PDA

View Full Version : Стикер идея ?



jorko
26-08-2005, 13:47
Имам предложение - на Италфеста на мястото за сбирка на МПС-тата да си лепнем по едно деликатно стикерче на предния джам ( неголямо ... 20-30 см ...) със съответният ник на потребителя :roll: , щото много объркано става иначе - имена , никове , прякори ... човек не знае кой-кой е , а мисля , че тази година хората ще са повече пък и болшинството се познаваме само по интернет :roll:
при наличието на повече от две трети , отговорили с да , лично ще поръчам стикерите на всички потребители от Алфа, Фиат и Ланчия форумите , които имат поне едно мнение в тези форуми
Админите и модераторите ще имат стикери във съответният цвят
жълто - админ
червено - модератор
бяло за редови потребител
при наличие на няколко ника и ли други неуточнени въпроси , пишете по темата :roll:
Обаче тези , които имат различни никове в трите форума , какво ще ги правя не знам :roll:

П.С. има и други форуми , но мисля че тези са основните за Италфеста и останалите да не се обиждат . нищо лично не е :wink:

MONI
26-08-2005, 13:54
Имам предложение - на Италфеста на мястото за сбирка на МПС-тата да си лепнем по едно деликатно стикерче на предния джам ( неголямо ... 20-30 см ...) със съответният ник на потребителя :roll: , щото много объркано става иначе - имена , никове , прякори ... човек не знае кой-кой е , а мисля , че тази година хората ще са повече пък и болшинството се познаваме само по интернет :roll:
при наличието на повече от две трети , отговорили с да , лично ще поръчам стикерите на всички потревители от Алфа, Фиат и Ланчия форумите , които имат поне едно мнение в тези форуми
Админите и модераторите ще имат стикери във съответният цвят
жълто - админ
червено - модератор
бяло за редови потребител
при наличие на няколко ника и ли други неуточнени въпроси , пишете по темата :roll:

Аз съм за!!!

П.С. Днес видях Уното на Чехов и Ж.Кюри около 8:20 часа.......ама аз бях в Аудито на брадара :roll:

jorko
26-08-2005, 14:03
сега забелязах малък проблем ... поради неодавнашния бъг има много потребители от типа UserXXX, при това с брой мнения :shock: и мисля да ги игнорирам от списъка , но ако някой си възстанови ника , да се обажда овреме :roll: :?


П.С. Днес видях Уното на Чехов и Ж.Кюри около 8:20 часа.......ама аз бях в Аудито на брадара :roll:
там си доспивах на път за работа :oops:

BatVas
26-08-2005, 14:16
Аз също съм "ЗА". Ще е хубаво да знаем на кого какъв му е ника-тези от София долу-горе ги знам, ама ще има и много хора на които знам само ника от форума и затова мисля, че идеята е добра :thumbup:

pr_00f
26-08-2005, 14:47
Ипцолютну ЗА
Поздравления за хубавата идея.
А потребителите с UserXXX няма да може да се възстановят. Освен ако някой такъв потребител не познае свое мнения и каже - ето това съм аз . Това означава маскимум още 10 човека да си познят мнения. Според мен възстановяването на форума приключи. Хората със ник UserXXX просто не са активни.

Bobo
26-08-2005, 14:52
ЗА! Добра идея :wink:

Kostadin
26-08-2005, 14:58
много готина идея :wink: аз също съм ЗА, сега вече почти се познаваме повечето от форума, но миналата година като се сетя ко ми беше така, че това си е много добра идея особено за тези, който ще са за пръв път на такова събиране
:wink:
п.с. моя ник е един и същ и в трите форума

Dodo 155
26-08-2005, 15:25
И аз съм ЗА :wink: :D
Идеята е страхотна :!:

valjo
26-08-2005, 15:36
....
Обаче тези , които имат различни никове в трите форума , какво ще ги правя не знам :roll:

...

и аз съм с 3 еднкви, но ако са различни , според мен трябва да са водещ да е марката автомобил, който притежава юзера:)
ама такива като Еньо, дето имат и 3те марки :alien: .... ненам с къв цвят ше го печатиш ;))))

jorko
26-08-2005, 15:44
....
Обаче тези , които имат различни никове в трите форума , какво ще ги правя не знам :roll:

...

и аз съм с 3 еднкви, но ако са различни , според мен трябва да са водещ да е марката автомобил, който притежава юзера:)
ама такива като Еньо, дето имат и 3те марки :alien: .... ненам с къв цвят ше го печатиш ;))))
Еньо верно е проблемен в това отношение :roll: - поне ника му е един , сметай ако се пише под 3 ника ? :shock: :shock: :shock:

търтей
26-08-2005, 15:47
но аз си мисля че и освен ника е добре и имената на човека да се сложат - аз некои никове не мога да ги произнеса ;)

а може и некво инфо за колата и града

Примерно:

alfa gtv 2.0 1994
юзер1032
иван иванов
софия

jorko
26-08-2005, 15:55
но аз си мисля че и освен ника е добре и имената на човека да се сложат - аз некои никове не мога да ги произнеса ;)

а може и некво инфо за колата и града

Примерно:

alfa gtv 2.0 1994
юзер1032
иван иванов
софия
това е сложно ... искам да помогна при организацията , но ако ще се пишат сума работи по колите мисля , че ще стане претрупано и непригледно ... пък и ще ми одерат кожата за фолиото :?

valjo
26-08-2005, 15:56
и аз мисля че само никнейм е ок ...
а за дрането на кожи, може да се измисли нещо .... :)

BatVas
26-08-2005, 16:00
И аз мисля че само никнейма е достатъчен - то колата нали ще се вижда :drive: :D :tank:

jorko
26-08-2005, 16:03
И аз мисля че само никнейма е достатъчен - то колата нали ще се вижда :drive: :D :tank:
абе то колата се види , ама под капака кой се крие :roll: :roll: :roll: :lol:

umax
26-08-2005, 16:15
Ами аз съм ЗА!

