PDA

View Full Version : Предложение...



Hristo_156
03-08-2004, 12:13
Отправям предложение към регистриралите се в сайта.

Какво ще кажете ако всеки регистриран член впише в своя профил марката (забелязал съм, че тук влизат собственици на фиат и други италиански марки) и модела на колата си, без други подробности, под подписа си в така наречения "текстови блок", който се появява винаги заедно със съобщенията? Виждам, че някои от хората са го направили вече преди мен. Т.е. ясно ми е, че не откривам "топлата вода".

Смятам, че така ще можем да контактуваме директно по интереси, когато се касае за конкретен проблем за даден модел. Общите теми естествено ще си останат общи.
Също така модераторите на сайта биха могли да водят някаква статистика, например кой е най-разпространеният модел измежду регистриралите се във форума и други подобни.

hf hpe
03-08-2004, 13:38
аз съм за
а защо не и да пишем кой какво е тунинговал по колата си, както е и по международните форуми
там всеки се гордее с това което е постигнал и не крие от другите колата си, нали го е правил за собственно удоволствие

още имам малка дилема защото направена по мярка незнам дали изразява смисъла на custom made, ма нали се бориме да пишем на кирилица та за сега ще го преглътна

pooh
03-08-2004, 18:53
...

hf hpe
03-08-2004, 21:09
вече го поправих

Dexer
03-08-2004, 23:01
мдааа, напълно съм съгласен, аз мойто го попрпавих преди доста време, защото наистина е удобно.
Ако някой ми и каже как да си сложа малка снимка там ще е супер!

Dexer
03-08-2004, 23:10
hf, що не я докараш ланчията на някоя среща да я видим , на мен ще ми е много интересно!

hf hpe
04-08-2004, 07:41
...Ако някой ми и каже как да си сложа малка снимка там ще е супер!

долу в подписа ти пишеш
http://www.adresa%20na%20snimka%20w%20internet.com
като преди това трябва да си качиш снимката на някой сървър, на мен слончето ми е на хит.бг(там е безплатно)

MrX
04-08-2004, 11:19
100% съм за, не всички се познаваме и повечето незнаят кой каква кола кара