PDA

View Full Version : Листовките за ИталФест2005



KGB
29-09-2005, 02:16
http://kgb.alfaromeo-bg.com/CARB/Face_Preview.jpg


http://kgb.alfaromeo-bg.com/CARB/Back_Preview.jpg

KGB
29-09-2005, 02:17
Жалаещите (извън София) да помагат в разпространението на листовките нека ми пратят ЛС с ГСМ и адрес.

За тези от София може да направим една кратка среща в неделя или събота за да раздадем листовките.

MrX
29-09-2005, 10:28
в неделя нямаше ли да ходим на ралито,та там може да се получат

koolio
29-09-2005, 16:30
Аз съм в Цофия и ще гледам да дойда да взема мат'риалите :wink: . Дайте предложения за дата и час. Аз викам да е в събота по обед някъде.

milenamr
29-09-2005, 18:13
Жалаещите (извън София) да помагат в разпространението на листовките нека ми пратят ЛС с ГСМ и адрес.



Аз имах желание ..и винаги бих имала желание за подобен род деяния ,но не виждам никакъв смисъл да се прави реклама на нещо последните 5 мин преди да започне....Като с е има предвид ,че от седмица в Пловдив тече Панаир и тук е меко казано лудница и парад на всякакви италки) :bash: :meeting: Virusalfa най вероятно може да потвърди,ако е забелязал :twisted: .И стига да имах такива листовки щях да им намеря място с удоволствие.Без да се опитвам да давам акъл на никои,само мога да вметна,че реклама се прави по отрано,за да може хем да блесне, хем да се набие и поулегне в съзнанието на аудиторията :lol:

Alfa User
29-09-2005, 18:49
Вярно е това което каза скъпата ми колежка :clap2: :th_up:
Аз поради тая причина сам разпечатих около 60бр листовки вчера, за да започна да ги раздавам. Е, не са двустранни като оригинала, но за тия пари толкоз. И не питайте защо са само 60 - в тоя умрял град и околията му и тия са много - сигурно ще ми останат повече от половината, но мога да ги преотстъпя на някого... :innocent:

Gogata
29-09-2005, 23:45
аз имам възможност да разпечатам неограничен брой листовки.вече съм набелязал някои красавици в региона,на които ще са първите :D

KGB
30-09-2005, 03:23
Милена, утре живот и здраве следобяда трябва да сме с листовките в Пловдив.

И ние искахме по-рано ама имаше независещи от нас обстоятелства...дано да е било за добро, че пък ако ги бяхме раздали по-рано много хора щяха да забравят за събитието.

KGB
30-09-2005, 04:10
Получих доста заявки за раздаване на листовките за което благодаря от името на клуба и феновете.

Утре ще направя всичко възможно да изпратим листовките по зададените адреси.

Lucky
30-09-2005, 11:24
Утре сутринтта пътувам за Пловдив отново,ако искате дайте тези листовки да ги дам на колегите от Майна Таун.

GT
30-09-2005, 13:32
Листовките ще са в нас в 13h. КГБ и Куадрофоглио (Пандо) ще занесат към Пловдив и Пазарджик. На останалите ще се раздадат и разпратят по-късно днес.
Нека раздаването започне довечера по никое време!!!

П.С. Ефекта на ранната реклама е минимален..... Процента на усвояемост е между 6% и 13%. Закъсняхме само със седмица...:-) Но, така хората няма да забравят скоро за предстоящото събитие и ще стане джумба лумба!
_________________

gigi
30-09-2005, 14:48
Не е лошо довечера да се срещнем някъде и да разпределим листовки

koolio
30-09-2005, 20:50
Стига бе, довечера съм на ден-ден 8) . Предложете нещо за утре, плс.

valjo
01-10-2005, 11:02
У мен има някакви остатъчни бройки, след тазсутрешното размятане....

ако някой живее из центъра около халите, може да мине да си вземе от мен :)))

района от халите посока александър ауто съм го обиколил ;) хихи

Mury
01-10-2005, 11:40
А аз снощи след като Петко ми даде сме обикаляли с моята любима до 01:00 4аса да разнасяме из Лозенец/горен/ днес ще дообиколим и в долен.Аз си карам а тя слиза и ги слага на 4иста4ките отли4ен помощник си имам :wink: :wink: :wink:

GT
01-10-2005, 12:18
Хи, хи, хи..... Вальо, купето и 145 ги хапнахме вчера към 1h ...:-)
Сега ме е яд че вали, събудих се с мисълта да разнасям листовки...:-(
Развали ми Пейнтбола и разнасянето ше го е..

Минали сме с дамата около всички клубове с много коли като Брилянта, Планет, Червило, Ескапето, Кристал, Шишман и преките, Фритьоф Нансен, Васил Левски блв, 6 сепември, Раковски, Гурко, Хр. Ботев, Солунска, Драган Цанков, басейн Спартак, Св. Наум, трябва да се мине пак, тъй като там са малко автомобилите постоянно пребиваващи.

Кой ще почне Люлините? :tank:

raznosvach tuning
Svetlio powered

KGB
01-10-2005, 14:22
Тоя дъжд е много гаден...щях да се метна на бика и да обикола софия сега :cry:

Оооо люлините са сериозна работа....ше ги почнеме малко по малко.

koolio
01-10-2005, 15:57
а тука в ст град има бая Алфички. И собствениците им са млади хора и сигурно ще са по-заинтересовани. :wink:

koolio
01-10-2005, 20:12
И последно, ще мога ли да взема някакви листовки и кога? С колегата Аз4о имаме женание да допринесем с нещо за феста, ама досега никой нищо не е казал :?

valjo
01-10-2005, 20:40
да кажа къде съм минал сутринта аз:
Паметника на коня - начална точка - Аксаков, Ал. Невски, Дунав Врабча, Янко Сакъзов, Черковна, Оборище- там след Т&Н кар се обърнах обратно за да хвана една Алфа, пак Черковна, Иван Асен 2, Ал. Невски, тука вече вършах из уличките м/у Раковска, Дондуков, и Васил Левски, след това от долната страна на Дондуков, из всичките улички в квадрат мария луиза, сливница, дондуков, васил левски
там само пред александър ауто имаше сигурно 10 итал коли, но на тях не слагах, за да не провокираме раздразнението им (задето не сме ги канили за спонсори и етц)
и следобеда с Насо в Овча купел сме оствили 10тина и така... :)

дерзайте :)

GT
01-10-2005, 21:37
И последно, ще мога ли да взема някакви листовки и кога? С колегата Аз4о имаме женание да допринесем с нещо за феста, ама досега никой нищо не е казал :?

Утре ще съм в щутгарт към 12h, на Л.С ти изпращам номера ми, звънни.

MrX
02-10-2005, 01:26
смятам утре да намина на ралито и ако някой имащ листовки е решил и той да ходи мога да взема малко

KGB
02-10-2005, 04:47
В най-лошия случей звънкай по гсмите настоятелно, че сега е 4ам...да се дивим да ти ги дадем....не знам дали ще мога да се събуда за ралито.

Hristo_156
02-10-2005, 19:26
А някой ще покани ли М.Илиева с черното гтв и Деси Слава с ГТА-то. :D

Bobo
02-10-2005, 20:53
А аз снощи след като Петко ми даде сме обикаляли с моята любима до 01:00 4аса да разнасяме из Лозенец/горен/ днес ще дообиколим и в долен.Аз си карам а тя слиза и ги слага на 4иста4ките отли4ен помощник си имам :wink: :wink: :wink:

Та чак си се престарал :lol: Ако не знаеш тва е на жена ми колата :rotfl: ако знаеш как гледаше :shock:

http://bobo.alfaromeo-bg.com/Murry/PA020913.JPG

KGB
02-10-2005, 21:25
Днес със Светльо много стреснахме един китаец който си седеше в Ланчата.

Mury
03-10-2005, 10:31
А аз снощи след като Петко ми даде сме обикаляли с моята любима до 01:00 4аса да разнасяме из Лозенец/горен/ днес ще дообиколим и в долен.Аз си карам а тя слиза и ги слага на 4иста4ките отли4ен помощник си имам :wink: :wink: :wink:

Та чак си се престарал :lol: Ако не знаеш тва е на жена ми колата :rotfl: ако знаеш как гледаше :shock:

http://bobo.alfaromeo-bg.com/Murry/PA020913.JPGЕееееееее ко да се праи нали требе за каузата бре манннн :wink: :wink: :wink: а даже мислихме нещо да ви напишеме на листовката ама се отказахме.А в4ера съм разнесъл и из долен Лозенец по вси4ки преки :wink: :wink:

Alfa User
03-10-2005, 14:05
В Ямбол също вече започна раздаването, макар и не със 100% оригинални листовки (още си чакам пратката и затова си разпечатах сам) - но важна е идеята. Предполагам тук има хора, които са намерили на колите си вече картончетата - надявам се да ги видим всички на Феста !

GT
03-10-2005, 16:39
А някой ще покани ли М.Илиева с черното гтв и Деси Слава с ГТА-то. :D

М. Илиева вече е поканена, за Десислава, съжалявам, но нямам контакти там...:-)

krasyb
03-10-2005, 16:51
печатна грешка "авиацнонен" на първата нарочно ли е :D

kekc
03-10-2005, 18:27
В напечатаните листовки, това е оправено, или поне в тези, които аз имам

Bobo
04-10-2005, 00:27
Аре бе нема ли 147-мици тука - Десислава ги аресва некой да се прежали аз съм женен :on_da_beach:

Az4o
04-10-2005, 00:44
От вчера тече бурно "спамене" по стъклата на всички италиански автомобили и в Студентски град :D Аз и koolio сме се заели със задачата и мисля, че засега върви добре :) Днес разхвърлях няколко из центъра и Младост 3 ... само че ако продължавам в същото темпо може да ми свършат листовките утре-другиден :wink:

Alfa User
04-10-2005, 00:53
Епа некой да се беше сетил да прати малко листовки ли ... подадох си молба за това ... моите самоделните свършиха че бяха малко...

KGB
04-10-2005, 02:39
Епа некой да се беше сетил да прати малко листовки ли ... подадох си молба за това ... моите самоделните свършиха че бяха малко...


Утре колега ще ти пратя от малко които ми останах и на мен...в сряда ще са при теб...само дано не стане нещо и да не стигна до куриерите.

milenamr
04-10-2005, 03:08
Е да си кажа и аз приказката...В неделя вечерта реших да осъществя една спец акция по разпространение на листовки из Пловдив.За съжаление точно в събота и неделя (последните дни от панаира )не бях на раположение в града и за това поех инициативата в неделя вечерта.Листовки, с които разполагах не са 100% от оригинаните ,з-то не успях да се конектна с никой ,който евенетуално да ми даде.Изпринтих определно количество листовки от теи във форума и тръгнах в неделя вечерта да прекосявам града на длъж и на шир.Обаче първите 2часа бяха доста съмнителни и странни.Единствените италки на които попаднах бяха -1 Алфа 145(която се продава..имаше си и табела)и 1 Алфа 155 (която беше пък рент кар:)))И това за цели 2 часа(в района на центъра,около булевард Руски,Сточна гараи др.) в целия тоя сектор само 2 италки(Алфа145 и155 :))После обаче като се запътих към мойта махала исе натъкнах на доста ланчи,фиатчета и т.н и листовките ми свършиха за нула време:)

KGB
04-10-2005, 03:13
Колегата Интеграле има листовки....на панайра имаше листовки на щанда на Ивеко като истински представители на италянското автомобилостроене.

gigi
04-10-2005, 12:19
Тъй ся да дам и аз малко отчет. В лагера на повечето италянки съм наслагал листовки, даже се запознах с две мацки с пунто спортинг който много се ентусиазираха особенно като им обясних за мис италфест. В овча купел съм метнал няколко а по пътя един с една ланча много ме псува че спрях пред него с аварийни и слезнах от колата и тамън да се измъкне и разбра че зарад него спирам. В нашия квартал и в съседство съм понаслагал, но един ме нахортува че му давали за трети път :shock: явно тук групата е силна. Днес имам още малко останали невзети от залата където оставих оператора да раздава на хората и ще ги разнеса и тях 8)

BatVas
04-10-2005, 12:57
Аз пък вчера взех от Григор и ги слагах на паркинга на БИЛА Хиподрума там минават италянки-сложих на доста италянки, даже и на служебния паркинг имаме 4 фиатки и на тях, макар че съм им казал и лично :D :D :D

mariobg
04-10-2005, 19:52
Колеги, истина е че GT ми се обажда два пъти да ми даде листовки, но аз с моята работа не съм в състояние да раздавам, което и споделих с него. НО... както и на него му казах ми прави впечатление че в "щата" ЛюЛин всяка 2-ра кола е "италианка". А досега не съм видял нито една листовка в най-големия "щат" на София. Та мисълта ми е ако има останали листовки и има желаещи минете и сложете по колите...

koolio
04-10-2005, 21:19
Да се отчета и аз :lol: : Студентски град си го разделихме на "сфери на влияние" с Аз4о и сигурно няма италианска кола да не сме закичили. Даже попаднах на колегата Пент пред 16 блок. днеска ходих към гарата, минах и през някои улици по центъра и там отчетох дейност, ама вече свърших материалите. Ако един-двама от "агитираните" дойдат, мисля, че ще е успех.

ALFA CORSE
04-10-2005, 22:17
Ако някой от Варна има възможност да раздава листовки да се обажда. Днес не бях отварял форума тъй като нямах възможност и не видях начина за получаване, но утре сутринта ще ги взема. С Andrey се разбрахме, DanailQV също имаше желание ... ако има и друг да казва.

net_scooter
04-10-2005, 23:37
Епа некой да се беше сетил да прати малко листовки ли ... подадох си молба за това ... моите самоделните свършиха че бяха малко...


Утре колега ще ти пратя от малко които ми останах и на мен...в сряда ще са при теб...само дано не стане нещо и да не стигна до куриерите.

Петко нещо ми се губят листовките за Бургас, бях ти пуснал заявка но ??????
:?: :?: :?: :?:

Alfamaniak
04-10-2005, 23:47
Номера на пратката за Бургас е 05182701 в Еконт Експрес трябва да отидеш до техния офис

net_scooter
04-10-2005, 23:52
10x за инфото.... :wink:

Alfa User
05-10-2005, 00:13
Още чакам инфо дали ще има и за мене листовки, макар че вече не виждам смисъл... :(

75 2.0 turbo
05-10-2005, 01:26
Още чакам инфо дали ще има и за мене листовки, макар че вече не виждам смисъл... :( е що ве сеа можеш две нощи да не спиш да ги разхвърляш!!! ама кел фаида аз като незапознат фен надали бих си захфърлил вси4ко и адеее жената децата фиата и на фест а? тези неща според мен трябваше поне преди 15-20 дни да се раздават ама.........
п.с. ето 4е пак критикувам някои ще ме обвинят 4е само пре4а и не помагам ама ................

Alfa User
05-10-2005, 02:06
Да де - тя и така скъпата ми колежка го каза - на мен не ми пречи да обикалям цяла нощ, но как според вас ще се наканят хора от тука да тръгнат на Фест, който им е на 257 (точно) километра, при положение че разбират 3 дена преди това ?!?!?
Аз сам направих определено количество листовки, само и само да дам време на тукашните да помислят и да се наканят ... Лошото е, че на моите листовки ги няма промоциите, а това е основния движещ момент за тукашния контингент - да ме извиняват местните, ама си е точно така !!! За тях няма чиста идея, а само далавера, което много ме отчайва ...

koolio
06-10-2005, 00:40
Fuck мамка му, като си свърших листовките имам чувството, че всяка трета кола по улиците е италианска :brickwall: ! Най ме е яд, че не можах да сложа на една доматеночервена 166-ица, дето спира пред Даунтаун на "6-и септември". Дано някой да я е "маркирал" вече :wink: .