PDA

View Full Version : Проблем при Браво ХГТ 147к.с



Dakataaa
02-05-2008, 14:37
Брат ми има некакьв проблем които някак нашите маистори не могат да установят какьв е .... Колата е качвана няколкократно на комп. за диагностига и програмата не отчита никькви грешки. А всьщност когато я запали сутрин се чуват некькви детонации откьм мотора ,известно време след като загрее угаства сама. Когато се кара по-агресивно след 3500 оборота почва да гльхне все едно не и достига бензина. Ако някои е имал подобен проблем ще бьда благодарен ако ми помогне с някьква информация. Колата е облсужена с масла филтри ремьци ролки свещи кабели и прочие.Но така и не може да се констатира някакьв проблем.

BO
03-05-2008, 15:00
Премерете налягането на бензина.

Venci
04-05-2008, 22:32
Като са сменяни филтри, сменен ли е бензиновия филтър? Вижте вакуума на бензиновия клапан и наистина най-добре е да се премери налягането на бензина. Може е до смяна на бензинова помпа да се стигне.

Dakataaa
05-05-2008, 09:30
Ще проверим , да видим кькво ще стане. Мерсим колеги.

Dakataaa
10-05-2008, 11:32
батки пак няма спасения , проблема си остана сменена е бензинова помпа и пак ..... казаха ми ,че мотора работел на някакьв авариен режим , изчистихме и тая грешка и пак сьщото?! Помагаите ,че на брата му побеля косата...

STOIKO_4O4O@ABV.BG
11-05-2008, 22:39
Друже може да се наложи да смениш дебитомера надявамсе скоро да се оправи и всичко да е наред :) :) :)

Dakataaa
14-05-2008, 14:13
В бокса е в момента , ще видим кькво ще стане и тоя пьт :roll:

pecata-33
29-03-2011, 21:19
Абе колеги един приятел кара едно браво с оргинален касетофон на фиат откачил му акумолатора и след това като вкарал кода на касетофона незнае кое копче да натисне да зацепи уж вика че натискал всичките ама уви ако някой може да помогне нека каже че момчето един месец е без музика пък няма време и да я закара при някой да му свърши работа за 2 мин.Колата е 1,6 16v ако неме лъже паметта