PDA

View Full Version : Предложение



fiore
13-04-2008, 12:04
Тъй като е пълно със теми от рода" Смятам да си купя "едикаквасикола.", ако може по една важна тема във всеки раздел" Съвети при покупка на " едикаквасикола", както е с "Подобрения и ремонти на....с цени". На мен специално ми е неприятно да чета едно и също по хиляда пъти, защото някой с токущо регстриран е решил да си купи "едикаквасикола" и вместо да потърси с търсачката тема в която да прочете да пусне нова тема, която е обсъждана многократно.

cvetelin
13-04-2008, 19:31
покрепям...форума е пълен с едни и същи теми

да се качи важна тема с най важното за модела...
слаби и силни страни и инфо... и всякъкви други теми повтарящи се... да отиват в коша

всяка нова тема... ама дайте мнение ... без предупреждение в коша

botsos
14-04-2008, 14:53
подкрепям идеята :)

fiore
14-04-2008, 19:53
Проблема е и с много други теми, но все пак не може всички да са важни. Например има N-на брой теми за дебитомери и ламбда сонди, свещи, масла и т.н. малко е тежко за модераторите, ама... Предлагам на авторите на подобни теми да се праща по едно ЛЪ СЪ да потърсят с търсачката и темата да отива в небитието...
Другото ми подобно предложение е тема която е нещо от рода на "ВИЖТЕ КАКВА КОЛА СИ КУПИХ" или "ДОЙДЕ ВРЕМЕ И Я ДА ИЗОКАМ" в общия раздел където всеки да се Фука с придобивката си.
Форума е задръстен със спам и повтарящи се теми

fiore
24-05-2008, 10:22
аз продължавам да си пиша предложенията в тази тема-


та.... Предлагам ви комерсиалните обяви които се трият да НЕ ОТИВАТ в "КОШЧЕ". Ефектът от триенето е никакъв. Хората продължават да си продават с тези обяви. Според мен тези обяви директно да изчезват!

Pinky
24-05-2008, 19:23
или да се отнеме достъпа до "Кошче" на всички, освен на модераторите.
Кърънтли и всички членове на клуба имат достъп.