PDA

View Full Version : допълнителна информация за някои от наградите на феста



KGB
10-10-2005, 05:16
Така, не знам дали спечелите следни награди са разбрали следното:

Крушките предоставени от Philips (на победителите в конкурсите...става на въпрос само за Nighguide и VisionPlus) може да се сменят според модификация на колата...тоест "Нощния водач" от Н7 на Н4. Адреса на официалния вносител за БГрия е:гр.София, ул."Проф М. Бичев" No5 тел.02/946-1570

За маторното масло Tutela, което изчезна на някъде...човека трябва да отиде до официалния вносител ВантоТрейд...предполагам знае къде е.

ЗА гумите имаме малък спор...понеже побидителя си тръгна до колкото разбрах...а знаете нашата политика за хората които ги нямаше. Утре повече по темата като поста и резултати те.

За талоните от "Т&N Car" може да се ползват за покупка на всякакви стоки от магазините им.

WhitePower
10-10-2005, 11:40
Бе то не е изчезнало - ти го даде за награда ама като не помня на кои

KGB
10-10-2005, 13:07
Бе то не е изчезнало - ти го даде за награда ама като не помня на кои

Може и така да е станало...няма значение въпрос е, че има още една туба с 5литра масло Тутела.

Bobo
10-10-2005, 13:08
Петко айде обяви резултатите от конкурсите тук и времената от майсторското щото ми писна да ме питат кой каде и в кое!

KGB
10-10-2005, 13:12
Ще ги напиша в отделна тема довечера, че са ми в колата.

FIRE 8V
10-10-2005, 13:14
Аз разбрах в последствие, че са ми изтеглили името, даже незнам каква награда съм спечелил, защото чаках да започне майсторското шофиране в другата част на пистата.

Bobo
10-10-2005, 13:16
Аз разбрах в последствие, че са ми изтеглили името, даже незнам каква награда съм спечелил, защото чаках да започне майсторското шофиране в другата част на пистата.

Е другия път ще има награда за най-заплеснат фен :lol:

FIRE 8V
10-10-2005, 13:24
Е другия път ще има награда за най-заплеснат фен
:D :D