PDA

View Full Version : Коса в ауспуха ...



DiStefano
18-07-2004, 18:42
:(
Значи не знам откаде да започна ... Преди около половин час се разделихме с колегите от срещата и се запътих към вкъщи. Както повечето от вас знаят живея в Павлово. Излязох към околовръстното по драгалевския път и на светофара свих надясно посока Бояна. След Боянския мост на следващия светофар на ОМВ ми светна червено и спрях. До мен некви пишлемета спряха с некъв Ситроен Ксантия и го форсираха демек АРЕ да се ... И аз навит. Значи държа съединителя, поднал съм на първа и оборотомера отмерва 4000 рпм
пускам съединителя и оттам таа Алфа като се задави бре първа, бре втора почна да гасне ... бе еба си майката един момент и нема и 40 метра подскачайки след светофара изотзадзе откъм гърнето като изгърме нещо ей тая Алфа като резна напред не можеш да я удържиш. Седа си аз вътре си мисля Ламбда Сондата е капо дали пък тя нещо не е ебала майката на положението не знам. 3 минути след това паркирам пред нас и отивам отзад да видим да нема некви поражения .... И КВО ГЛЕДАМ от АУСПУХА назад се влачат 2 метра коса. Човешка коса ли беше перука не знам . Викам жената да види... Чудиме се .... НЕкой нарочно я е набутал явно ... изтеглих още към метър от Ауспуха и я прибрах у един плик . Другата седмица на срещата ще я видите.... БАСИ МАЙКАТА ... ТЕ ТВА НЕКОЙ ДА МИ ГО КАЖЕ НЕМА ДА МУ ПОВЕРВАМ >>> НЕКОЙ МАГИЯ ЛИ МИ ПРАИ ... КВО СТАВА .... :shock:

KGB
18-07-2004, 22:08
:shock:

И сега как е над максималната скорост

valjo
18-07-2004, 23:45
и ти искаш да миниеш над 140 с това в задника ?!? :)
ух....

19-07-2004, 10:34
никой не ти е направил магия, в гърнетата някои производители използват "вата" или друг подобен материал за па-добро обезшумяване.Наистина прилича на коса :D
Миналата седмица видях един Голф 2 с "коса" в ауспуха.Влачеше се на 1м след колата :D

Bobo
19-07-2004, 13:51
Е сега вече съм убеден че щях да вдигна с нея повече от 140 :wink: просто щяха да летят перуки зад мен :lol: . а м/у другото това наистина може да е част от катализатора.

DiStefano
05-08-2004, 23:25
абе не знам кво беше ... ама баща ми каза че мое да е минерална вата...
сега тва ли е не е ли не знам ама ...
кофти се получи

JOVANI
01-09-2004, 16:58
Kosa, hubavo, samo da ne e ot sramni kosmi :D :P :lol: , maitap :oops: