PDA

View Full Version : Какво става с fiat-bg.org?



Neosi
21-06-2008, 18:50
Извинете колеги, че така нахълтвам, но имате ли информация какво става с fiat-bg.org??? От сутринта не се отваря?

Моля модераторите да изтрият темата, след като се изясни въпроса. Благодаря.!

jorko
21-06-2008, 20:59
Взето от друга тема , но мисля полезно за случая :?


Колеги, аз съм един от админите на fiat-bg.org.

Форумът функционира нормално и единствената причина за да не можете да се логнете е във вашият браузер. По точно в куки файловете които е запазил.
Ако не сте на ясно как може те да изтриете куки файловете на форума най добре опитайте да се логнете с друг браузер или компютър.

Досега е имало 5-6 оплаквания на потребители с подобни проблеми и този начин е помагал безотказно.

Общо взето ефекта който описват е следният след попълване на формата за логване и натискане на бутона "Вход" не се случва нищо - просто се връщате в същата страница за логване без да има изведена някаква грешка (примерно за сгрешена парола).
Разследвам този проблем но за сега нямам идея защо се получава.

Колегата на който му дава невалидно потребителско име да ми напише името си във форума за да проверя.

Ако въпреки това някой има проблеми с влизането нека ми пише тук, на скайп ilko_home или на icq 11644903.

Neosi
22-06-2008, 09:01
Причаната е била спиране на тока в помещението където се намира сървърът на форума. :D
Още веднъж се извинявам. :D