PDA

View Full Version : Нов член с 1,3 Boxer



kolchev
01-06-2008, 22:57
Здравейте вече колеги днес си закупих Alfa Romeo 1,3 BOXER, и понеже нищо не отбирам от този тип двигатели, моля да споделите мнение. Здрави ли са по принцип, евентуално какви дефекти дават, просто какво да очаквам от колата, а тя е 1996г. с клима, ел пакет и.т.н.. Още едина въпрос:Има ли някаква последователност на работа с фабричния имобилайзер и аларма ,че нещо не се оправям с тях. Алармата е LaserLine.

trouble
01-06-2008, 23:14
Честито... и в двата смисъла :lol:

kolchev
01-06-2008, 23:30
По конкретно, да се смятам и до известна степен за прецакан, така ли?

J_I_V_K_O
01-06-2008, 23:42
остави го той неразбира от такива мотори :D честито колега да си я караш със здраве, акйо я глезиш и тя няма да те предаде, и моита първата беше 1.3 само се чудя защо не взе по голям мотор като 1.3 няма да ти падне под 10-градско, макар че има пауър за кубатурата си ;) сутрин като я палиш изчакай малкочко да мръдне стрелката на температурата и не я юркай на студено да не те предаде...

RoMeO_156_GTA
02-06-2008, 00:12
Честито и много безаварийни :D Гледам , че си от Павликени , та може да наминеш някой път на сбирка http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=7408 8) Добре си дошъл 8)

yo
02-06-2008, 00:18
Честито Колега, много безаварийни! Боксера е уникален ама да знаеш че и много ядове ще береш с него, но пък кефа който доставя е неописуем така че... :gives[1]:
Колегата е прав, винаги да загрява преди да го настъпваш и трябвало е да вземеш по-големия мотор, гори пак толкова а върви повече!

ivan dimitrov
02-06-2008, 08:26
---

kolchev
02-06-2008, 20:25
Чесно казано колата не я взех за да я гоня, а повече като семейна кола. Не бях тръгнал за Alfa но ми хареса интериора как върви състоянието и и цената. И я взех без да знам нищо за нея.

tokata_pz_flex
02-06-2008, 20:58
Добре дошъл в отбора ;) Много безаварийни километри ти пожелавам , и ако имаш въпроси , потърси в форума , ако не намериш - питай ! :)

StarChild
02-06-2008, 22:41
Честито и със здраве! И свикваи, че скоро ще почне да те нервира :wink:
Jivko бате ти си друг случей от ТС се върна на боксер :wink: Честно казано и двата двигателя си имат своят чар и неволя :) 8) :wink:

J_I_V_K_O
03-06-2008, 20:53
Честито и със здраве! И свикваи, че скоро ще почне да те нервира :wink:
Jivko бате ти си друг случей от ТС се върна на боксер :wink: Честно казано и двата двигателя си имат своят чар и неволя :) 8) :wink:
е кой каквото го влече той тоя боксер не е много обикновен сегашния... :twisted:

Eletto-Allberti
03-06-2008, 23:44
Честито! Много да те радва и безавариино съжителство с новата ти любов!!! Супер е! За боксера както обичам да казвам си има Лисан :spiteful: така че не му мисли, а се кефи!

Kris
04-06-2008, 16:58
Айде и честито колега!! Да знаеш, че това е най-подценявания двигател на Алфа :lol:

Eletto-Allberti
06-06-2008, 09:38
Айде и честито колега!! Да знаеш, че това е най-подценявания двигател на Алфа :lol:

Несправедливо - ако питаш мен! ще те кефи 100% - прилично обслужена - подходящи консумативи и як бензин - (100) и в този клас нямаш равен! :super:

bboshnakov
06-06-2008, 17:20
Честито, и не се връзвай на глупости - като повечето двигатели с повече години и километри зад себе си, боксерите също почват да нервират с разни проблеми, но не мисля, че ще имаш повече ядове, отколкото с която и да е друга произволна кола за същите пари :) Боксерът на Алфа си е абсолютен кеф и като звук, и като вървеж, пък и ако го поддържаш съвестно и не се скъпиш за консумативи, мисля че ще останеш очарован (а, да, и ако се примириш с разхода на гориво :P ).