00180.JPG)
тука Бобо дава старта, Киро се изтегля наоколо
после вече Петко като стартираше зад колите не се седеше от дизелова смрад :pp: :pp: :pp:
а на старта с БМВ 525Д Туринг автоматик -вс- Петко
сигурно не се е седяло вобще отзад:))) това в кръга на майтапа
петко наистина много добре се предстрави, хвала :hvala:

gigi
26-08-2005, 00:48
Е браво бе и не званнахте а аз с Петко два пъти говоря. Или ви е страх да не ви нахраня всички :crazy: туй майтап де.
Иначе браво за готините стартчета.
Уното на Жорко треа го пуснем с уното на един приятел и то е 1.5

KGB
26-08-2005, 03:10
Скоро ще подготвиме една 3 цилиндрова Алфа дизел :)

БМВто е 525Д тоест коман рейл и прави много добър старт с този автоматик...задното няма равно при тръгване от място.

на Бобо колата много ми хареса как тръгва...има много повер в резерв...1 и 2ра не зачепва колата въобще...не знам какво ще прави Бобо като донастроят турбото...ако трябва да се бяга с някой направо от 3та скорост 8)

Добре си прекарахме...хората които седяха на мерилката само гледаха някви психопати да прииждат с някви зверове и да се състезават :roll:

За съжеление М5 и С4 не се пуснаха :frown:

Lucky
26-08-2005, 10:03
:D :clap2: :th_up: ХЕ-ХЕ Поздравления за Петко че е наказал Уното при това ДВА ПЪТИ :firstprize:

KGB
26-08-2005, 12:33
Айде сега чак пак такива поздравления...като дръпна пунтото тогава може...ама това скоро няма да стане :D

jorko
26-08-2005, 13:06
Днес се получи много готина срещичка в седалището на Цунами :D . На връщане от Долна Баня се отбихме в Цунами с Пламен и Петко да дадем на Валко едни колони и се почна:

Жорко го сърбяха ръцете да се пусне с някой и честа първо се падна на Пламен резултата беше 2:0 за черното Уно. :D /На Пламен колата е за по различен тип състезания с тази Selespeed кутия и това обяснява нещата/. Уното е страхотно автомобилче поздравления. Жорко след като видя че печели реши да хвърли ръкавицата и на Петко, но нещата там стояха съвсем по различен начин 2:0 за Петко /Аз бих казал дизела си е дизел :lol: /.
После имаше БМВ 525D vs Alfa 147 JTD /победа за Алфата/ Бобо отнесе една Хонда в нея със Фил и една девойка. Абе беше супер нека и другите да попишат. С една дума днес видяхме в действие съвременните класици на Българския тунинг !!!

:wink:
след като админите се изнесоха с газ ... ми бе хвърлена ръкавица от некъв Голф 3 - 1,9 ТДИ :roll:
аре пак 2:0 за Италия :smackbum:

Kostadin
26-08-2005, 13:39
браво колеги добре се е получило доколкото разбирам, бравос и на Жорето, то това Уно ще излезе голема работа, някой път може да ги мернем защо не на Италфеста ама се чудя с коя 33 1.5TI или другата дето я знаеш :wink:

jorko
26-08-2005, 13:54
браво колеги добре се е получило доколкото разбирам, бравос и на Жорето, то това Уно ще излезе голема работа, някой път може да ги мернем защо не на Италфеста ама се чудя с коя 33 1.5TI или другата дето я знаеш :wink:
меря се със всичко :twisted: 8) :D

WhitePower
26-08-2005, 17:32
дай да ти покажа пунтото някой ден да кажеш има ли живи коне под капака