PDA

View Full Version : Газов инжекцион



mihailenator
14-03-2008, 16:05
Колеги мога да ви помогна с намирането и/или монтажа на много кадърни и сравнително евтинки чисто италиански нови газови инжекциони. Не знам дали да публикувам тук марка, характеристики, цени и телефони, за да не се сметне за реклама, въпреки че няма какво толкова да рекламирам, не съм фирма или сервиз, просто ми се отваря възможност...
Ако има някакви въпроси, моля на ЛС. А ако модератор даде позволение ще пиша и тук. Айде живи здрави и със кеф да си караме готините машинки!

VFTI
14-03-2008, 19:45
Няма да е реклама :D Читави майстори на ГАЗ за алфа се търсят винаги :D Драсни цени и още инфо. Дай и телефонче и адрес няма да е реклама според мен :roll: По скоро ще е полезно...

mihailenator
14-03-2008, 20:31
Както казах не работя в сервиз. С газовите си уредби се занимавам по неволя, щото съм се напатил от майстори, но аз самият не бих се захванал да се правя на такъв, особено на обикновените АГУ-та. Офертата, която мога да направя на всички вас и смятам, че си заслужава е 1250 лева за 4 цилиндров мотор. Това включва монтажа и бутилката.
Ако и някой друг иска да се занимава с монтаж и/или продажба мога да дам оферта само за кит-а. В София съм.
Фирмата, която ги произвежда се казва Логаз, мисля че почти никак или съвсем малко е известна в БГ, но в Русия, Украйна, Белорус и Румъния е доста популярна. Всичко се произвежда в Италия, редуктора,софтуера и компа са си техни и са доста качествени според мен. Газовият инжекцион между другото е второ поколение от типа на Plug&Drive на BRC, но е пуснат в продажба преди този на BRC, както и преди еквивалента на Stefanelli, който също не е лош. По последни данни обаче цената на BRC е 1900лева с монтаж, а на Stefanelli беше нещо от сорта на 1500.Нямам преки впечатления от работата на Plug&Drive на BRC, но от системата на Логаз според мен няма какво повече да се иска. Тествам я от доста време и работата на газ следва плътно поведението на мотора при бензин. Който има желание от вас може лично да се убеди в това.
Разполагам с кола(Ровър 620) за тестдрайв.
Малко допълнения - инжекторите до съвсем скоро също си ги произвеждаха те, но уредбата която аз си доставих беше с инжектори Валтек, които не се славят като много добри, но имат предимството да са много разпространени, и вършат съвсем не лоша работа, а са сравнително евтинки, което мисля че е търсен ефект от всички нас.
Телефон 0878344653 Мишо.
П.П. Предварително се извинявам, ако съм нарушил някое правило на форума - било е неволно.

Crusader
15-03-2008, 01:26
Колега, винаги приветстваме нови лица в нашия форум и винаги ще имаме нужда от хора напатили се от "майстори" /самият аз съм такъв и по неволя почнах да се занимавам като теб/. Но понеже "обявата" ти /ако мога да я нарека такава/ е с комерсиална цел, мисля че трябва да отговаря на критерийте за подобни обяви.
Аз като мод. на този раздел нямам правото да разреша или забраня пускането на подобни реклами, но мога да те насоча към колегата KGB или някой от администраторите на форума, които по-добре от мен могат да преценят дали обявата ти влиза в сферата на така наречения "битак на форума" или по-скоро е комерсиална.
Моля, обърни се към някой от горепосочените на ЛС и изчакай неговият отговор.
Аз лично приветствам идеята за качествени газови инжекциони, но от друга страна трябва да се съобразяваме с правилата на форума!
Благодаря за вниманието!

qnis3
15-03-2008, 21:04
Колега до месец всички цени на италянските газови ще станат от този ценови сегмент. Е зависи от колегите който ще ги качват но тарговците ще ги свалят. :D

mihailenator
15-03-2008, 23:50
Дано си прав:) Аз докато не видя не вярвам!

50 cent
20-03-2008, 21:09
Мишо, а къде се намира сервиза? Аз съм почти решен да си слагам ГИ, но в момента още проучвам. Интересува ме също така колко време оотнема слагането?