PDA

View Full Version : Alfa GT в София....или защо пак НИКОЙ нищо не каза...



KGB
21-07-2004, 03:24
http://www.4troxoi.gr/4talfa/article.php?id=2467&part=1

http://www.4troxoi.gr/news/images/upload_images/1089639127.jpg

Това е част от рекламното пътешествие на Алфа ГТ Атина-Москва-Атина сега се опитвам да разбера дали пак ще мине през София...

п.с: или иначе казано....що пак ни преебахаааааааа :evil: :twisted: Отговор....защото човек и да иска тази кола няма от къде да си я купи в БГ :evil:

WhitePower
21-07-2004, 12:39
eee kade sme bili da ja posreshnem kato klub da si karame zaedno malko reklama
ama nikoi mai ne e znael che shte mine ot tuka

Grigor
23-07-2004, 09:33
От АутоИталия са за бой...
Лошото е, че имам няккаво чувство, че и те не са знаели.... а това е още по-лошо.

WhitePower
23-07-2004, 11:31
malee ako e taka shte sa nekvi absoliutno aborigeni deto si misljat che sa goljamata rabota
no kakto i da e
to si e za tjah ( za jalost i za nas ) te gubjat ot reklamata a ot tam i pari

alfamilano
23-07-2004, 17:10
Е не че някой се се напнал да си купува ама.....В една статистика пише че Алфа и Ланча са най-слабо търсените коли у тъпата ни държавица! Но все пак............................

KGB
23-07-2004, 20:58
Alfamilano,

Не си прав...Аз бях намерил точно двама човека които искаха да си вземат Alfa GT....

Относно търсенето на Ланча и Алфа....ама как да са по търсени като няма кой да ти я продаде... :cry:

Dexer
23-07-2004, 21:22
statistikata za novi koli moje bi, no za stari sus sigurnost alfa se prodava vse poveche i poveche! Useshtam kak shte se zalee sus 156-ci, zashtoto sa mnogo hubavi i ZDRAVI koli! I nemcite go znajat!
A KGB e prav - italiankite u nas prosto ne popadat v publichnoto prostranstvo - njama koi da gi reklamira!
Inache...

Grigor
25-07-2004, 11:19
Тези татистики ми се струва, че ги прави Кондьо или някой друг полу-грамотен...

Причините за подобна статистика и мнение са прости:

- Повечето "съвременни" майстори ( възраст 25-35г ) са "закърмени" с идеята, че италианското гние, има нежно окачване, скъпи части и слаб мотор......

- Слабия мотор ... има ли смисъл да се коментира :-)
- Нежното окачване... като вандал ( гоня дупките ) не съм забелязал подобно нещо.
- Частите опредеелно не са скъпи - на старите коли често са по-евтини, а на новите са колкото на всяка друга нова.
- Гниенето е проблем решен още в далечната 88г. и като чуя подобна глупост полудявам.

Манталитета на купувача се определя от заобикалящата го среда, рекламите и мненията на приятелите му.
Как да си купи италианско като всяка втора "мутра" е с немско, всеки 2-ри познат кара каруца от сорта на Голф 2 с голямата броня, пасат комби или ауди Б4 ?
А как неговите познати да си купят Италианско като представителя на концерна Фиат в българия възможно най-кретенската фирма:
- Нямат налични модели
- Бавят поръчките ако някой все пак се прежали
- Нямат рекламни материали и опцията тест драйв е нова дума за тях
- Нямат гъвкава лизинг програма
- Магазините им са завряни на кучето в гъза
- Думата реклама също е нова и непозната за тях
- Нямат сервизна база и налични резервни части

hf hpe
25-07-2004, 11:45
...
- Нямат гъвкава лизинг програма
....
само с това не съм съгласен, иначе за всичко друго те подкрепям, дори мога да кажа, че съм го и изпатил

KGB
26-07-2004, 01:25
Ние с HF_HPE сме от малкито хора които ги караме почти насила да ни продават коли :wink:

Въпреки, че може би аз съм от най-щастливите клиенти на АутоИтали...а и колата ми беше с инвентарен номер 1000 :D и колата беше дошла няколко дена преди да си я купа в БГ

alfamilano
26-07-2004, 13:55
А да за майсторите и приятелските съвети няма да говорим спор няма аз също съм потърпевш! Наистина май липсва реклама! Григорчо онова за на кучето гъза е много правилно :lol:

WhitePower
26-07-2004, 15:08
cenite ne sa loshi za kolata kojato poluchavash no prosto njama nikakva reklama , a ako si misljat che teja koli samo shte izezat po ulucite i shte se reklamirat samo jestoko se lujat