Ама защо пък трябва да е на фолио?
Не ли по-добре да един лист А4 сложен отвътрешната страна на предното стъкло?
има и различни цветове :wink:

jorko
26-08-2005, 16:18
Ами аз съм ЗА!

Ама защо пък трябва да е на фолио?
Не ли по-добре да един лист А4 сложен отвътрешната страна на предното стъкло?
има и различни цветове :wink:
И е по ефтино и е по чисто!
по горе съм обяснил причината за това ! А ако исках да е евтино , изобщо нямаше да ви пускам мухата :roll:
Цигании няма да правим , автоборси - също :evil:

Alfamaniak
26-08-2005, 16:21
но аз си мисля че и освен ника е добре и имената на човека да се сложат - аз некои никове не мога да ги произнеса ;)

а може и некво инфо за колата и града

Примерно:

alfa gtv 2.0 1994
юзер1032
иван иванов
софия

Ти ако искаш и ЕГН да сложиме а? :wink:

BatVas
26-08-2005, 16:22
И аз мисля че само никнейма е достатъчен - то колата нали ще се вижда :drive: :D :tank:
абе то колата се види , ама под капака кой се крие :roll: :roll: :roll: :lol:
Какво се крие под капака-точно за теб ще трябва да е доста голям лозунг(като тези от манифестациите-едно време) за да опишеш всичко-така съм чувал :D :D :D

ShoxXx
26-08-2005, 16:26
jorko идеята е добра, ама дай да си направим и по една по-малка лепенка за челото, че после като сме на "празничната вечеря" поне да се меркаме и да виждаме кой кой е, че знам едни хора изпадат в тежка безпаметност... :drunk: :drunk: :tequilla:

jorko
26-08-2005, 16:30
jorko идеята е добра, ама дай да си направим и по една по-малка лепенка за челото, че после като сме на "празничната вечеря" поне да се меркаме и да виждаме кой кой е, че знам едни хора изпадат в тежка безпаметност... :drunk: :drunk: :tequilla:
и като почнеме да си удряме челата у масата , оти свършило пиенето , какво ще им се случи на лепенките ? а ? :roll: :wink:

Alfa User
26-08-2005, 16:42
Твърдо ЗА !!! А и идеята с различните цветове според длъжността на човека във форума не е лоша :thumbup:
Според мен обаче, стикера трябва да е с името на човека от форума съгласно колата с която е. Примерно аз съм модератор във форум Алфа и ще дойда с Алфа - регистриран съм и в другите два форума, но те не са ми основни - така че е ясно.

Dodo 155
26-08-2005, 16:49
Колеги, Жорко даде една наистина много готина идея, а Вие мислите как да я усереме :wink:
Стикер с ника е съвсем достатъчен :wink: А за тези които имат повече от 1 се глобяват с :cheers: и им се издава 1 стикер с ника по тяхно желание, а те ще си го лепнат на колата с която ще дойдат :wink:

umax
26-08-2005, 17:21
Цигании няма да правим , автоборси - също :evil:

Абе бих казал, че въпроса е в изпълнението :idea:

jorko
26-08-2005, 20:11
Цигании няма да правим , автоборси - също :evil:

Абе бих казал, че въпроса е в изпълнението :idea:
Изпълнението , като негов автор, спонсор, радетел и поддръжник , ще е с ясен и стандартен шрифт върху фолио :roll:

Mury
26-08-2005, 20:47
Абсолютно за :thumbup: :thumbup: :drunk:

Az4o
26-08-2005, 22:08
Много добра идея !!! Гласувам с 2 ръце :P

DanailQV
26-08-2005, 22:13
и Аз съм за :wink: И аз искам

gigi
27-08-2005, 00:33
Колеги, Жорко даде една наистина много готина идея, а Вие мислите как да я усереме :wink:
Стикер с ника е съвсем достатъчен :wink: А за тези които имат повече от 1 се глобяват с :cheers: и им се издава 1 стикер с ника по тяхно желание, а те ще си го лепнат на колата с която ще дойдат :wink:
И аз съм За, идеята на Жорко е екстра, а Додо много добре го е довършил.

Crusader
28-08-2005, 21:00
Напълно приемам идеята. Бройте и мен!!!

net_scooter
31-08-2005, 00:22
Идеята е супер, твърдо ЗА !!!!!!!! :D :D :lol: :wink:

jorko
17-09-2005, 13:26
поради единомислие , показано тъй единодушно , темата се заключва :wink: