PDA

View Full Version : Кой сервиз е най добре за 166 2,4 JTD



marianski
23-03-2008, 17:04
Кой сервиз е най добре за 166 2,4 JTD - помагайте, защото не мога да преценя едни ми викат Вантотрейд, други Ауто Италия, трети - най добрия бил Мазерати в Люлин и всеки ти казва ходи там другото в никъв случай и ще се побъркам хора кажете моля ви се кой с какви впечатления е останал и къде мога да съм сигурен че колата ми ще бъде оправена 100% професионално МНООООООООГО благодаря:)) :D :wink: 8)

Коки
30-03-2008, 00:14
Кой сервиз е най добре за 166 2,4 JTD - помагайте, защото не мога да преценя едни ми викат Вантотрейд, други Ауто Италия, трети - най добрия бил Мазерати в Люлин и всеки ти казва ходи там другото в никъв случай и ще се побъркам хора кажете моля ви се кой с какви впечатления е останал и къде мога да съм сигурен че колата ми ще бъде оправена 100% професионално МНООООООООГО благодаря:)) :D :wink: 8)

Аз ходя при Бобо:

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=10814

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=5030

Не знам дали праи ходова част, аз предницата си я праих у Ванто.

purko
08-05-2008, 23:05
А в Пловдив? :roll:

pinko
08-05-2008, 23:15
А в Пловдив? :roll:

Няма Пловдив, няма Варна, няма Ребърково...

Единствения читав сервиз за Алфа Ромео в България е Вантотрейд.

След толкова години мъки и проби се убедих в това. Навсякъде другаде се учат да бръснат на вашата брада...

TaNo
08-05-2008, 23:22
А в Пловдив? :roll:

В Пловдив щи подскажа къде не трябва да ходиш :lol: в Динексхпес !!!

Иначе за пловдив бил добър този Хари, ще веда за номера как му беше.. ако някой от колегите ме изпривари да ти го даде още по-добре :wink:

purko
08-05-2008, 23:31
Благодаря много! :) Баща ми наскоро си взе алфа 166 и сигурно ще има нужда да се пооправи малко, все пак е 2ра ръка.. и аз набиам информация защото не ми се иска да я оставя в ръцете не на когото трябва :)

diapper
08-05-2008, 23:55
Аз ходя при Lisan номер 1.Ако искаш телефона му ми пиши ЛС :)

TaNo
09-05-2008, 00:14
В Пловдив има три много добри сервиза за Алфа :
1. сервиза на Хари и Боби - до завод Устрем (под моста за Асеноград);
2. сервиза на Митко Брадата - на изхода за Карлово, веднага до зелената метан-станция (влиза се навъте, а за по-точни данни питаш пазача на портала);
3. сервиза на Пламен - на същото шосе, точно срещу караулката на КАТ, там където започва разделителната мантинела - съвсем преди мантинелата като караш към с.Труд се минава за 10м в насрещното, и там е сервиза - тук правят супер диагностика, а имат и много части втора ръка директно внос от Италия.
Възможно е да има и други що-годе добри сервизи, но тези са многократно доказани. За доказателство - в първия сервиз идва човек чак от Гърция да си прави колата...

Първия за който ти говорех

Sraaaaa
09-05-2008, 20:52
А в Пловдив? :roll:

Няма Пловдив, няма Варна, няма Ребърково...

Единствения читав сервиз за Алфа Ромео в България е Вантотрейд.

След толкова години мъки и проби се убедих в това. Навсякъде другаде се учат да бръснат на вашата брада...

marianski слушай pinko! :grandpa: Отиваш във Вантотрейд и търсиш Боян. Най-големия! :bowdown:


А в Пловдив? :roll:

Бате няма Пловдив, няма Варна! София - Вантотрейд или на частно при Боян!

purko
09-05-2008, 21:04
Ок :) Благодаря на всички които се отзоваха 8)

TaNo
10-05-2008, 10:03
я ле къде го този Вантотрейд, че нещо ми обягва :?:

Коки
10-05-2008, 10:27
я ле къде го този Вантотрейд, че нещо ми обягва :?:

На ъгъла на околомръсното и Самоковско шосе, входът се пада точно срещу ОМВ.

bobbybg75
19-06-2008, 15:38
ИТАЛ СЕРВИЗ МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН НА 4ТИ КМ

bobbybg75
19-06-2008, 15:39
ИТАЛ СЕРВИЗ МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН НА 4ТИ КМ

nicola04
20-06-2008, 11:15
Лично мое мнение е че ИТАЛ СЕРВИЗ са много ама много големи мошеници! Преди да се сменят собствениците и аз ходех само там и бях много доволен, но след това УЖАС! Мога да изпиша много за тях но те и това не заслужават. НЕ ходете там!