PDA

View Full Version : Проблем с ICS



p3shku
07-04-2008, 14:41
Днеска ми се прецака радиото. Както си карах натиснах AUTOSTORE за да ми запамети станциите на радиото и то спря да свири при което отгоре пише SCANING....... Спрях изгасих колата с надеждата да се рестартира но като включиш на AUDIO пак си седи все така но сега си е избрало една чистота и си седи на нея и нито мойе да я смениш нито нищо, иначе всичко друго си работи. Някои знае ли как се резетва системата. Дали ако откача клемите на акумолатора сте се резетне.
Благодаря ви предварително

pinko
07-04-2008, 14:46
Пробвай с откачане на акумулатора, стига да имаш кода, че иначе става страшно....

valjo
08-04-2008, 15:31
Днеска ми се прецака радиото. Както си карах натиснах AUTOSTORE за да ми запамети станциите на радиото и то спря да свири при което отгоре пише SCANING....... Спрях изгасих колата с надеждата да се рестартира но като включиш на AUDIO пак си седи все така но сега си е избрало една чистота и си седи на нея и нито мойе да я смениш нито нищо, иначе всичко друго си работи. Някои знае ли как се резетва системата. Дали ако откача клемите на акумолатора сте се резетне.
Благодаря ви предварителноимаш ли управление на системата от волана ? ако имаш виж тия задните планки да не са блокирали :)
просто я върни насила назад, и требе да се оправи

ако нямаш ... предполагам си натискал сичките копчета и няма някое заяло ?

p3shku
08-04-2008, 17:22
Просто поседя колата 2-3 часа и се оправи... о чудо. Просто маи си показва характера колата... :lol: Днеска копчето за дигане на прозореца на дясната предна врата отказа да сваля прозореца но го дига.... както и да е наи вероятно ще се оправи от самосебеси :roll:

valjo
08-04-2008, 18:50
свиквай, това е Алфа, за Бога :lol:

pinko
08-04-2008, 19:17
свиквай, това е Алфа, за Бога :lol:

Мда, не само при Алфа е така, както е известно, електрическите инсталации на талянските коли са проектирани от конструкторското бюро на световноизвестния инженер д-р Тоци Бегали.

Така че - свиквайте :lol: :lol: :lol: :lol:

S@gittarius
09-04-2008, 11:14
Копчета за вдигане и спускане, както и голяма част от останалото ел. оборудване в 166, са немски 8).
Проблемът е, че се свързват към италиански кабели 8).
Леко запилване и малко електролитна грес, и забравяте с проблемите по тоците. Поне при мен е така. И 164-ката беше желязна (дано са й леки старините), като я взех й направих профилактика на проблемните места и 6 години никакви ядове, само каране и пайжина под капаците, докато една заспа не ме помля отзад ...
Но като се замисли човек - Немците са виновни 8)