PDA

View Full Version : Покупка на 90 V6



jozx
18-03-2008, 13:06
Здравейте, не знам дали тук трябва да пиша за това ама така и така съм почнал. От известно време ми е влязла мухата за нещто по така и разглеждам мобилето редовно, днес попаднах на една обява за 90 с 6 цилиндъра цената е повече от прилична за 800 лв и може малко да падне но трябва на място да се отиде. Въпроса ми е има ли части за поддръжка на такава кола въобще как седи въпроса с майстрите,щото не е какво да е? Колата е с лети джанти и 4 ел стъкла сигурно ще има нещо за правене но като цяло как ви се струва?
Такава кола ако трябва да се внася не е ли акцизна :shock:

PS Малко дълго стана но благодаря предварително на отговорилите

Venci
19-03-2008, 10:33
Цената е горе-долу. За тази цена не дей да очакваш нещо кой знае какво. За частите и ремонтите се разтърси в по-старите теми в този раздел. Аз съм писал много. В общи линии 90-та е със спецификата на ремонтите с каквато са и останалите трансаксиални алфи - Алфета, ГТВ, Джулиета и 75. Ако имаш нужда от помощ аз съм насреща!

madboy
19-03-2008, 23:52
Колега ,Венци те насочи правилно моделът е съвместим с другите транзаксиални , части има , има и любезни колеги които ще ти помагат с инфо .за това кето ще ти трябва , Аз мога да кажа само че модела е интересен и сполучлив и е ИСТИНСКА АЛФА РОМЕО за другото е важно и как се е грижил предишният собственник и реалното и техническо състояние , цената е малка за добре поддържан автомобил но все пак трябва добре да се огледа може хората да са решили да я сменят с нещо по ново ПОЗДРАВИ!!! и ми се ще да ти кажа ДОБРЕ ДОШЪЛ СРЕД НАС !!! :D :D :D

jozx
20-03-2008, 09:43
Благодаря за отговорите, като говорих с собственика каза че е взел по нова 155 ца, Това било причината за смяната. Живот и здраве в неделя ще отида да я видя. По тел разбрах че е в движение с застраховка, и лети джанти оригинални. Ще я огледам добре и ако мога ще я снимам да я видите, колата е в Дружба. Дано да е здрава 8)

75TwinSpark
20-03-2008, 14:08
привет колега и от мен,каде в дружба е тази 90-ка мисля че съм я виждал има една в дружба 1 и една в дружба 2
аз съм от дружба2 :wink:

jozx
20-03-2008, 16:50
В дружба2, блок 413 ако кажете какво да гледам ще съм благодарен :roll:

mim
20-03-2008, 16:51
хвани някой от гореизказалите се и гледайте заедно ;)

jozx
20-03-2008, 17:29
Благодаря, но не ми се ще да разкарвам хората насам натам в неделя ще направя снимки и ще ви я покажа пък ако е мн добра ще се хващам на хорото :D

Venci
20-03-2008, 19:01
Благодаря, но не ми се ще да разкарвам хората насам натам в неделя ще направя снимки и ще ви я покажа пък ако е мн добра ще се хващам на хорото :D

Няма проблеми, аз лично ще ти помогна с каквото мога! Ако искаш ще се видим и в неделя ще отидем заедно. От каквото и да имаш нужда не се притеснявай да ме тормозиш. :D Нашата болест е такава, че е нужно да се събираме на групички.

jozx
25-03-2008, 13:55
Гледах я в неделя и още не мога да се реша, когато я покарахме ми направи впечатление че дрънчи към 3000 оборота това до колко е нормално? Предния капак и калника са отсечени много странно но пък собственика не се е опитвал да крие нещо което е добре

madboy
26-03-2008, 00:47
Изглежда поддържана ,поне на пръв поглед ако има нужда ще дойда да погледна :D :D :D

75TwinSpark
26-03-2008, 16:48
Аз днес минах да я видя,само отвън за малко,еми има какво да се желае,незнам ти как мислиш,ако искаш да я купиш и да я яхнеш мислим че нема да стане,ще си иска ремонт,но за 800лв според мен си заслужава да се пробваш ако си болен сектант.айде успех и пиши кво става :wink:

Abarth
28-03-2008, 14:57
И аз съм я оглеждал не веднъж и е много готина външно :D

Ivo Mitkowsky
29-03-2008, 00:37
колеги ако никой няма интерес и няма да има кажете и д се качвам на автобуса и да идвам със парите,за 800лж изобщо не бих си помислил дали да я земам или не