PDA

View Full Version : Намерил съм си евтин ГИ, моля за съвет!



ultrashock
31-03-2008, 18:39
Намерил съм си евтин Газов Инжекцион от един познат. Дава ми го за 400 лв без бутилката, а мисля че ще мога да сваля още някой лев. Марката е BRC но не знам точен модел. Та искам да ви попитам къде мога да отида да го монтират качествено и колко парички ще ми струва това удоволствие? Днес търсих в интернет за фирми занимаващи се с тази дейност но не успях да намеря подходяща. В официалния сервиз на БРС не искат да монтират ако не е купен от тях. Моля дайте съвет дали си заслужава офертата и помогнете с намирането на подходящия майстор. Благодаря предварително.

robygas
31-03-2008, 19:13
евтиното винаги е скъпо! бутилка около70, сонда или нивомер както му викате още 70, тръби и маркучи около 80 , труд 250, реглаж и настроики 50,/ако работи!/ако литсва и още нещо ............ така , че си прави сметката. Това естествено е с гаранция за монтажа/сиреч ,че няма да паднат елементите/ но не и за уредбата!!!!!!!!! УСПЕХ !!!

galinves71
31-03-2008, 19:35
Намерил съм си евтин Газов Инжекцион от един познат. Дава ми го за 400 лв без бутилката, а мисля че ще мога да сваля още някой лев. Марката е BRC но не знам точен модел. Та искам да ви попитам къде мога да отида да го монтират качествено и колко парички ще ми струва това удоволствие? Днес търсих в интернет за фирми занимаващи се с тази дейност но не успях да намеря подходяща. В официалния сервиз на БРС не искат да монтират ако не е купен от тях. Моля дайте съвет дали си заслужава офертата и помогнете с намирането на подходящия майстор. Благодаря предварително.колега не забравяй бг поговорката -приятел най-лесно се е-е :!: :!:

ultrashock
01-04-2008, 14:05
Дам, прави сте. Тея 400 лв ще станат доста бързо 700-800. Започвам да се размислям. А пък не се знае и колко са читави елемнтите на този ГИ.

qnis3
01-04-2008, 14:55
Ако е читав нямаш грижа. Да не мислиш че ще намериш някаде без пари да ти сложат ще ти излезе някаде към 700/750лв. с монтажа ако имаш всичко по инжекцията. :D

ultrashock
01-04-2008, 15:24
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?

robygas
01-04-2008, 15:34
ако влезеш до 1000 лв. за тази по- добре сложи нея. Обикновенната у-ба е около 600лв. с нещата необходими за тази кола. Друг е въпроса ,че има Г.И. за около 1300-1400лв. нови с гаранция , и.т.н.

stelt
01-04-2008, 17:08
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :D

qnis3
01-04-2008, 18:18
Друг е въпроса ,че има Г.И. за около 1300-1400лв. нови с гаранция , и.т.н.
Е каквото и качеството такава и цената.*не винаги важи но в случая важи с пълна сила :idea: *

cvetelin
01-04-2008, 18:42
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :D

ти па кво ревеш до ся един път не си се оплакал от гърмящото газово :lol:

galinves71
01-04-2008, 19:49
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?утре съм на монтаж на обикновенно агу567лв на 146 1.6 т.спарк

galinves71
01-04-2008, 19:51
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :Dс положителен или отрицателен сюжет?

stelt
01-04-2008, 19:59
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :Dс положителен или отрицателен сюжет?

Определено сюжета ще наподобава филм на ужасите.

galinves71
01-04-2008, 20:10
дано не си прав,има колеги които същото го казват и за Г.И.

Xtrime7
01-04-2008, 21:27
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :Dс положителен или отрицателен сюжет?


За първоаприлска шега става, но за друго не.

galinves71
01-04-2008, 21:50
Просто се чудя все още дали не прасна една обикновенна газова с всичките му там предпазни клапи и каквото друго е необходимо. Въпроса е че не знам къде да намеря читави майстори които да не оплескат цялата работа. А обикновенната газова колко парички ще ми излезе?


При всички случаи с газовата уредба влизаш в голям филм, обаче ако си сложиш обикновенна газова уредба просто се приготви за безкраен сериал :Dс положителен или отрицателен сюжет?


За първоаприлска шега става, но за друго не.абе екстримчо ти винаги се появяваш в не точното време на не потходящата тема,кое,какво и защо става за 1во априлса шега?

ultrashock
02-04-2008, 19:21
Малко по темата: За обикновенна газова задължително ли трябва да съм с метални колектори или с пластмасови става но тогава клапите на тях са задължителни. И друг въпрос - какви марки са препоръчителни. Предлагат ми някаква турска и италянска, но не им разбирам особено едната 450 другата 550.

Crusader
02-04-2008, 20:21
Ако си с ПВЦ колектори, става и с конвенционална АГУ и клапи, но аз не бих рискувал - сложи си ГИ!

robygas
02-04-2008, 20:30
няма нормална уредба под 550лв.