PDA

View Full Version : Сваляне на задните седалки и корите отзад



b_angelov
14-03-2008, 13:49
Колеги, отскоро нещо започна да скрибуца около задните кори на колата, а може и да е от задния прозорец. Та пробвах се да ги сваля. Започнах от седалките. Болтчета никъде не открих и започнах да ги дърпам внимателно, като мислех, че са на щифтове. Изкарах първо облегалките и на двете седалки, но само отгоре и... до там. повече нищо не мърдаше. Едвам успях да ги върна обратно ня мястото им, поради големите шини на които се държаха. Та се отказах... засега.

Някой да ми даде акъл по-подробно как се свалят и от къде да почна. :)

Мерси!

BAS_SEEKER
17-03-2008, 14:35
аз мхнах задните седалки за повечко SPL че сложих на тяхно място една 12'. в общи линии седалките са свързани посредата и се свалят първо седалките после облегалките. седалките са завити с 2 болта за пода точно където свършва кожата в двата края има болтове мисля бяха 10-ки. развиваш ги и се свалят седалките. като ги махнеш се вижда куде са завити и облегалките които отгоре са на някви жлебчета ли са щипки ли са и се махат и те. и като ги махнеш се открива една много грозна картинка от изолация и ламарина и дотам. повече не мое се разглабя :) дано съм бил полезен

b_angelov
17-03-2008, 15:34
Въх... какво си направил ти бе , братле??? :shock: Иска ми се да видя машината ти някой път.
Благодаря за инфото, полезна е. Ще ги разглобя тези дни и ще продължа, ако мога и пластмасовите кори да сваля.

ALFA155Ts
18-03-2008, 23:40
сливки ли имаш..... обади се ке извадим черно куфар от моя паметник ке се упретним че измъдрим нещо :D :D :D

b_angelov
19-03-2008, 15:50
Мерси Патрон, само да се постопли малко...