PDA

View Full Version : Относно разходката до Дряновсия манастир на 28.06./събота/



wrc
25-06-2008, 00:39
Ако някои не са успели да разберат,за събота има предвиден мини поход до Дряновския манастир който е на около 25 км от Търново.За там сме предвидили и обяд,но за да можем да запазим ресторантчето,което е много посещавано,собствниците искаха бройка хора и цена на меню на човек около 20 лв.Тъй като,когато го запазвахме не знаехме дори и приблизителна бройка,запазихме за 30 човека.Утре ще се опитам да увелича бройката поне до 40,защото явно ще сме доста хора,но не мога да обещая за сега дали ще се получи.Утре ще дам повече инфо.Тръгването за манастира ще е в 11ч.от хотела,така че който има желание да идва,трябва до този час да кацне в базата :D Сигурни за сега са 30 места и по 20 лв на човек,но мисля,че все ще измислим начин дори и да сме повече хора.

pininfarina
26-06-2008, 07:00
Абе не съм за 20 лева ама ми се струват множко за един обяд - да не говорим че повечето най вероятно ше пият по бира и някакво мезе.

AlfaRomeo
26-06-2008, 08:49
Абе не съм за 20 лева ама ми се струват множко за един обяд - да не говорим че повечето най вероятно ше пият по бира и някакво мезе.

Няма как да запазим заведението,дори и за бира защото:

1.Има много хора и като отидем голяма група,със сигурност няма да има място.

2.Искат куверт като се запазва, а той никъде не е по малък от 20 лв.

3.Няма къде да се обядва после,това го правим като обяд...всички да сме пак на едно и да е весело.

4.Никой не е задължен да идва, всеки си преценява дали ще има възможност и дали има желание да дойде.(мисля,че като си се вдигнал от Варна няма да те сбъркат 20 лв да хапнеш).

5.Менюто е повече от перфектно за тази цена.

wrc
26-06-2008, 09:31
Абе не съм за 20 лева ама ми се струват множко за един обяд - да не говорим че повечето най вероятно ше пият по бира и някакво мезе.


Колега,за по бира и мезе няма как да резервираме цяло заведение.Решихме да го направим така,за да бъдем всички заедно,пък и тогава си е време за обяд.Тези които са ходили там знаят колко е красиво и мисля че си заслужава,но както каза колегата "Алфа Ромео" не е задължително,всеки сам си преценява.
Последно вчера запазих още 10 места,така че стават вече 40,като цената ще е някъде 18,50 на човек.

pininfarina
26-06-2008, 10:22
Добре де - бройте още десетина човека :-)

encho
26-06-2008, 14:22
Ако някои не са успели да разберат,за събота има предвиден мини поход до Дряновския манастир който е на около 25 км от Търново.За там сме предвидили и обяд,но за да можем да запазим ресторантчето,което е много посещавано,собствниците искаха бройка хора и цена на меню на човек около 20 лв.Тъй като,когато го запазвахме не знаехме дори и приблизителна бройка,запазихме за 30 човека.Утре ще се опитам да увелича бройката поне до 40,защото явно ще сме доста хора,но не мога да обещая за сега дали ще се получи.Утре ще дам повече инфо.Тръгването за манастира ще е в 11ч.от хотела,така че който има желание да идва,трябва до този час да кацне в базата :D Сигурни за сега са 30 места и по 20 лв на човек,но мисля,че все ще измислим начин дори и да сме повече хора.


само не разбрах от каде ще се тръгва за дряновския манастир и в колко часа

trouble
26-06-2008, 15:20
Ако някои не са успели да разберат,за събота има предвиден мини поход до Дряновския манастир който е на около 25 км от Търново.За там сме предвидили и обяд,но за да можем да запазим ресторантчето,което е много посещавано,собствниците искаха бройка хора и цена на меню на човек около 20 лв.Тъй като,когато го запазвахме не знаехме дори и приблизителна бройка,запазихме за 30 човека.Утре ще се опитам да увелича бройката поне до 40,защото явно ще сме доста хора,но не мога да обещая за сега дали ще се получи.Утре ще дам повече инфо.Тръгването за манастира ще е в 11ч.от хотела,така че който има желание да идва,трябва до този час да кацне в базата :D Сигурни за сега са 30 места и по 20 лв на човек,но мисля,че все ще измислим начин дори и да сме повече хора.




само не разбрах от каде ще се тръгва за дряновския манастир и в колко часа

В 11 ч. от хотел МАНАСТИРА

Tinoto
26-06-2008, 18:54
От Варна група от 12-14 човека ще пристигнат, може би директно
на Манастира :)

AlfaRomeo
27-06-2008, 09:55
От Варна група от 12-14 човека ще пристигнат, може би директно
на Манастира :)


Ще се оправите ли до там :) Ще се чакаме там...Но звъннете на някой да се знае.

Neokill
27-06-2008, 12:34
От Варна група от 12-14 човека ще пристигнат, може би директно
на Манастира :)


Ще се оправите ли до там :) Ще се чакаме там...Но звъннете на някой да се знае.

А и едно Бургаско кюмбе :wink:

ПП Бахти якия нет има в Обзор :twisted:

Коки
27-06-2008, 12:47
... Сигурни за сега са 30 места и по 20 лв на човек,но мисля,че все ще измислим начин дори и да сме повече хора.

30 май са малко. Аз ще дойда с още 3-ма - 4-ма. Никой от нас не е настанен в Манастира. Значи бройте колкото са резервациите за петък за Манастира плюс всички, които допълнително заявяват като мен и варненската група.

valjo
30-06-2008, 17:36
http://store2.data.bg/minigonzo/Leten%20Sabor/IMG_3961.jpg

процеса... :)

wrc
30-06-2008, 20:16
Страшни папараци ей,нищо не изпускат :D

GoGo
27-08-2008, 08:31
wrc мен ще ме пишеш ли в компанията :sleepy::cheers::bowdown::tv:

wrc
27-08-2008, 21:24
На колко водки "Финландия"си бе брат ми:hmm::haha: