PDA

View Full Version : каква е тази кутия с кабели



SIS
05-10-2005, 16:11
Тази нощ под 164-ката е ставало някакво меле между кучета и котки! Резултат: предния номер на земята; скъсан кабел (още не знам точно кой кабел), и една пластмасова кутия се влачи на земята (по принцип трябва да стои над радиатора). Та каква е тази кутия - в нея има ли релета или е само нещо като разпределителна кутия??? И другото: препоръчайте някой жичкаджия, който да оправи кабелите! Или поне дайте схема, да си ги оправя аз!

Bobo
05-10-2005, 17:38
Кутията е разпределителна само.

Жичкаджия добър: 0888 310 689 - Велин

Кажи му че аз съм ти дал номера :wink:

Но според мен можеш и сам да се оправиш :roll:

SIS
05-10-2005, 18:01
Благодаря! Само да вметна: според очевидци са били 30-40 (тридесет - четиридесет) кучета :shock: !!! И после разните организации за защита на животните да ми говорят :dark2:!!! Че и предния капак е одран, лайсната около емблемата е спукана на едно място :evil:

BatVas
05-10-2005, 18:26
Благодаря! Само да вметна: според очевидци са били 30-40 (тридесет - четиридесет) кучета :shock: !!! И после разните организации за защита на животните да ми говорят :dark2:!!! Че и предния капак е одран, лайсната около емблемата е спукана на едно място :evil:

Имам един колега - избил е поне 15-20 парчета- и сега в радиус 2-3 км от къщата му не се мяркат бездомни кучета - щото колата е гадно, но като ти наплашат детето- още по кофти. Тоя ги бие с флоберка с оптика (ама не е килър - има си разрешително, даже за калашник) :D :lol: Иначе и той има кучета(две) и обича кучета, ама човека си пази детето. Така че защитниците да си ги приберат да ги гледат в тях.

koolio
05-10-2005, 20:03
Благодаря! Само да вметна: според очевидци са били 30-40 (тридесет - четиридесет) кучета :shock: !!! И после разните организации за защита на животните да ми говорят :dark2:!!! Че и предния капак е одран, лайсната около емблемата е спукана на едно място :evil: Ай сиктир бе :shock: :shock: :shock: ! Къде е станало това? И колко е висока тая кола, та да се бият под нея? Бях чувал мишки да изгризат кабелите на изоставен автомобил, ама тая история направо ме изкорени :shock: !

Alfoso
05-10-2005, 21:37
Бах мааму...ц,ц,ц.Как така?Тотален масакар :!: :shock:
Сега взе че ме притесни...колата ми "спи" пред блока.
Преди няколко дни изцика алрамата през ноща.Веднага дотичах по пижама :lol: и мернах само котка и куче около колата.На другия ден намалих чувствителността на датчика....

Venci
06-10-2005, 10:22
Ами на шефа ми Пикасото седи на служебния паркинг, а тук е пълно с кучета и котки. Един път отваря капака да си сипе течност за чистачки и гледа отгоре на кората на мотора до надписа HDI две малки котета се гушат едно в друго. Миналата седмица пък котка се е кечила на капака подгонена от кучетата и няма да ви казвам как беше издрана колата - на нищо не приличаше. Иначе това с котката в мотора един приятел пак с Джулиета му носихме капака на клапаните да се боядисва прахово червен. И сега почти всеки път като отворя капака да му видя мотора и там има котешки стъпки. Не ми се мисли каква салата може да стане някой път.

SIS
06-10-2005, 11:04
На Константин Иречек - улицата срещу Пирогов - от нея се излиза на арката на Александровска болница. Явно котката е влязла отдолу при двигателя и кучетата са побеснели, защото и по решетката има следи от драскане - правили са опити да влизат :( . А иначе има още един ситроен пострадал, а едно Рено направо е изядено - всички кабели и маркучи, бронята, одрани врати и капака :shock: . Сина на собственика на въпросното Рено е чул алармата на колата и е събудил бащата и двамата само са стояли и са гледали какво се слува с колата им. Направили някакви плахи опити да разгонят глутницата, но.... 30-40 кучета - кой може да ги вини, че са се страхували!!! Гледката на колата беше толкова покъртителна, че от Орел като огледаха 164-ката, снимаха и неговата кола, просто , за да го имат документирано (без да им е клиент).

pth7712
06-10-2005, 11:19
Бах му мамата....
Това звучи, като некъ'ф филм на ужасите.
30-40 кучета? И то в центъра на София мама му.
Аз съм виждал най-много 10-15 в Студентски град.

BatVas
06-10-2005, 11:26
Абе то общината че няма да ги махне - няма. Поне застрахователите могат да си спестят такива щети и да ги прочистят-по ефтино ще им излезе, пък и не вярвам някой прородозащитник да ги осъди :D :D :D :D

SIS
06-10-2005, 11:55
И на мен ми беше непонятно откъде са се взели толкова псета, защото там никога не съм виждал такава глутница, но после като се замислих.......там има доста градинки, а и всеки блок си има по една глутница от 4-5 кучета, та.......

Venci
06-10-2005, 12:13
Тия кучетааа... :machinegunner: всичките, до едно. Гадно е знам, но представете си една такава глутница да гони котка и тя да се завре този път в детска количка с която минава по случайност някоя майка. И после общината ли ще е виновна или природозащитниците.

MONI
06-10-2005, 12:55
Ма те тия уж природозащитниците и те са за :hump: , :pokey: и т.н. щото има доста случай след акция и затварянето на помиярите в приютите и те ходят да ги разбиват и да ги пускат.........ми в крайна сметка като им толкова жал за кучетата ми да си ги вземат вкъщите да има е.....м......

И аз обичам животни ама до момента в който не трябва да се съобразявам с тях или по точно да ми драскат колата и да не минавам по дадена улица щото мога да бъда изяден............ :evil: